Makyaj Ürünleri Fantastik Makyaj Yarışması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

oyunuzu vermek istediğiniz makyaj:

• 1. yarışmacı

OY: 37 10,5%
  • 2. yarışmacı

OY: 19 5,4%
  • 3. yarışmacı

OY: 116 33,0%
  • 4. yarışmacı

OY: 4 1,1%
  • 5. yarışmacı

OY: 156 44,3%
  • 6. yarışmacı

OY: 4 1,1%
  • 7. yarışmacı

OY: 9 2,6%
  • 8. yarışmacı

OY: 7 2,0%

• Ankete Katılan
    352
  • Anket Kapalı .
valla gelincee görürüzzz darkinlifee:):) bu arada demin teşkkür etmeyi unuttum sana aceleden canım kuusra bkmaa.gönlünü alıyım baria.s.bende sanaa çiçennkkk:):)

Hahahah Walla kızacak biriyse geç kalmış değiliz hemen mesajı editleyeyim :KK70:DD

teşekkürler çiçek için bende öpüyorum muakss

leynn bana oy veren mukaddesss hatunlarımm çıkın ortayaaa merak ediom sizi çokkk:):):):)

3. numara....
kendide çok güzel, bakışları çok etkileyici...
makyajı sade ama süper olmuş...
çok çok beğendim...

kızlar ilk yazdıgım yorumda samimiyetinize dayanarak bir kaç kelam ettim ve kelimelerimi seçerek kullanmaya çalıştım..umarım birilerinin kalbini kıracak bir söz etmemişimdir:kedi::gitme:
şimdi aklıma geldi valla hemen yazmak istedim..
ben gerçektende herkezde ayrı bir detayı begendim..arada çok begendiklerim ve favorilerim var..3 tane numara arasında kararsızım çok...
iyi olan ve hak eden kazansız diyorum..ama gerçektende çok iyisiniz emek yalan söylemez diye boşuna dememişler..

8 olmuşş vallaa geçen yarışmaya göre rekor kırdımmmm:lepi:hehehe ya kim verdi bana oy??çıksın ortayaa öpüorum hepinizi tek tekkk

yok lan ne kızıcam dleı karıslar burada ıstedıgmızı yapmakdı amac bende ne yapcamı bulmdım bıraz ınternetten bıraz kendımden ekledım hepsı b napayım ya hayal dunyam genız deılbıraz kasımı bırrlestırım dedım bıraz ben ekledım heepsı bu :))))

Harika iş çıkarmışsınız kızlar,emeklerinize sağlıka.s.
Daha gözüme rimel bile sürerken zorlanan ben,valla sizleri ayakta alkışlıyorumalkisalkisalkis

meraklım senınkıde ck gusel olmus ama askştom mukemmel bi ıs cıkarmıs oyum 5 numeroya gitti hayırlısı ossun

X