Makyaj Ürünleri Fantastik Makyaj Yarışması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

oyunuzu vermek istediğiniz makyaj:

• 1. yarışmacı

OY: 37 10,5%
  • 2. yarışmacı

OY: 19 5,4%
  • 3. yarışmacı

OY: 116 33,0%
  • 4. yarışmacı

OY: 4 1,1%
  • 5. yarışmacı

OY: 156 44,3%
  • 6. yarışmacı

OY: 4 1,1%
  • 7. yarışmacı

OY: 9 2,6%
  • 8. yarışmacı

OY: 7 2,0%

• Ankete Katılan
    352
  • Anket Kapalı .
masumiyet cnm birinci de olsak sonuncu da olsak eğlendik mi eğlendik,sadece resimleri gösterdiğimde sevgilimin yüzündeki ifade için,makyajı yaptıktan sonra inş kimse kapıyı çalmaz heyecanı için bile değerdiiikaydirigubbakcemile3

haklııı çocukk amaaa:asigim::asigim:

masumiyet cnm birinci de olsak sonuncu da olsak eğlendik mi eğlendik,sadece resimleri gösterdiğimde sevgilimin yüzündeki ifade için,makyajı yaptıktan sonra inş kimse kapıyı çalmaz heyecanı için bile değerdiiikaydirigubbakcemile3

aynen cnmmm..
hatta ben makyajımı tamamladım ...kızım ürktü ....:bbo:
sonra mahhalenin çocukları arabanın aynasınla oynuyorlardı unutup bir an cama çıktım ki ,aklıma geldi-tatlicadiarzu- kapıyı biri çalacak diye de aklım gitti:roflol:

valla hepsi birbirinden ayrı güzel..
benim oyum 5.yarışmaya gitti..

valla merakli haklı,mor saçlar boya küpü surat bu kiim oldu yavrumm:roflol:

masumiyet ben de evde yalnızdım benden başka kimse yoktu ,bi tanıdık çalarsa kapıyı açmıcaktım aslın kafaya koymuştum:1rolleyes:

8-sekiz numaranın makyajının göz kısmı çok müthiş olmş,sırf göz makyajı fotoları çekilmiş olsaydı 3 ile yarışırdı diye düşünüyorum ama fotolar biraz bulanık çıkmışa.s.

teşekkür ederim canım benim. benim telim bozuktu canım arkadaşımın teliyle çektim fotoları onunkide ancak bu kadar çekti.sağlık olsun önemli olan yarışmak:))

1 dedim ama herkes süper yapmış ellerinize sağlık. a.s.

dark ,sen aşkitomun makyajını görmedin sanırım. kıss birde kocasına yakalanmış o yüzle. allahtan adamın yüreğine inmemş:))

meraklım sen kaplan tarzı bişiler yaptıjn sanırım. belli bir teması varmı ölesinemi çizittirdin???

niee korktunn darkinlifee:):):)kızz gece yarısıı şeettimmm o makyajı ama babanemm görüodu az daha yakalanmııym diee yüzümü kolonya ve pamukla sildimm yüzmmm yandıııı yandııııı nasıllll anlatamam.ama babanemim ölümüne sebep olmaktansa iidr:):):)

aquammm ölee spontene çıktııııı bi tema yok yanii anlıycağınnn:)

dark ,sen aşkitomun makyajını görmedin sanırım. kıss birde kocasına yakalanmış o yüzle. allahtan adamın yüreğine inmemş:))

meraklım sen kaplan tarzı bişiler yaptıjn sanırım. belli bir teması varmı ölesinemi çizittirdin???
Yarışma makyajını mı canım? Onu gördüm çünkü.Ama yakalandığından haberim yok kaydirigubbakcemile3
Ne demiş kocası kuuukaydirigubbakcemile3

niee korktunn darkinlifee:):):)kızz gece yarısıı şeettimmm o makyajı ama babanemm görüodu az daha yakalanmııym diee yüzümü kolonya ve pamukla sildimm yüzmmm yandıııı yandııııı nasıllll anlatamam.ama babanemim ölümüne sebep olmaktansa iidr:):):)
Kıs şu kaşalar birleşik olan senin demi? Korktum noluyo burda dedimkaydirigubbakcemile3

Walla iyi etmişsin silmekle.Bir ömür kendini affetmezdin.
hala yanıyomu yüzün :roflol:

anladım şeker.
aşkitom 5. yarışmacı gülsucum:)))

Yarışma makyajını mı canım? Onu gördüm çünkü.Ama yakalandığından haberim yok kaydirigubbakcemile3
Ne demiş kocası kuuukaydirigubbakcemile3

Kıs şu kaşalar birleşik olan senin demi? Korktum noluyo burda dedimkaydirigubbakcemile3

Walla iyi etmişsin silmekle.Bir ömür kendini affetmezdin.
hala yanıyomu yüzün :roflol:

yok yanmıo allahtan eşşek derisi gerilik herhalde yüüzmde bişe olmadı yüzümee ama gözlerimm mikrop kaptıııııııı.7 numarayım canım ben kaşlarım birleşik değilki anlamadım benCADIARZU

yok yanmıo allahtan eşşek derisi gerilik herhalde yüüzmde bişe olmadı yüzümee ama gözlerimm mikrop kaptıııııııı.7 numarayım canım ben kaşlarım birleşik değilki anlamadım benCADIARZU
Hahahha ya ilahi ben kaydirigubbakcemile3
Karıştırdım seni
6 numarayla kaıştırmışım seni canım ya.
6 numara kimdi bu arada ?Kaşları birleştirmiş kkküçük hüsam gibi korktum akannehir
Şaka bir yana hepsi çok güzeldi cidden.
Senin makyajda beğendiklerim arasındaydı.Emeğine sağlık.

hahay ne desin bismillahirrahmanirrahim demiş adamcağız:)))
Hahahhahakaydirigubbakcemile3akannehir

hımm ok canım.

Ebiş burdan sana sesleniyorum.ıçindeki canavardan kurtul canım :)) Satanist makyajı mı yaptın ne?
ınşallah kızmaz ebiş bana :)

X