Fal Sepeti Deneyimleri

mars düşünceler için mi iyi? cunku bana vadesi hiç tutmadi. olacak, edecek dediği her şey tam tersi oldu. karakterini fena yorumlamadı ama karakter yorumuna ihtiyacım yok. sabret ilişkin düzelecek dedi sonraki falda ayrıl ara ver bilmem ne dedi 😁
düşünceleri sorsam o şekilde bilir mi dersiniz

mars düşünceler için mi iyi? cunku bana vadesi hiç tutmadi. olacak, edecek dediği her şey tam tersi oldu. karakterini fena yorumlamadı ama karakter yorumuna ihtiyacım yok. sabret ilişkin düzelecek dedi sonraki falda ayrıl ara ver bilmem ne dedi 😁
düşünceleri sorsam o şekilde bilir mi dersiniz
Bence kişilik analizinde ve düşüncede iyi bana da uzak vadeler verdi.

Falsepetinde bihter mavi'ye baktırdım katinada falında kampanya yapmış kodla birlikte 600 krediye denk geliyor anda gayet iyi memnun kaldım ben denenebilir. Bir haftalık vade verdi eğer gerçekleşirse güncellerim.

Mars bence günündeyse baya nokta atışlı bakıyor
Bi kahve atmıştım saçma sapandı o mesela :)
Sonra ilk falında dediği gibi ilerleyince ara ara atmıltım hatta biraz daha özenli yazabilirseniz bence çok hislisiniz demiştim
Yine de allah bilir sonucu tabi
Aynisini ben de demistim ve bana da ben ozenli bakiyorum ozeniyorum fallara, niye oyle soylediniz falan demisti alinmisti. Kesinlikle katiliyorum yorumuna, gunundeyse cok iyi bakiyor kisa ve oz, ne goruyorsa onu soyluyor suslemiyor ama ve bana da bir kahve falinda cok alakasiz ve bastan savmaydi. Onun enerjisine denk gelmek lazim, en iyi Katina'da ve Tarot'ta bence. Bu arada enerjisi iyi degilse online durmasin falcilar veya enerjim yerine gelince bakayim desin, biz bilemeyiz gonderirken enerjisi yerinde mi degil mi, arada bosuna fallar gonderiyoruz kafa karisiyor daha cok.

Son düzenleme:
Mars ilk falında dediği gibi oldu tekrar atmıştım çok saçmaydı.yakın zamanda baktırdım daha iyiydi.byv famaya baktırdım anlamakta zorlandım baktıran var mı ?anlık beğendim teyit edemiyorum. Orda semanın bana çıkan falları vardı bakmıyor artık sanırım.
Yillar once Fama'ya baktirmistim hicbir soyledigi olmamis ayrica yazim tarzi cok karisik.

Yillar once Fama'ya baktirmistim hicbir soyledigi olmamis ayrica yazim tarzi cok karisik.
Bende anlamaya çalıştım baya anlık iyi gibi gelmişti bilemiyorum semanın tarihleriyle çıkmış falları var bende o olmadığı için baktırdım aynı kişi yazılmış ama sanki değil gibi Sema çok daha netti

Güncellemeyle geldim.
Aylar önce de zaten hiçbirinin çıkmadığından bahsetmiştim. Beni anlayanlar da olmuş, anlamayanlar da olmuş bu konuda, sonradan okudum.
neyse özetle aylar sonra o zamanlar deli gibi fal baktirdiğim kişi net bir şekilde iletişime geçti. Anlik durımlari bu sayede teyit edebilmiş oldum o zamanlarki. Harirladigim kadariyla durumlari bilen tek kişi ahu olmuş. Vadesi tutmadi ama en azindan süreçle ilgili dediği birçok şey doğru. Ahuya göre barışma isteğiyle gelecekti ancak öyle değil tamamen pişmanlık ve yapılanlar için özür konuşmasıydı. Dolayısıyla günün sonunda kimse nihai sonucu bilemedi. Hoş barışma isteği olsa da artik benim o düşüncem yoktu. Yine bilememiş olacaklardi.
Yeni biri icin ahuya bu durumlardan ötürü yine baktirdim. Süreci yine bildiğini düşünüyorum. Ancak gelecek muallak.
diğer kişilerle ilgili yorumlarimi aylar önce yazmıştım zaten.

Güncellemeyle geldim.
Aylar önce de zaten hiçbirinin çıkmadığından bahsetmiştim. Beni anlayanlar da olmuş, anlamayanlar da olmuş bu konuda, sonradan okudum.
neyse özetle aylar sonra o zamanlar deli gibi fal baktirdiğim kişi net bir şekilde iletişime geçti. Anlik durımlari bu sayede teyit edebilmiş oldum o zamanlarki. Harirladigim kadariyla durumlari bilen tek kişi ahu olmuş. Vadesi tutmadi ama en azindan süreçle ilgili dediği birçok şey doğru. Ahuya göre barışma isteğiyle gelecekti ancak öyle değil tamamen pişmanlık ve yapılanlar için özür konuşmasıydı. Dolayısıyla günün sonunda kimse nihai sonucu bilemedi. Hoş barışma isteği olsa da artik benim o düşüncem yoktu. Yine bilememiş olacaklardi.
Yeni biri icin ahuya bu durumlardan ötürü yine baktirdim. Süreci yine bildiğini düşünüyorum. Ancak gelecek muallak.
diğer kişilerle ilgili yorumlarimi aylar önce yazmıştım zaten.
Hoşgeldin canım sevindim senin adına 🥰 Ahu yu bende beğenmiştim durumu iyi biliyor .

marsa tekrar baktirayim diyordum ve baktirdim. çok robotik cevaplar vermiş. chatgpt fal bakmış gibi 😂 bu sefer ne memnunum ne değilim. özenli baksın derken robota bağlaması hoş olmamış 😂

marsa tekrar baktirayim diyordum ve baktirdim. çok robotik cevaplar vermiş. chatgpt fal bakmış gibi 😂 bu sefer ne memnunum ne değilim. özenli baksın derken robota bağlaması hoş olmamış 😂
Akşam baktırdım bende bana baya uzun detaylı yazmıştı memnun kaldım, o an modunda mı değildi acaba?

X