Fal Sepeti Deneyimleri

Yine benn bu sefer vade haberiyle geldim

Ağustos ayı için beklediğim konu sonuçlandı zaten fallarla ilgili sonuçlanmasını beklediğim son detay buydu. Kesinleştiği için yazabilirim

Mars olumlu görmüştü ama vadesi seneye bahar aylarıydı. Çıktı ama vadesi fazlasıyla şaşmış
Gül Demir nisandan beri bu yaz içinde dedi durdu yani bildi
Elena haziran ve ağustos demişti. haziran için dedikleri yarı yarıya çıktı ağustosu bildi.
Seruven 45 gun içinde demiş. Verdiği vade aralığı tamamen tuttu.
Zeynep de yaz dönemi demişti o da bildi.

Güle kahve mı attın ? Su mu ?

Çok alakasız bir şey söyliycem. Yüzümde asimetri var. Bir yanağım diğerine göre şiş duruyor . Şiş duran yanağımdan yağ aldırsam eşitlenir mi acaba ya
yuz yogasi ve hareketleri yapabilirsin once. Bir video vardi yuzu inceltmek icin onu sadece sis kisma yaparsan etkisi oluyor bu tarz hareketlerin ama istikrarli yapman lazim uzun vadede fark oluyor.

Ben üşeniyorum o tarz şeylere ya .
evet ben useniyorum ben de ama bir donem yapmistim her gun 10 dakika max. aliyor 1 ayin sonunda gercekten bariz fark olmustu hatta soran oldu simdi aklima geldi tekrar baslayayim dedim. Bir de gua sha tasi cok etkili, gercek rose kuvars olmasina dikkat et her gece minik bir yuz yagi ile (ben nu-ka nin uzum cekirdegi yagi kullaniyorum) sis yere ozellikle bu tasla yukari dogru 1-2 dakika masaj yaparsan cok fark ediyor. Videolar var gua sha nasil uygulaniyor diye, ben cok memnunum 2 senedir kullaniyorum. Fallar cikmiyor bari kucuk guzellik tavsiyelerine donussun forum ahahhah.

Serüvene ne falı baktırdın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…