Fal Sepeti Deneyimleri

Falci marsin anlikta dedikleri ve temmuz icin dedikleri cikti zaten kisa bakiyor. Berkin dedikleri olmadi berk sadece gecmiste iyiydi mesajlari okudugunu falan dusunmustum ama gelecegi cikmadi, sukur :) ayni sekilde falci marsin da gelecekle ilgili dedikleri muhtemelen olmayacak.

Duygu deniz; kisileri karistirarak anlatmisti fazla pembeci ama hakkini yemeyeyim cok spesifik bir durumu barismadan sonra soylemis o dedigi de olmus. Ama gerisi bos ve fos, ozellikle o fiyatina gore. Degmez.
Hale ozsoy; degmez. Sonbahar icin dedikleri vardi ama dediklerinin olmasi icin benim aklimi kaybetmem lazim oyle imkansiz.
Nadide; gecmis ve anlikta iyiydi ama simdi tekrar bakinca herkese uyan bir yorum yapmis. Buradan baskasi dinlese o da kendisine gore kolaylikla yorumlardi. O yuzden degmez.
Elena; belli bi vadesi yok, dedikleri olabilir de olmayabilir de.
Gul; anlikta baya iyi anlatmis, ozellikle sonbaharda bazi seylerden bahsetmisti dediklerinin olmasi cok muhtemel. Ama anlikta, karsiyi anlatmada baya iyi.
Ahu; 3 kez baktirdim. O zamanlar vadeliydi dedikleri. Vadeleri de cikti ama simdi yeniden dinleyince genel yorumlar yaptigini gordum. Yine de fena degil. 3 falinda da paralel seylerden bahsetmisti. Fena degil. Ama dorduncuyu baktirmam.

Astro, alya; cikmadi. Olumsuz zehir zemberek bi faldi.
Astro, sezgi; ilk falindaki gibi bi ilerleme var (temmuz icin) ama ikincisinde tavsiye vermisti, bir daha baktirmam.
Astro, cudi; fena degil. Anlikta bildikleri olmustu.
Astro, arya saygin; anlikta bildikleri olmustu. Ama bir daha tercih etmem.

Damla; damla barismadan sonrasini bilmis arkadaslar. Yani burada pembeci falan dedik o kadar ama kadin ikinci falinda hem ailemde hem kariyerimde hem de iliski anlaminda baya bildi bende ve surec onun dedigi gibi ilerliyo, bende saskinim :) o da falinda “enerjimiz tuttu” falan demisti. Galiba bu dogru. Baya iyi bakmis kadin.
Zeynep; temmuzun basinda baktirmistim. Kim ne derse desin anlikta eeennnn iyisiydi. Baktirdigimda heralde formundaydi. Onun dedikleri gibi ilerlemiyo olumsuz soylemisti ama hakkini yiyemem benden kaynakli olumsuz olacagindan bahsetmisti. Anlikta onun uzerine cikan olmadi.
Cans tarot; sureci bilenlerden, dedikleri sekilde ilerliyor.

Asmin cafe; yagiz cikmadi. Asmin cafe; asaf cikmadi.

Sanirim haziran- temmuz fal macerasini bitirdim 😄 yukarida bahsettiklerim arasinda damla ve zeyneple yoluma devam ederim. Online uzerinden falsepeti gul ve byv mars haricinde baktiracagim biri artik yok. Herkese iyi gunler dilerim 💖💖💖

zeynep linci gelir diye bekledim ama gelmemiş :KK70: kadının ne zaman adı geçse herkes birbirine giriyordu

damlaya şaşırdım diğerlerini biliyosun zaten jpgrenouille jpgrenouille 😄

zeynep linci gelir diye bekledim ama gelmemiş :KK70: kadının ne zaman adı geçse herkes birbirine giriyordu

dogru zeynep olunca hep bi karmasa 😅 damlaya bende cok saskinim ya. İlk falini bir daha dinlemedim onda barisacaksiniz temmuzda vs demisti. Ama ikinci falinda baya oncesini sonrasini soylemis kadin. Ve sadece iliski olarak da degil. Damla ve zeynepten sonra baktirdiklarimin fal olmadigini gordum 😅😅

dogru zeynep olunca hep bi karmasa 😅 damlaya bende cok saskinim ya. İlk falini bir daha dinlemedim onda barisacaksiniz temmuzda vs demisti. Ama ikinci falinda baya oncesini sonrasini soylemis kadin. Ve sadece iliski olarak da degil. Damla ve zeynepten sonra baktirdiklarimin fal olmadigini gordum 😅😅
ya damlanın uc falı bende komple cıktı. madem cıktı diyip sürekli baktırdım. o zaman çıkmadı iste. ayda yılda bir baktırın benim gibi suyunu çıkarmayın. coook sonunu dinlemeyin pembeye bağlıyor geri kalan ok.

Ben hemen zeynep kaosu çıkarıyım kızlar ayıpsınız 🤣🤣🤣
Kendime dair hayatıma dair zeynep
Az para vermedim 20 dakika boyunca aynı cümleleri dinleyip en son burda kendime dair zeynep diye dalga geçiyoduk ayy ne günlerdi be sanki 10 yıl geçmiş gibi bi ara tam zeynep kaosu vardı banada ne zeynebin ne damlanın hiçbir dediği çıkmamıştı 😢😢 damla son falda bi arkadaşım baktırdı o kadar saçma şeyler sallamış ki kızçe anlattı iyice soğudum damlanın falından

Ben hemen zeynep kaosu çıkarıyım kızlar ayıpsınız 🤣🤣🤣
Kendime dair hayatıma dair zeynep
Az para vermedim 20 dakika boyunca aynı cümleleri dinleyip en son burda kendime dair zeynep diye dalga geçiyoduk ayy ne günlerdi be sanki 10 yıl geçmiş gibi bi ara tam zeynep kaosu vardı banada ne zeynebin ne damlanın hiçbir dediği çıkmamıştı 😢😢 damla son falda bi arkadaşım baktırdı o kadar saçma şeyler sallamış ki kızçe anlattı iyice soğudum damlanın falından

zeynep bana çoğu zaman çıkıyor. özellikle düşüncelerde kendisinin üstüne tanımıyorum ama korkudan foruma hiç yazamıyorum 🤣🤣

zeynep bana çoğu zaman çıkıyor. özellikle düşüncelerde kendisinin üstüne tanımıyorum ama korkudan foruma hiç yazamıyorum 🤣🤣
Sizede falda durmadan kendimle ilgili hayatımla ilgili kalan ben oldum felan diyor mu 🤣 cidden 2 arkadaşıma önermiştim burda ilk konuşulup övüldüğünde ikisinede hep öyle bakmış kendime dair hayatıma dair kendimle ilgili hayatımla ilgili ve kalan ben oldum 🤣🤣🤣 bu cümlelerin arasınada evet seviyo evet döncek evet olcak gibi şeyler sıkıştırmış hep

Sizede falda durmadan kendimle ilgili hayatımla ilgili kalan ben oldum felan diyor mu 🤣 cidden 2 arkadaşıma önermiştim burda ilk konuşulup övüldüğünde ikisinede hep öyle bakmış kendime dair hayatıma dair kendimle ilgili hayatımla ilgili ve kalan ben oldum 🤣🤣🤣 bu cümlelerin arasınada evet seviyo evet döncek evet olcak gibi şeyler sıkıştırmış hep
😂😂😂

çok bakarsa diyor arayla bakarsa demiyor 🤣 her seferinde karşıdakinin düşünceleri takır takır döktü farklı kişileri sormama rağmen ama baktıranlardan bilemediği kişi sayısı daha fazla. zeynep uyumlanması bence en zor olan falcılardan
ve asla dönmez bundan sonra tanışacağın kişi ile de devam edemezsin demişliği var. öyle seviyor döner filan dediği nadir oldu bana

Bana bu sekilde tekrarli cumleleri pek kurmamisti ya. Ama bence zeynep her zaman baktirilacak biri de degil, senede bir yeterli 😅

Zeynep baktian her 10 kisiden birine enerjisi tutuyor bence o da maximum %90 uymuyor %10 biliyor herhalde, kucuk bir ihtimal enerji uyusmasi.

Zeynep baktian her 10 kisiden birine enerjisi tutuyor bence o da maximum %90 uymuyor %10 biliyor herhalde, kucuk bir ihtimal enerji uyusmasi.
Gerçekten tutana iyi bakıyor anladığım, o yüzden denemeye değer. Ben tutmayan gruptanım maalesef ama merak eden arkadaşlar 1 kere denemeli bence. En azından detaylı bakıyor, değişik şeyler söylüyor öyle dümdüz biri var tanışacaksın deyip geçmiyor.

Kızlar sizinle paylaşmak istedim. Şimdi tesadüf eseri binnazdaki eski hesabıma girdim orayı bayadır kullanmıyorum. 1 yıl önceki fallarımı gördüm şu an hayatımda olmayan birini sormuştum orada Nas Bade direkt olarak 3. Kişiyi bana söylemiş ve net bir tarih vermiş o tarihte iletişimimiz olmuştu resmen şok oldum görünce. Aslıhan Yılmaz da çok başarılı imiş. İlkay Mirat ve ada destan da sallamış resmen bilginiz olsun

Merhaba, bana damlanin numarasını gönderebilir misiniz? 😇

X