Fal Sepeti Deneyimleri

Gerçekten tutana iyi bakıyor anladığım, o yüzden denemeye değer. Ben tutmayan gruptanım maalesef ama merak eden arkadaşlar 1 kere denemeli bence. En azından detaylı bakıyor, değişik şeyler söylüyor öyle dümdüz biri var tanışacaksın deyip geçmiyor.
Ben 3-4 sene once baktirmistim acikcasi en kotu fal deneyimiydi o yuzden herkes bir kere denesin diyemeyegim sahsen. Basim sismisti benim, hicbir sey de tutmadi telefonu kapamak uzereydim neyse ki bitirdi fali bir de ustune basim agridi o aksam.

Kızlar sizinle paylaşmak istedim. Şimdi tesadüf eseri binnazdaki eski hesabıma girdim orayı bayadır kullanmıyorum. 1 yıl önceki fallarımı gördüm şu an hayatımda olmayan birini sormuştum orada Nas Bade direkt olarak 3. Kişiyi bana söylemiş ve net bir tarih vermiş o tarihte iletişimimiz olmuştu resmen şok oldum görünce. Aslıhan Yılmaz da çok başarılı imiş. İlkay Mirat ve ada destan da sallamış resmen bilginiz olsun
Aralarında sadece aslıhana 2020 yılında baktırmışım 4 yıldız vermişim biraz dinledimde çıkmamış dedikleri
ama şuna şok oldum 2020 yılında ne güzel dertlerim varmış ya :KK70: insan hep en çıkmazda en kötü halde sanıyor kendini ama o kadar basit şeylermiş o kadar hayatın içinden doğal şeylermiş ki ay keşke hep öyle dertlerim olsaymış

1722936062663.png

Ben 3-4 sene once baktirmistim acikcasi en kotu fal deneyimiydi o yuzden herkes bir kere denesin diyemeyegim sahsen. Basim sismisti benim, hicbir sey de tutmadi telefonu kapamak uzereydim neyse ki bitirdi fali bir de ustune basim agridi o aksam.

İlk fal bende de tüm gün korkunç baş ağrısı yapmıştı sonra alıştım mı ne olduysa ağrı yaşamadım 😁 ilk falda mide bulantısı yaşayan da biliyorum.

Evet sabahtan beri ağlıyorum geçenlerde düşük ücretli falcıya baktırdım bir heveslendim ama vebale giremem kimseye söylemedim çıkarsa söylücektim tam tersi oldu nesibenin dediği oldu aşırı kötüyüm yemek bile yiyemiyorum falcılar burayı görüyorsanız gördüm okuyanlar varmış bir care umutsuzca geliyorum ben mesela nolursunuz umut vermeyin boş yere çok inanmıştım ya ne hale geldim şaşma işte biri varsa devam et benim suçum
Yani nesibe olumsuz gördü ve olunsuzmu oldu dedigi cikdi yani öylemi anladim

nadide mi gül mü anlıkta daha iyi sizce
Nadide daha çok ayrıntı veriyor,Gül daha genel bakıyor. Bana 1 kere Nadidenin vadesi çıktı ama 3. kişiyi göremedi. Gül de göremedi hatta ona 3.kişi olduğunu söylediğimde inanmadı nasıl olur böyle bir şey diye

X