Fal Sepeti Deneyimleri

Of bende güle bakdirdim bugün cok pahaliydi insallah dedikleri cikar ya

Kızlar elenanın söylediği ufak bir şey çıktı iki hafta içinde adam senin dikkatini çekmek için senin görebileceğin bir yerden kendi fotoğrafını paylaşacak ve yanında da bir adam olacak dedi uzun zamandır wp durumu yapmayan adam bugün foto attı yanında da bir erkek var tesadüf de olabilir ama paylaşmak istedim

Elena bende çelişkili konusmustu. Ama exin exine kadar bilmişti sadece exin yaptıklarını yumusatacak bir hikaye yazmıştı. O da olmadı bende.

Elena bende çelişkili konusmustu. Ama exin exine kadar bilmişti sadece exin yaptıklarını yumusatacak bir hikaye yazmıştı. O da olmadı bende.
Şu an İnstagram kapalı olduğu için durum atmış olabilir denk gelmiş olabilir yani benimki ama yanındaki erkek detayını bilmesi ilginç geldi ben başka kadınlarla konuşuyor mu diye sormuştum Elena da buna cevaben sana hayatında biri olmadığını kanıtlamak için bir erkekle fotoğraf paylaşacak demiş bugün de pazar ya hani kızla değilim yanımda erkek var gibisinden oldu

Bana uydurduğu hikaye dışında bildikleri oldu. Gelecek fostu. Yani uzun vade verdi ama bir hikayenin dogru olmadigini dusundugumden elemistim onu.
Sadece exin adindaki harfleri ve exinin harflerini cok net bildigini hatırlıyorum

Ben de falını beğenmiştim ama vauvv denecek kadar nokta atışı olmamıştı şaşırdım bu çıkınca zaten kimse yüzde yüz bilemiyor umarım gelecekle ilgili söylediği diğer şeyler de çıkar

Bana gelecek ile ilgili söylediği şeyler çıkmadı bence geleceği senaryo yazıyor onu da senin düşüncelerini okuduğu için biraz tahmin ederek yapıyor

Falci marsin anlikta dedikleri ve temmuz icin dedikleri cikti zaten kisa bakiyor. Berkin dedikleri olmadi berk sadece gecmiste iyiydi mesajlari okudugunu falan dusunmustum ama gelecegi cikmadi, sukur :) ayni sekilde falci marsin da gelecekle ilgili dedikleri muhtemelen olmayacak.

Duygu deniz; kisileri karistirarak anlatmisti fazla pembeci ama hakkini yemeyeyim cok spesifik bir durumu barismadan sonra soylemis o dedigi de olmus. Ama gerisi bos ve fos, ozellikle o fiyatina gore. Degmez.
Hale ozsoy; degmez. Sonbahar icin dedikleri vardi ama dediklerinin olmasi icin benim aklimi kaybetmem lazim oyle imkansiz.
Nadide; gecmis ve anlikta iyiydi ama simdi tekrar bakinca herkese uyan bir yorum yapmis. Buradan baskasi dinlese o da kendisine gore kolaylikla yorumlardi. O yuzden degmez.
Elena; belli bi vadesi yok, dedikleri olabilir de olmayabilir de.
Gul; anlikta baya iyi anlatmis, ozellikle sonbaharda bazi seylerden bahsetmisti dediklerinin olmasi cok muhtemel. Ama anlikta, karsiyi anlatmada baya iyi.
Ahu; 3 kez baktirdim. O zamanlar vadeliydi dedikleri. Vadeleri de cikti ama simdi yeniden dinleyince genel yorumlar yaptigini gordum. Yine de fena degil. 3 falinda da paralel seylerden bahsetmisti. Fena degil. Ama dorduncuyu baktirmam.

Astro, alya; cikmadi. Olumsuz zehir zemberek bi faldi.
Astro, sezgi; ilk falindaki gibi bi ilerleme var (temmuz icin) ama ikincisinde tavsiye vermisti, bir daha baktirmam.
Astro, cudi; fena degil. Anlikta bildikleri olmustu.
Astro, arya saygin; anlikta bildikleri olmustu. Ama bir daha tercih etmem.

Damla; damla barismadan sonrasini bilmis arkadaslar. Yani burada pembeci falan dedik o kadar ama kadin ikinci falinda hem ailemde hem kariyerimde hem de iliski anlaminda baya bildi bende ve surec onun dedigi gibi ilerliyo, bende saskinim :) o da falinda “enerjimiz tuttu” falan demisti. Galiba bu dogru. Baya iyi bakmis kadin.
Zeynep; temmuzun basinda baktirmistim. Kim ne derse desin anlikta eeennnn iyisiydi. Baktirdigimda heralde formundaydi. Onun dedikleri gibi ilerlemiyo olumsuz soylemisti ama hakkini yiyemem benden kaynakli olumsuz olacagindan bahsetmisti. Anlikta onun uzerine cikan olmadi.
Cans tarot; sureci bilenlerden, dedikleri sekilde ilerliyor.

Asmin cafe; yagiz cikmadi. Asmin cafe; asaf cikmadi.

Sanirim haziran- temmuz fal macerasini bitirdim yukarida bahsettiklerim arasinda damla ve zeyneple yoluma devam ederim. Online uzerinden falsepeti gul ve byv mars haricinde baktiracagim biri artik yok. Herkese iyi gunler dilerim

Gül

Güle ne falı baktırdınız ? Bende olumlu konuşmuştu kendinden emin felan

Zeynep hangi uygulamada ?

Cana Tarot vade verdi mi

Acaba bu Cans tarot kaça bakıyor? Bir de soru üstüne mi açılım yapıyor, genel olarak hayatımda ne görüyorsunuz gibisinden baktırılır mı?

Sende fotosuna gülücük felan at bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…