Fal Sepeti Deneyimleri

Ben kart fallarinda daha iyi buluyorum. Gerci kartlari hic yorumlamiyor.
Kartları yorumlamaması daha iyi aslında. Asıl bizim internette seçtiğimiz kartları yorumluyorsa kötü derdim. İnternette seçtiğimiz kartların sağlıklı olacağını düşünmüyorum. Tarot bakanlar mesela ya kendimiz o kişiye niyetlenip seçmeliyiz ya da o kişi yanımızda olmalı enerji açısından diyor. Kendisi kart seçiyorsa veya başka yöntemle bakıyorsa daha iyi. Siz kart yorumlamadığını nerden anladınız?

Kartları yorumlamaması daha iyi aslında. Asıl bizim internette seçtiğimiz kartları yorumluyorsa kötü derdim. İnternette seçtiğimiz kartların sağlıklı olacağını düşünmüyorum. Tarot bakanlar mesela ya kendimiz o kişiye niyetlenip seçmeliyiz ya da o kişi yanımızda olmalı enerji açısından diyor. Kendisi kart seçiyorsa veya başka yöntemle bakıyorsa daha iyi. Siz kart yorumlamadığını nerden anladınız?
Kart anlamlarini biliyorum Tarot, alakasiz seyler soyluyor falda ama belki bir sekilde kendine gore bir yorumu vardir, belki kendi destesi vardir oradan seciyordur ama bir kere kahve atmistim onda o kadar iyi bulmamistim. Belki o gun enerjisinde degildi, ben de kafamda kart falalrinda daha iyi diye fiksledim ama zaten kart secmek daha cok hosuma gidiyor benim, cikan kartlara bakmak guzel oluyor.

sabah baktırdım baktırmaz olaydım :KK70: tamamen burç yorumu gibi genel geçer her insana uyacak bi fal
hani seni çok üzmüşler görüyorum sen çok derin insansın felan filan
Bu tarz genel geçer yorum yapıp, tavsiye niteliğinde fal bakan yorumcular boş ve 1 kere baktirdiktan sonra elenmeliler.

Ağustos olduğu için artık çıkan çıkmayanları söyleyebilirim diye düşünüyorum bunlar kendi deneyimlerim!
astrocenter talha, dediklerini anda teyit edemedim karşı tarafın ama verdiği tarihten bir hafta sonra çok ufak birşey oldu. sayılır mı bilmiyorum.fena değildi. ama ben tarihlerin çıktığını düşünmüyorum. dedikleri de henüz olmadı.
cudi, o zaman anlattığı seyler pek benimle uymadı.
tanemsu, eğer cıkarsa yazarım tarihleri bitmek üzere ama daha iyi falcılar da var. fena degil.
alya ve azrayı beğeniyorum söylediklerinden dediklerini yaşadıklarım oldu. bazen de sezgi iyi.
mira dalya, baktığında çok beğenmiştim öyle gibi gelmişti ama çıktığı birsey olmadı malesef
Ayşil Kaya, bu kadının enteresan bir bakımı var dediklerini yaşamışım ve durumu doğru analiz etmiş. verdigi tarihten birkaç gun sonra ufacık birşey oldu.
falsepeti nadide Hanzade. çok beğenmiştim etkilendim falından ama zamanları da dedikleri de olmadı.
ahu, birkaç kez baktırdım birkaç dediğini yaşadım. dediği en son seyler olmadı. fena degil.
gül dediklerini yasadım ama o kadar paraya çok az gelecek yorumu yapıyor keske daha uzun baksa veya fiyatı düşürse. selime gerenin ilk falı komple çıkmış tarihleriyle. sonraki falının gidişatı o yönde ama sonuclanmadı.
elena günce dediklerinden yaşadığım hiçbirsey olmadı. iki kez baktırdım. hiç yani sıfır.
oylum genç, yorumcu zeus, alaca Pera, duygu aura,melisa donukuk tamamen sallamasyon..

falcı marsı anlıkta beğenmeyen var mı? Bana önceki falında senin başka erkeklerle olduğunu düşündüğünden ayrılmış demişti ama tamamen yanlış hatta ayrılırken bana sana güvenfiğim tek konu sadakat dedi öyle diyim. Ayrılma sebebimiz o değildi zaten. Biri yok düşünmüyo falan demişti, ikinvi baktırışımda öylesine birisiyle flörtleşiyo ayrılık sonrası psikolojisi bozulmuş dedi.Burda çıkıyo dendikçe sinirim bpzuldu karar veremiyorum ha yine dönecek dedi o ayrı
ben eskisi ile ilgili anlıkta dediklerini onaylayacak bilgiye sahip değilim. ancak kahve falında aklında biri var, harfi şu, kafanda bir ilişki bu olacak dedi. öyle biri yok.yani benim anımda yanıldı.

Ağustos olduğu için artık çıkan çıkmayanları söyleyebilirim diye düşünüyorum bunlar kendi deneyimlerim!
astrocenter talha, dediklerini anda teyit edemedim karşı tarafın ama verdiği tarihten bir hafta sonra çok ufak birşey oldu. sayılır mı bilmiyorum.fena değildi. ama ben tarihlerin çıktığını düşünmüyorum. dedikleri de henüz olmadı.
tanemsu, eğer cıkarsa yazarım tarihleri bitmek üzere ama daha iyi falcılar da var. fena degil.
alya ve azrayı beğeniyorum söylediklerinden dediklerini yaşadıklarım oldu. bazen de sezgi iyi.
mira dalya, baktığında çok beğenmiştim öyle gibi gelmişti ama çıktığı birsey olmadı malesef
Ayşil Kaya, bu kadının enteresan bir bakımı var dediklerini yaşamışım ve durumu doğru analiz etmiş. verdigi tarihten birkaç gun sonra ufacık birşey oldu.
falsepeti nadide Hanzade. çok beğenmiştim etkilendim falından ama zamanları da dedikleri de olmadı.
ahu, birkaç kez baktırdım birkaç dediğini yaşadım. dediği en son seyler olmadı. fena degil.
gül dediklerini yasadım ama o kadar paraya çok az gelecek yorumu yapıyor keske daha uzun baksa veya fiyatı düşürse. selime gerenin ilk falı komple çıkmış tarihleriyle. sonraki falının gidişatı o yönde ama sonuclanmadı.
elena günce dediklerinden yaşadığım hiçbirsey olmadı. iki kez baktırdım. hiç yani sıfır.
oylum genç, yorumcu zeus, alaca Pera, duygu aura,melisa donukuk tamamen sallamasyon..
Gül olumlu mu konuşmuştu sana ?

Şah Sultan nasıl ona baktirdiniz mı hiç?

bugun falcı mars yildizname attim. kimse bana 3. kisi var dememisti. bu suan hayatinda biri var dedi. asiri derecede modum dustu. insllah gercek degildir. sozde ondan ayrilip bana donecekmis

Falcı mars bence birçok kişiye bundan bahsediyor bana da çevresinde kadınlar var biriyle konuşuyor demişti birkaç arkadaşımla konuştum onlara da başka kadından bahsetti sanırım o kısımda tahmin yürütüyor zaten birçok erkek ayrılınca flört için de olsa birileri ile konuşuyor sonradan öğrenince falı çıktı diyoruz modunuzu düşürmeyin

X