Fal Sepeti Deneyimleri

Bende 3 falında da ağız değiştirdi. İlkinde kimse yok düşünmüyo dedi ikincide ayrıldıktan sonra psikolojisi bozulmuş bi kadınla arada flörtleşiyo dedi üçüncüde hayır şu an aktif kimse yok ara ara farklı insanlarla flörtleşiyo dedi kısa süre aralıklı fallarda ama bahsettiği erkek kısa süreli flörtleşecek biri değil. Başkasıyla ciddi konuşmaya başlamış dese anlarım. Üstelik bir gün arayla fallarının birinde biri var diğerinde yok dedi

Bana çevresinde kadınlar var biriyle sanalda gereksiz konuşmalar içinde demişti burada bir arkadaş vardı ona da önemsiz bir kadın var demiş evlilik teklifi olmuş yani çok da kendinizi üzmeyin fal sonuçta temmuz için bana burada çok övülen falcılardan da vade veren olmuştu ama olmadı mars da devamlı vade erteliyor kimse her şeyi göremez zaten

Ama ne yalan söyliyim falının geri kalanı çok doğruydu. İlk falında ayrılma sebebimize senin aldattığını düşünüyo demişti o kısım tamamen yanlıştı %100 tutturamıyo olabilir anı

Kızlar marsa baktırdım hıc bısey sormadım genel analız kstedım olmus seylerı olacak gıbı dogru soyledı oglum yenı dogdu oglun olacak sansıyla gelecek dedı gecen hafta baslayan sorunları sebebıyle bırlıkte bıldı ve eylulde olacak gıbı soyledı dogru bıldı ama yasadım yanı bunları soru sormamı bıdakhakıne ıstedı fal bıtımınde soru kısmında sorumu soyledım o zaman bunu gordum fakat sız soylemedıgınız surece soylemıyorum herkes kaldıramıyor agır gelıyor dedı evet boyle bır durum var dedı güle baktırdım gokceye baktırdım hepsı olumlu konustu sorun cozulecek dedı mars cozulmeme ıhtımalı var gıbı konustu bana daha dogru geldı sımdı tarot baktırıp soruları acıkca sorucam

Fal sepetinde iyi kimse yok ben bunu anladım gerçekten

spora gidecektim şu an enerjim sıfır kendi falıma gidiyorum sözde bana soğuk yapmış onun için sonra da ayrılmış ama asla soğuk yapmadım hatta o gece kapıma geldi ondan sonra da hasta oldum ben beni hastaneye götürdü aşırı ilgiliydi bir anda ayrıldık

Ben 2 kere baktırdım bi su bide katina . İkisinde de aynı şeyleri söyledi uzun bi vade verdi. Arada iletişim olacağını söyledi . Ama onun arayacağını dedi . Ama ben aradım ilk iletişiminiz öyle oldu ama hiç daha karşı taraf beni aramadı . Ben hayatında biri varmı diye sorduğumda siz bir araya geleceksiniz dedi. Eylül ve aralık verdiği vadeler

Kızlar mars cıdden ıyı oglen yazmıstım sorularını sorsan daha ıyı olur demıstı tekrar baktırdım bu sefer tek tek sordum şuanı o kadar ıyı ve detaylı anlattı kı kelimesi kelimesıne dogru gelecekte genel olarak gülün gökçenin çisemın dedıklerıyle orantılı dıyebılırım ekstra detaylar verdı onların vermedıgı ben memnun kaldım bıda baktırrısam marsa baktırırım net bı sekılde yazıyor uzatmıyor gülüde sevdım ama aynı seylerı tekrar tekrar soyluyor gıbı oldu yınede onunda dedıklerı anda dogruydu

Katina mı baktırdınız Mars’a

Daha önce gülün dedikleri çıktı mı size ?

Mars atesmi

Kac aydir görüsmüyordunuz gül demir bildi yani
Bence hiçbiri tam olarak bilemedi. Güle gore haziranda barışıyorduk. Sadece yoklayacsk oncesinde gibi bir şey dedigi için gül demir nasıl olacağını bildi dedim. Ben bana kimsenin gelecek anlamında tam olarak çıktığını düşünmüyorum. Güle çok ayrıntı vermiştim burdan yola çıkmıştır anlik yorumlarda.
Sadece ahunun şu anlamda hakkini yiyemem, ayrıntı vermeden kimsenin bilmediği şeyi o bilmisti. Ama ahuya gore de temmuzda pişmanlıkla kapımdaydi. Öyle bir şey olmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…