Fal Sepeti Deneyimleri

Kızlar kendimi toparladıktan sonra baktırdığım falları toplarlayıp yazıcam.Organizasyon firmasında evlenme teklifi videolarını gördüm bana aldığı yüzüğü kız takmış gülümsüyordu deniz kenarında konsept bir evlilik teklifi yapmış adam.Bu adam geçen hafta bana mesaj atıp mesajı silmişti yanlışlıkla yazdım kusura bakma demişti böyle de yüzsüz herhalde bunu söyleyecekti

Cok ilginc bi durum ya. Beklemedeyim canim. Allah sana sabir versin ve gercekten allah kurtarmis. Bazen olaylara bir de bu yonden bakmak gerek.

Evlenip mutlu olamayıp boşanan çok canım
Yani evliliği mutlu bi son gibi düşünme kesinlikle, o pozları çok gördük ve onlar asla ayrılmaz dediklerimizin de ayrıldığını gördük.
Şuan ne desek boş ama hikayenin sonunu henüz bilmiyoruz

Belkide görücü usulü ailesi bulmuştur birini öyle evlilik teklifi etmiştir . Eğer kendi isteği ile bir kıza evlenme teklıfı etmişse bu bir aylık tema değil kesinlikle . Senle birlikteyken akabinde o kızda varmış demekki . 2nizi aynı anda idare etmiş pezevenk. Ama ailesi bulmuşda ola bilir . En iyisi bence sen bi çoçuğu ara merak ettiklerini sor bence sonra söylemek istediklerini söyle içinde kalmasın . Bunu kendi psıkolojın için yapmalısın bence . 5 senelik ilişkimiz var demişsin . Aramalısın konuşup içini boşaltmalısın . Daha sonrada kendi yoluna bakacaksın . Yoksa ınsan bu şekilde aklında olan sorularla hem takıntı yaparsın kendine hemde ıyıleşemezsın Buda çok zamanını alır . Bence ara aklındakıları sor söylemek ıstedıgını söyle rahatla . Hafiflersin

Bir ayda tanistigina emin misin? Belki o kiz vardi arkada bir yerlerde, arkadas veya tanidik gibi ya da taniyordu bir yerden cunku bu kadar hizli olmasi garip. Bir de sana aldigi yuzuk derken sana daha once evlilik mi teklif etti ve ayrilinca geri mi vermistin? Mars disinda hicbir falcinin baska biri yok demesi ilginc. Ozellikle su cok begenilen Gul Demir vs Falsepeti falcilari, cok pahalilar ve bilemiyorlar demek bu kadar bariz anlik durumu ve yakin gelecegi goremememeleri. Hic bu paralar degmez online falcilara yeniden gormus olduk.

Şöyle bazı insanların çakraları kapalı olduğu için falcılar o kişilerle ilgili bir şey göremiye biliyorlar . Bazı insanlar dualarla felanlada kendini korumaya aldığında da falcılar o kişiyle ilgili bir şey göremezler . Aynı durum seneler önce hangi falcıya kahvede baktırsam sende bir şey var görünmüyor bir şey derlerdi bana . Kimse benle ilgili bir şey göremezdi . Bende sonra bunun için meditasyon yaptım çakralarımı açtım ondan sonra fallarda hep bir şeyler görmeye başladılar. Fal sonuçta bu . Ben mesela eximin anne ismini bilmiyorum ona rağmen baktırıyorum ha çıkan fallarımda oldu ona rağmen gören falcılarda var

Gül demire baktırdım öyle etkilenecegım bir fal değildi bazı şeyler söyledi sonuç verdi . Pembecide degıl arkadaşımda baktırdı . Ne gördüyse onu yorumları iddialı da konuştu bana . Artık çıkar çıkmaz bilemem . Sonuç odaklı bakıyor vade vermedi . Dedi benim verdiğim vadeler genelde çıkmaz dedi dürüstçe söyledi gördüğünü

Dogru, olabilir. Fal da enerji isi. Hangi meditasyonu yapmistin cakra acmak icin hatirliyor musun bu arada?

Dogru, olabilir. Hangi meditasyonu yapmistin cakra acmak icin hatirliyor musun bu arada?
Youtubeden bakıp yapmıştım . Yazarsan çıkar zaten . Herhangi birini yapa bilirsin. Şuna net hatırlamıyorum benim hangısını yaptığımı rastgele yapmıştım . Bunuda bir arkadaşım önermişti . Onda da aynısı olmuştu oda yapmıştı

Hicbir falcının evlenme teklifi olayını bilememesine gercekten sebep mi arıyorsunuz? Hepinizi anlıyorum, fallariniz çıksın istiyorsunuz da lütfen gerçekten. Boşu boşuna insanlara umut satıyor hepsi, ben de bu yollardan geçtim. Boş, bomboş. Birebir çıkan olduğuna da inanmıyorum. Ucundan kiyisindan bir şey biliyorlar, sonra sorularla yönlendirince istediginiz cevapları veriyorlar.

Hayır bir de ne olacağı belli olmaz teklif etti diye evlenecek mi diyen de olmus, ailesi bulmustur belki baktirdiginda yoktu öyle bir şey diyen de. Gerçekten şaka mısınız? Sinirden guluyorum.
Bu olayı yaşayan arkadaşım umarım en kısa zamanda atlatirsin

Cans tarotu bende takip ediyorum ve kollektif açılımlarını izliyorum.Ben fiyatını sormuştum ve çok uçuk bir rakam söyledi.Siz ne zaman baktırdınız?

Aslan burcundan beklenen hareketler çok iyi bilirim.Arkadaşımın erkek arkadaşıydı kızı 3 seneye yakın oyaladı .Aynı anda 3 kişiyle görüşüyormuş kız şans eseri çok kötü bir şekilde adamı basınca öğrendi

Arkadaşlara katılıyorum benimde yazdığım gibi aynı anda 3 kadını idare ediyormuş.Arkadaşımın sözlüsü ailesiyle tanıştırmak istediğinde de hep bahane buluyormuş kızı ailesinden soğutmuştu

Şu saatten sonra evlenmese ne olur ki zaten
sonuçta bunu yapmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…