Fal Sepeti Deneyimleri

İnstagramda birde Aysun Gencel’i takip ediyorum.Bu bayanda kartlara çok hakim bir bayan kollektif açılımlarına katılıyorum
Kehanet ve spiritualızm diye bi kanal vardı youtubede Hande kızın ismi . Twitterde de var . Bir ara baya ünlüydü . Ona hiç baktıran varmı ya ? Ben senelerdir randevu ıcın yazıyorum dönüş yok . Hala yayın felan yapıyor

Şöyle bazı insanların çakraları kapalı olduğu için falcılar o kişilerle ilgili bir şey göremiye biliyorlar . Bazı insanlar dualarla felanlada kendini korumaya aldığında da falcılar o kişiyle ilgili bir şey göremezler . Aynı durum seneler önce hangi falcıya kahvede baktırsam sende bir şey var görünmüyor bir şey derlerdi bana . Kimse benle ilgili bir şey göremezdi . Bende sonra bunun için meditasyon yaptım çakralarımı açtım ondan sonra fallarda hep bir şeyler görmeye başladılar. Fal sonuçta bu . Ben mesela eximin anne ismini bilmiyorum ona rağmen baktırıyorum ha çıkan fallarımda oldu ona rağmen gören falcılarda var

baktırdıklarımızın çoğu zaten falci filan değil yine de baktiriyoruz. benim disarida tarot iskambil fallari baktirdigim biri var o hep soyluyor su fali oyle herkesin bakabilecegi bir sey degil el vermeyle olur oncesinde dua okumak gerekir filan diyeama uygulamaya giriyoruz herkes su falı bakıyor masallah 😂 ben ondan dolayi uygulamalarda su baktirmiyorum. su icin de baskasina gidiyorum. genel gecer herkese uyan yorum istemiyorum cunku

ama çakra ve dualara inanıyorum. bir donem korunma amaçlı çok dua ediyodum o zaman fikriyeye giderdim forumda da meşhurdu bilen bilir ben duayi birakana kadar cok yorumlayamamisti. dua etmeyi baska sebeplerle birakip çakralara yonelince inanilmaz iyi bakmaya baslamisti. simdi tekrar dualara yonelmek istiyorum.

baktırdıklarımızın çoğu zaten falci filan değil yine de baktiriyoruz. benim disarida tarot iskambil fallari baktirdigim biri var o hep soyluyor su fali oyle herkesin bakabilecegi bir sey degil el vermeyle olur oncesinde dua okumak gerekir filan diyeama uygulamaya giriyoruz herkes su falı bakıyor masallah 😂 ben ondan dolayi uygulamalarda su baktirmiyorum. su icin de baskasina gidiyorum. genel gecer herkese uyan yorum istemiyorum cunku

ama çakra ve dualara inanıyorum. bir donem korunma amaçlı çok dua ediyodum o zaman fikriyeye giderdim forumda da meşhurdu bilen bilir ben duayi birakana kadar cok yorumlayamamisti. dua etmeyi baska sebeplerle birakip çakralara yonelince inanilmaz iyi bakmaya baslamisti. simdi tekrar dualara yonelmek istiyorum.
Su için kime gidiyosunuz

Arkadaşlar Aslı duru diye bir yorumcu var.Bugün farkettim yorum alan varmı?Puanı 5.0 baktıran varsa düşüncesini öğrenebilir miyim?
Ben baktırdım korkarak baktırmıştım çok başarılı bulduk gerçekten fal sepetindeki ortalamaya göre iyiydi ve bir tartışmadan bahsetmişti benzeri yaşandı. Hiç bilgi de vermemiştim

Kızlar merhaba baktırdığım fallardan temmuz sonuna kadar vade verip patlayanları yazacağım şimdi umarım herkese faydalı olur
Bir yolun var
Berk ilk kahve falı temmuz ayı bitmeden demişti ikincide Ağustos sonuna kadar dedi
Yasemin
İsmihan (yakında demiş Haziran'da baktırmıştım)
Medyum Elif
Tellwe
Fallar kraliçesi
Sifaver
Sultanfalcı
Fal alem
Medyum fatima
Fal sepeti
Aslı duru
Asya al
Firuze şanlı
Samantha Grey