Fal Sepeti Deneyimleri

Çok üzüldüm senin adına gerçekten çok üzücü olabileceğini tahmin ediyorum. kalpsizce bir davanış bu erkeklerin bazısı böyle yapıyor uzun süreki ilişkiyi bitirip bir anda başkasına hemen evlilik teklif etme durumunu ben birkaç kişiden duydum. Bence bu kadar sürede aşık olması mümkün değil mantıken akıllarınca bir mantığa oturtup evlilik teklif ediyorlar herhalde yani amaç evlenmek ama kişinin önemi yok o kız olmasa başkasına edecek nedense bu yeni bir kişi oluyor. değişik bir davranış biçimi anlamlandıramıyorum.
bunu kabul eden kadına da şaşırmalı. biz kızlarda var bu trip
belli bir yaşa geldim artık evleniyim düşüncesi

Kızlar tüm olumlu fallar patladı, karşı tarafla ayrılalı 1 ay oldu başkasını bulup evlilik teklif etmiş gerçekten hiçbir falcı göremedi

5 yillik iliskinin ardindan bir ayda tanisip baskasina evlilik teklif etmek cok enteresan ve anlik gibi geldi ya. Acaba baktirdiklariniz kimlerdi? Hem telefonda hemde sitelerde? Buraya yazarsaniz daha net kimlerin bos oldugu gorulur boyle bir durumdan sonra

Çıkan sadece o mu var ? Ben gül demire su attım . Sence o nasıldır ? Bu arada tüm baktırdıklarım aşağı yukarı aynı şeyi söylediler

Falci mars, telefondaki zeynep ve telefondaki damla var, ahu var. Su an zaten konustugumuz icin anlik durumlari biliyorum. Anlikta da yaklasik bunlarin bildikleri var. Elenaya ve gule de atmistim ama genelde gelecek yorumlari oldu. Gul fena degildi. Ama yukarida saydiklarimin uzerine de cikan olmadi. Genelde gelecek yorumlari yapildi o yuzden su an olumlu- olumsuz bi durum yok hepsinin zamani var.
Eklemeyi unutmusum, youtubedaki cans tarota da tarot baktirmistim. O kadinin dedigi gibi ilerliyo hatta karsi tarafin tutumunu, tavrini en iyi bilen o ve zeynep oldu. Biraz ahu da bildi.

Falci mars, telefondaki zeynep ve telefondaki damla var, ahu var. Su an zaten konustugumuz icin anlik durumlari biliyorum. Anlikta da yaklasik bunlarin bildikleri var. Elenaya ve gule de atmistim ama genelde gelecek yorumlari oldu. Gul fena degildi. Ama yukarida saydiklarimin uzerine de cikan olmadi. Genelde gelecek yorumlari yapildi o yuzden su an olumlu- olumsuz bi durum yok hepsinin zamani var
Falcı marsa ve berke baktırdım . İkisininde söyledikleri bir birine yakındı . Mars biraz uzak bi bade verdi . Berkin nokta atışı daha fazlaydı ve dediği iletişim olayı çıktı bende . Bakalım umarım dedikleri gibi olur

Falcı marsa ve berke baktırdım . İkisininde söyledikleri bir birine yakındı . Mars biraz uzak bi bade verdi . Berkin nokta atışı daha fazlaydı ve dediği iletişim olayı çıktı bende . Bakalım umarım dedikleri gibi olur

Berki basta bende begenmistim. Ama bana bir aydan once yazmayacak niye hala bunun olmasini istiyosun birak olmaz bundan falan demisti. Cok olumsuz konustu bana. İletisimi zaten bilemedi iletisim olmustu. Simdi fal atsam konustugumuz halde, birak bu adami, der oyle bi inanmislik var o adamda bana karsi 😅😅😅
Enteresan ama bu berkle falci mars nasil paralel yorum yapabiliyolar? Birkac kisi daha demisti.
Ama berkin bilemedigi durumlari mars bildi bende. O an bildi gibi gelmisti. Ama marsin dedikleri dogru ve cok sukur berkin dedikleri gibi olmuyo 😅

Falci mars, telefondaki zeynep ve telefondaki damla var, ahu var. Su an zaten konustugumuz icin anlik durumlari biliyorum. Anlikta da yaklasik bunlarin bildikleri var. Elenaya ve gule de atmistim ama genelde gelecek yorumlari oldu. Gul fena degildi. Ama yukarida saydiklarimin uzerine de cikan olmadi. Genelde gelecek yorumlari yapildi o yuzden su an olumlu- olumsuz bi durum yok hepsinin zamani var.
Eklemeyi unutmusum, youtubedaki cans tarota da tarot baktirmistim. O kadinin dedigi gibi ilerliyo hatta karsi tarafin tutumunu, tavrini en iyi bilen o ve zeynep oldu. Biraz ahu da bildi.
Cans tarot'a nasil denk getirdin ona cok kisi ulasmaya calisiyor sanirim arada donus yapiyormus maillere. Fiyati nasil bir de nasil yorum gonderiyor yazili mi yoksa ses kaydi mi yapiyor? Ben onun genel acilimlarina hep cok uyumlaniyorum.

Cans tarot'a nasil denk getirdin ona cok kisi ulasmaya calisiyor sanirim arada donus yapiyormus maillere. Fiyati nasil bir de nasil yorum gonderiyor yazili mi yoksa ses kaydi mi yapiyor? Ben onun genel acilimlarina hep cok uyumlaniyorum.

Mail atmistim. Sanirim ay sonunda maillere bakiyor ve bir sonraki ay icin az sayida randevu aliyor. İnstagramda da takip ediyorum orada maillere baktigi zamani bazen paylasiyor. Benim uc hafta onceki mailime cevap verip randevu olusturmustuk bende hic ihtimal vermemistim. Ses kaydi seklinde atiyor 1 saate yakin bakiyor. kartlari whatsapp uzerinden gonderiyor. baktirdiktan sonra istedigin gibi soru sorabiliyosun. Senden sorularini da ses kaydi seklinde istiyor. 2000 tl fiyati. Ama bircok baktirdigimdan daha iyiydi. Hem 6 aylik hemde 1-1,5 aylik gibi yakin zamanla ilgili yorumlar yapiyor. Su an gidisat onun dedigi gibi zaten.
Fiyatindan dolayi baktirmayi dusunmemistim ama bir aciliminda cok spesifik bir yerde yakaladi beni. Dedim kolektif acilimda boyleyse heralde bireyselde daha iyidir, pisman etmedi beni 😅 bakalim dedigi sekilde ilerlemeye devam edecek mi gorucez 😄

Mail atmistim. Sanirim ay sonunda maillere bakiyor ve bir sonraki ay icin az sayida randevu aliyor. İnstagramda da takip ediyorum orada maillere baktigi zamani bazen paylasiyor. Benim uc hafta onceki mailime cevap verip randevu olusturmustuk bende hic ihtimal vermemistim. Ses kaydi seklinde atiyor 1 saate yakin bakiyor. kartlari whatsapp uzerinden gonderiyor. baktirdiktan sonra istedigin gibi soru sorabiliyosun. Senden sorularini da ses kaydi seklinde istiyor. 2000 tl fiyati. Ama bircok baktirdigimdan daha iyiydi. Hem 6 aylik hemde 1-1,5 aylik gibi yakin zamanla ilgili yorumlar yapiyor. Su an gidisat onun dedigi gibi zaten.
Fiyatindan dolayi baktirmayi dusunmemistim ama bir aciliminda cok spesifik bir yerde yakaladi beni. Dedim kolektif acilimda boyleyse heralde bireyselde daha iyidir, pisman etmedi beni 😅 bakalim dedigi sekilde ilerlemeye devam edecek mi gorucez 😄
Ben uzun zamandir takip ediyorum zamanla yorumlamasi daha iyi oldu, daha hakim oldu bence anlattigin gibiyse 2000 TL deger diyorum, uzun uzun kayit atmis bir de istedigin soruyu soruyormussun, iyimis aklimda bulunsun.

X