Fal Sepeti Deneyimleri

Yüzde elli kupon tanimlaninca bildirim geliyor mu? Ben uygulamasını kullanmıyorum ama

Bu bi çıkan fal sayılır mı bilmem ama biryolunvar marsa baktırmıştım önceden anlık durumu gerçekten iyi anlatmıştı. Falında bana bi ara seni kıskandırmak isteyecek saçmalayacak o ara tartışacaksınız demişti. Kıskandırmak vs ve instagramda herhangi birine like atmak eski erkek arkadaşımın yapacağı bişey değil hiç ama benim stalkladığımı biliyor ve birine like atmıştı. Ben mesaj attım sinirlenip tartışmadık cevap da vermedi ama sonradan likeı kaldırmış. Hiç benle alakası bile olmayabilir durumun gerçi ağustos sonuna kadar yazacak demişti ama hiç sanmıyorum.

Gül demir umarım çıkıyodur ben su attım ona

Geleceği bilmelerinden çok umudum yok zaten de iyi bari en azından herkese toz pembe değilmiş gerçi bana da drğildi de dönecek seviyo dedi en azından bi şekilde

Gül demirin son falını dinledim mayısta baktırmışım dedikleri olmamış sadece adam seni seviyor demiş bu da kanıtlanamaz bir şey ama vadeleri ve söyledikleri olmamış
Gül demirin son falını dinledim mayısta baktırmışım dedikleri olmamış sadece adam seni seviyor demiş bu da kanıtlanamaz bir şey ama vadeleri ve söyledikleri olmamış
Ahu ya baktirdiniz mi peki? O nasildi sizde?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…