Fal Sepeti Deneyimleri

Çisem’e bende baktırmıştım vadesinden çok emindi Hatta o gün iletişim kurduğunda beni tekrar ara ne yapacağını söyleyeyim dedi.Ama 😫😩😣😖çıkmadı.Sonra 2 hafta önce bir şans daha vereyim dedim acayip saçmaladı.Hiç soru sormadığım ve açıklama yapmadığım için tam patladı ve iade istedim.
Yaaa üzüldüm o zaman bende gül demiri deneyım bırde madem kahve falı mı guzelmıs hangısıne baktırsak

Benim de soruma cevap vermemişti soru kısmında yazdım görünmüyor görsem söylerim demişti en azından sallamaması da bişey çünkü teyit edebileceğim bişey değildi atsa da anlamazdım
Evet ,benim de bir sorumu hiç söylememişti Nesibe. Gül Demir de bi kere öyle yapmıştı.En azından atmalarindan iyidir bence de.

Şah Sultan ve Alina Yılmaza fal baktırdım ikisi de olumsuz, özellikle Şah sultnınki.Acaba onun dediği olumsuz bişeyi yaşayn var mı aranızda ya da çıkan/çıkmayan falı?

Şah Sultan ve Alina Yılmaza fal baktırdım ikisi de olumsuz, özellikle Şah sultnınki.Acaba onun dediği olumsuz bişeyi yaşayn var mı aranızda ya da çıkan/çıkmayan falı?
Şah sultan bana olumlu baktı ve 4_6 ay vade verdi.Cikarsa yazarım.Harfler falan verdi ,genel olarak fena değildi.Ücreti yüzde 50 de çok uyguna geliyor.

Anladım vip üyeler uzun süre fal göndermeyince yapıyorlar 😂😂

Ben bir aydan uzun süredir baktırmamışım. %30 tanımladılar. Kendilerini hatırlatma amaçlı yapıyor olabilirler 😂
%50 olduğu için verdikleri kuponu kullanmadım ve Gül'e tekrar baktırdım. Anlık fazlasıyla bildi. Önceden dedikleri de çıkmıştı zaten

X