Fal Sepeti Deneyimleri

Kızlar bende cısem devaya baktırdım su falı cok memnun kaldım genel olarak suankı duygularımı benden daha ıyı anlattı dıyebılırım cogu falcıyla aynı sonucu soyledı sordugum sorularla alakalı ve ek olarak vade verdı 3 gun sonra 3agustos 13 agustos dıye bakalım tutacak mı ben memnun kaldım hıc bır bılgı vermedıgım halde cok fazla detayı kendı sankı anlatmısım gıbı soyledı bırde arkadaslar Asel cıhana baktırdım astrolojı dıyıp durdu kadın yanı 6 dk atmıs ama net tarıhler cerdı ay gun olarak astrolojı uzerınden bakıyormus tarot baktırdım ama velhasıl ıkısınınde dedıklerı evet bırbırıne uyuyor sonuc odaklı bırde kızlar sıze şunu sorucam kkme fal baktırsam sormadıgım halde kucuk bebegım var oğlumla alakalı yorumda bulunuyorlar bu sıte harıcınde yıldıznamede baktırdım ıkı uc kez hep aynı sey oldu gelecegı cok ıyı vs gıbı suan kucuk ama onun adına fal baktırsam sacma mı olur catladım valla sureklı aynı seyı dıyor hepsı

Falsepetinde Yağmur Bozkurt'u deneyin mutlaka. Her şeyi doğru söylüyor. Uzun uzun destan yazıyor
Aynı gün hesap açıp aynı gün onu övmeye başlamışsın bence de o sensin. Biz genelde ne söylediklerini neyi tutturduklarını birbirimizle paylaşırız sen her şeyi doğru söylüyor diyerek genelleme yapmışsın uzun uzun destan yazıyor demişsin ee ne yazdı ne çizdi neleri doğru söyledi ? Boykota ben de katılıyorum ben de inatla baktırmayacam sana. Nefret ederim böyle şeylerden ne o öyle müşterileri gözetler gibi..

burada bahsedilen rezzan vardı. Ben ona da baktırmışım baktırdığımı unutacak kadar kötüymüş 😂 Çıkmamış. Anlık durum için ise idare eder bile diyemem

Zülal Şen nasıl arkadaşlar yorum alan var mı?
Benim için şimdiye kadar an ve geçmişte en iyisi oydu 3-4 çok detay şey söyledi. Ben ona ayrıntı vermemiştim hşç bahsetmemiştim bile o olaylardan. Vadesi daha gelmedi geleceği bilmiyorum ama yine de kesin öneriyorum demem burda baya beğenmeyeneler de olmuş herkeste olduğu gibi

Benim için şimdiye kadar an ve geçmişte en iyisi oydu 3-4 çok detay şey söyledi. Ben ona ayrıntı vermemiştim hşç bahsetmemiştim bile o olaylardan. Vadesi daha gelmedi geleceği bilmiyorum ama yine de kesin öneriyorum demem burda baya beğenmeyeneler de olmuş herkeste olduğu gibi
Bir de en uzunu oydu falsepetinde. 18 dklık kayıt yollamış falın sonunda da sorularımı tek tek cevaplamış. Hiç değilse özenmişti yani yanlış bile olsa

Önceki birkaç yorumunu gördüm de astrocenter ile alakalı. Alya bence sitenin en iyisi değil demişsiniz sizde en iyisi kim en azından anda

Aylar önce baktırdığım zaman Sezgi iyiydi de artık bakma tarzı değişmiş herhalde gördükleri yerine tavsiye ile yorumluyormuş. O zamanki gibi iyi olmayabilir ama her türlü Alya'dan iyidir

Kızlar birkaç gün önce elenaya fal baktırdım tekrardan sakin kafayla bu sabah dinledim falımı. Geçireceğim operasyon sürecimi sordum aslında ilişkim iyi gidiyor o çevrimiçi olana kadar aramızı düzelttik diye. Bana pişmanlık yaşayabileceğimi söyledi. Eğer operasyonu olmak istiyorsan iyi araştır dedi ben de anlaştığım doktoru araştırdım biraz benim istediğim operasyonu daha önce yapmamış gibi görünüyor hiçbir paylaşımı yok bununla ilgili. Ne yapacağımı şaşırdım zaten korkularım vardı ya iyi yapmazsa diye doktora da soramamıştım daha önce bu operasyonu yaptınız mı diye. Kafam çok karıştı. Bana söylediği süreçler vadelerine kadar gerçekleşti bu konuda da tersine gidip haklı çıkarırsam gerçekten toparlanamam çünkü geri dönüşü olmayan bir operasyon. Gerçekten ne yapacağımı bilemedim sabah sabah canım sıkıldı ben başka doktoru nerden bulayım şimdi.
Estetik mi?İstanbulda mısınız?

Kızlar bende cısem devaya baktırdım su falı cok memnun kaldım genel olarak suankı duygularımı benden daha ıyı anlattı dıyebılırım cogu falcıyla aynı sonucu soyledı sordugum sorularla alakalı ve ek olarak vade verdı 3 gun sonra 3agustos 13 agustos dıye bakalım tutacak mı ben memnun kaldım hıc bır bılgı vermedıgım halde cok fazla detayı kendı sankı anlatmısım gıbı soyledı bırde arkadaslar Asel cıhana baktırdım astrolojı dıyıp durdu kadın yanı 6 dk atmıs ama net tarıhler cerdı ay gun olarak astrolojı uzerınden bakıyormus tarot baktırdım ama velhasıl ıkısınınde dedıklerı evet bırbırıne uyuyor sonuc odaklı bırde kızlar sıze şunu sorucam kkme fal baktırsam sormadıgım halde kucuk bebegım var oğlumla alakalı yorumda bulunuyorlar bu sıte harıcınde yıldıznamede baktırdım ıkı uc kez hep aynı sey oldu gelecegı cok ıyı vs gıbı suan kucuk ama onun adına fal baktırsam sacma mı olur catladım valla sureklı aynı seyı dıyor hepsı
Çisem’e bende baktırmıştım vadesinden çok emindi Hatta o gün iletişim kurduğunda beni tekrar ara ne yapacağını söyleyeyim dedi.Ama 😫😩😣😖çıkmadı.Sonra 2 hafta önce bir şans daha vereyim dedim acayip saçmaladı.Hiç soru sormadığım ve açıklama yapmadığım için tam patladı ve iade istedim.

X