Fal Sepeti Deneyimleri

Güncel deneyimlerimde selime geren ve duygu deniz bende fena patladı. Duygu ona verdiğim bilgiler ile risk alıp sürekli sallıyordu bence bu sefer o kişinin hayatıyla ilgili bir şey söyledi benim söylediklerimden tahmin ederek ama öyle değildi. Ve takıyor bir şeye ısrar ediyor bu ona verdiğim son şanstı. Selime de sorularıma asla cevap vermeyip böyle yap bakalım ne yapıyor o zaman niyetini anlarız tarzı genel ilişki tavsiyeleri vermiş e o zaman fal niye var? İade aldım. Yeni gelen Neptün ayışığı bende birkaç nokta atışı yaptı bir de

Arkadaşlar dediğiniz gibi bu olay enerji meselesi ben kendim için birkaç tane söylediği tutan kişiyi söyleyeyim.Birincisi Nesibe ilk bsktırdığımda asla olmaz diyerek ve sürekli aynı cümleleri tekrar ettiği ve kısa baktığı için kötü yorum yapmıştım.Çıkınca tekrar baktırmak istedim fakat prensip olarak bakmıyormuş

Nesibenin kredisi çok yüksek bu nedenle korkuyorum o kadar harcayıp boş çıkmasından ki yorumlarda aynj cümleyi tekrar ediyor diyen çok olmuş.
Duygu deniz benim ilk falımda anda patladı zaten direkt. Nesibe evet çok tekrarlıyo öyle uzun uzun olacakları anlatacak diye bekliyosan öyle değil ama burda biri 2 cümle söyler ama doğrudur dediği için baktırmıştım umarım doğrudur. Sistemden seçtiğiniz kartlara falan bakmıyorum onların önemi yok diyo bi de sessizlerim falan diyo varlıkları var mı yok mu anlamadım burda varlıkları var diyenler vardı

Evet bu konuyu yorumumda değindim bende buna çok sinirlenip olumsuz yorum yapmıştım.Tüm sorularımada cevap vermemişti
Benim de soruma cevap vermemişti soru kısmında yazdım görünmüyor görsem söylerim demişti en azından sallamaması da bişey çünkü teyit edebileceğim bişey değildi atsa da anlamazdım

Kızlar birkaç gün önce elenaya fal baktırdım tekrardan sakin kafayla bu sabah dinledim falımı. Geçireceğim operasyon sürecimi sordum aslında ilişkim iyi gidiyor o çevrimiçi olana kadar aramızı düzelttik diye. Bana pişmanlık yaşayabileceğimi söyledi. Eğer operasyonu olmak istiyorsan iyi araştır dedi ben de anlaştığım doktoru araştırdım biraz benim istediğim operasyonu daha önce yapmamış gibi görünüyor hiçbir paylaşımı yok bununla ilgili. Ne yapacağımı şaşırdım zaten korkularım vardı ya iyi yapmazsa diye doktora da soramamıştım daha önce bu operasyonu yaptınız mı diye. Kafam çok karıştı. Bana söylediği süreçler vadelerine kadar gerçekleşti bu konuda da tersine gidip haklı çıkarırsam gerçekten toparlanamam çünkü geri dönüşü olmayan bir operasyon. Gerçekten ne yapacağımı bilemedim sabah sabah canım sıkıldı ben başka doktoru nerden bulayım şimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…