Fal Sepeti Deneyimleri

Elena bu saatte çevrimiçi kızlar Aslında ona fal baktırana kadar süreçte söylediği sorunları yaşadım sonrasını merak ediyordum da çözüldü artık. fal baktırıp baktırmamakta kararsız kaldım şu an ihtiyacım yok gibi ama istediğim zaman da yakalayamıyorum. Baktırayım mı kızlar yoksa geç olunca enerjisi düşüyor mudur ne bileyim ne diyorsunuz ?diğer gelişmeleri mi bekleyeyim o da ekimde ? Kimseden cevap gelmezse baktırmayacam sonraya kalır :|

kötü yönlendirmek istemem ama bana hiç çıkmamıştı ilk falında yüz tarif etmişti ona kanıp 2. kez sonra sitede okuyunca 3. kez şans verip pişman oldum

Eki Görüntüle 3456130 kötü yönlendirmek istemem ama bana hiç çıkmamıştı ilk falında yüz tarif etmişti ona kanıp 2. kez sonra sitede okuyunca 3. kez şans verip pişman oldum
Ben uyumlandım bana dedikleri tarihine kadar olay örgüsüne kadar tuttu ilk defa baktırmayacağım yani :) 3 yıl önce baktırmışsın belki bakım tarzını değiştirmiştir ama ben ondan başkasına gitmem sanırım :)

Eki Görüntüle 3456130 kötü yönlendirmek istemem ama bana hiç çıkmamıştı ilk falında yüz tarif etmişti ona kanıp 2. kez sonra sitede okuyunca 3. kez şans verip pişman oldum
Elenaya geçen yıl ekimde attığım falı dinledim de çıkan şey göremedim, işle alakalı sorduğum 2 kişinin ayrılacağını söylemiş aksine yerlerini sağlamlaştırdılar aşkta da karşıyı anda da bilememiş baktırmam bi daha

size cogunlukla bilemiyorlar ben öyle gözlemledim :/
ay evet ya benim çok eski bi mesajımda anlatmıştım annemde fal bakan biriydi gençliğinde ve orta yaşlarında ama o el alıp bakanlardanmış öyle kartlara felan inanma sadece mantık yürütüp bişeyler anlatıyo derdi galiba onunda etkisiyle bana hiç çıkmıyo fallar

anladım şimdi. peki kim bildi size veya cıktı?

Bu arada nezih tunaya baktıran beğenen var mı anda en azından? Benim bu baktırdıklarımdan tek beğendiğim o değil ama genelde ayrılık sebebimizi söylüyordum ona söylemedim. Nerdeyse hiç detay vermedim ona rağmen kendisi bu kadar detaya da gerek yok isim vs sonra bize sorudan yorumluyosunuz diyolar zaten görüyorum falan dedi. Sonra tak diye yalan söylemişsin ama yalana takılmamış asıl ona saygısızlık yaptığını ve sevmediğini düşünmüş dedi ayrılırken bana kullanılan cümleler aynı böyleydi. Ayrılık sebebini söylemediğim falcılar genelde bilemiyor (bilenler var da bu kadar net değil güvensizlik vs diyolardı) çoğu ben ayrıldım zannediyo mesela ya da o ilgi göstermemiş vs hiç alakası yok. Sadece bundan bile etkilendim bi de burda ona hep olumsuz denmiş bana da öyle pembe tablo çizmedi ama beni unutmadığını ve sevdiğini söyledi

Ne falı atmıştınız

ışılay benim durumda spesifik konuları bilmişti ama genelde pozitif yorumluyor o yüzden tavsiye edemiyorum

gül demir benim falsepetindeki iki favorimden birisi. doğruya doğru yanlışa yanlış diyor onu teyit ettim. defalarca baktirdim diğerleri gibi laf çevirmedi başta ne dediyse onu dedi. o uygulamada aynı şekilde falini bire bir yaşadığım elena var. düşünceyi bence iyi okuyor

ve sezgi. Bir kere baktırdım ve çoğu çıktı ama son zamanlarda herkese olumsuz konuşuyormuş ve çok tavsiye katiyormus. o paraya değmez

Fal sepetine içinden cıkamadıgım bir konu için defalarca fal baktırdım cıkmamasına ragmen ısrarla baktırdım. Vadeler zaten hiçbirinde tutmadı. Boşu boşuna umutlandığımla kaldım anlayacağınız. Elena ya baktırdım az önce maalesef fiyaskoydu sadece böyle hissediyorum diyerek akıl vererek bakılmış bir faldı. Bu siteye verdiğim paraya acıyorum artık ve bu defteri kapatıyorum.

Anlıkta da mı kötüydü hepsi? Aşk mıydı mesele

Kızlar falsepetinde fark ettiğim bişey oldu;yeni account açtım isim bile farklı. Bazı yorumcular eski fallarda ya da bizim sorularımızdan etkilenerek yorum yapıyorlar bakalım 0’dan gelirsem nasıl olacak diye. Ya ip adresinden ya kredi kartı bilgisinden bi şekilde teknik ekip bunları uyarıyor bence, tüm falların özeti gibi yorum geldi. Ne olursa olsun fallardan çok medet ummayalım arkada başka dolap dönüyor eminim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…