Fal Sepeti Deneyimleri

2 ay önce sevgilimle benim hatam sonucu ayrıldık. Gerçekten çok seviyodu ve bu yıl evlilik düşünüyoduk. Aldatma vs değil ama yalan söyledim maalesef. Geri dönmeyi çok denedim ısrarla ama kabul de etmedi. Artık barışıp barışmayacağımızı bile değil sadece beni hala sevip sevmediğini söyleseler yeter anda iyi birini arıyorum öneriniz var mı benim baktırdıklarım bunlar. İlla online olmak zorunda değil falcı ücret de sorun değil

Falsepeti

Nesibe (katina)

Nevin gül (tarot)

Işılay can (su falı)

Nezih tuna (su falı)

Melisa donukuk (kahve)

Gül demire baktırmak istiyorum bi de ama birkaç gündür çevrimiçi olmuyor. Sizce anda nasıl?

Biryolunvar

Berk (kahve, kahvede el falında daha iyi görünür dedi el falı attım bi de)

Falcı mars (kahve)

Yasemin (katina)

Nurbanu (kahve)

Fama (yıldızname)

Tellwe

Banu doğru (katina)

Astrocenter

Talha ilhan

Sezgi akbulut

Tanemsu

Burda da muzoya baktırmak istiyorum ama iptal oluyo hep randevular

Bana hiçbiri sevmiyor demedi. Hatta herkesin hep olumsuz konuşuyo dediği nezih tuna da dahil ve adım atacak dedi. Farklı vadeler verildi. Hepsinin ortak söylediği sana sinirli, umursamıyor gibi görünse de bu bi maske vs. sadece sevip sevmediğini öğrenebilsem bile yeter. Bunlar hakkında yorumu olan var mı karşılıklı fikir alabiliriz?En azından anda nasıllar? önerebileceğiniz biri var mı?

Bu kişilere kadınlarkulübü sitesindeki yorumları okuyarak baktırdım hep ve fal sürecim çok yeni.

kız bu kadar para dökmene gerek yok ben sana söyleyeyim
ciddi anlamda seviyorsa yalan söyledin diye güveni kırılmıştır kolay kolay dönmez
ama duruşu olan seven bir adamda sevdiği kadını bırakmaz o yüzden seviyorsa dönecektir merak etme ama sakın şimdi de ne zaman döner diye baktırma :)

Fal sepeti selime geren en azından dönmeyecekse dönmeyecek der o mutlaka. Ahu yaldız tutarlı denebilir. Bir yolun var yeni Gökçe nokta atışı yapmıştı. Şah sultan iyi fal sepetinde bir de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…