Fal Sepeti Deneyimleri

Ya kızlar herkesin enerjisi farklı ama ben Ahu ya sürekli gittigimden midir nedir çok uyumlanıyorum bende çıkmadığı falı olmadi. Bu sitede Ahu ve Duygu dan memnun kaldim digerleri patladi.Bide mayis ayinda sormadigim halde soyledigi bi miras konusu vardı o da iki gün önce oldu. En kötüsü mars di bende fal sepetinde.Ama hep diyorum herkesin enerjisi farkli

Nesibe yi çok merak ediyorum ama kredisi çok yuksek değer mi emin degilim.Bide biri burda şey yazmisti sanirim çok kısa bakıyomuş tavsiye eder misiniz Nesibeyi?

Ya kızlar herkesin enerjisi farklı ama ben Ahu ya sürekli gittigimden midir nedir çok uyumlanıyorum bende çıkmadığı falı olmadi. Bu sitede Ahu ve Duygu dan memnun kaldim digerleri patladi.Bide mayis ayinda sormadigim halde soyledigi bi miras konusu vardı o da iki gün önce oldu. En kötüsü mars di bende fal sepetinde.Ama hep diyorum herkesin enerjisi farkli
Duygu deniz mi ?

İlk kez astocenter alyaya baktırdım hiç bilgi vermememe rağmen anda baya detaylı yorum yaptı, vadeleri 2,5 vs .. şeklinde veriyor gün hafta ya da ayın o rakamları içeren günleri olabilir gibi
Çıkan olursa yazarım şimdilik beklemedeyim

İlk kez astocenter alyaya baktırdım hiç bilgi vermememe rağmen anda baya detaylı yorum yaptı, vadeleri 2,5 vs .. şeklinde veriyor gün hafta ya da ayın o rakamları içeren günleri olabilir gibi
Çıkan olursa yazarım şimdilik beklemedeyim
Alyanin, cudinin, sezginin asla olmaz dediği şey oldu.
Bende vade olarak ahu, iletişimin nasil olacağını gül demir bildi gibi

Alyanin, cudinin, sezginin asla olmaz dediği şey oldu.
Bende vade olarak ahu, iletişimin nasil olacağını gül demir bildi gibi
Bana ortalama hepsi aynı şeyi söyledi büşra dışında, büşranın dediği ufak bişey çıkınca tekrar baktırdım ama bu sefer de daha farklı bi gidişat çizdi
Hiç birine güvenmiyorum 😅 her an her şey olabilir 🙃

Arkadaşlar Serkan Candaşı deneyen varsa yorum alabilir miyim?Denemek istiyorum ama puanı yüksek acaba olumsuz olanları iademi ediyor diye düşündüm 🤔🤔🤔

X