Fal Sepeti Deneyimleri

alminayı yada sureyyayı denedin mi
Yok o sitede başkasını denemedim. Astrocenterda tanemsu ve talha ilhana baktırdım. Anda iyiydiler yine. Bana en olumsuz konuşan bile seviyor bi araya geleceksiniz diyo zaten bilmiyorum bizim ilişki olursa baya imkansız olmuş olur. Bende anda en iyi instagramda bakan klothoyagmurdu. Anlık ve geçmiş açısında spesifik çok detay verdi ben ona sadece ayrıldık demiştim. Bana eski sevgilimin söylediği genelgeçer olmayan bi cümleyi bile aynen söyledi mesela ama vadesine daha 3 ay var o yüzden bilmiyorum. Ben daha çok anlık için baktırıyorum karşımdakinin duyguları için

Bu arada kızlar Ahuya bir soru sormuştum exle ilgili . Exime istek atacaktım Instagram da olumlu olur mu dedim küçük bi adım atsam diye sordum . Olumsuz olur dedı ama daha sonrasında o sana adım atacak dedi . Yuzleşeveksınız dedi tartışmanız var. Ama adım atmak ıstıyorsan da at çünkü senin uğraşınla olur bu ılıskı senin ittirmen gerekiyor bır yerden sonra ama güzel olacak ilişkiniz dedi . Ben çocuğa istek attım aylardır ayrıyız ben çocuğa çok keskin konuşmuştum keskin cızgıler cekmıştım o barışmak ıcın baya uğraşmıştı benle zamanında ama ben ıstememıstim . Neyse çocuk isteğimi 4 gündür bekletıyor ama başka kızlardan istek attırdım kabul edıp geri dönüyordu . Benı bekletıyordu . Bende istegı geri çektim. Sanırım ahunun dedıgı gıbı olumsuz oldu 😞😞😞

Mars bunu bilemedi kızlar söylemiş olayım
Başka çıkan / çıkmayan olursa yazarım
Bir de telefonda çok övülen halkalı nermine baktırdım telefon enerjisi mi bilmem olumlu konuşmuş olsa da en ufak detay ileriye yönelik yorumlar pek yapmadı aynı cümleleri çevirdi
500 gereksiz bi rakam telefonla baktırmayı düşünen varsa bilgisi olsun

Karşı tarafın anlık duygularını merak ediyorum varmı Önere bileceğin biri ?
Karşı tarafın duygularını maalesef teyit edemiyorum ama geçmişi çok iyi bilmesi ve bazı detaylar yakalamasından dolayı klothoyagmur bence anı da baya bildi. Karşı tarafın karakterini de aynen anlattı 25-30dk. Ayrıca dürüst, tarottan görünmeyecek şeyleri falan da söylüyor sallamıyor yani sırf ben sordum diye. Pembeci de değil olumsuz da değil olanı anlatıyor ama uygulamada değil bu kişi instagramda. Bir de astrocenter talha ilhan bana çok tutarlı geldi ve söylemediğim spesifik bi detayı bildi. Gelecek için kimsenin vadesi gelmedi ondan onu bilemiyorum

Bir de telefonda çok övülen halkalı nermine baktırdım telefon enerjisi mi bilmem olumlu konuşmuş olsa da en ufak detay ileriye yönelik yorumlar pek yapmadı aynı cümleleri çevirdi
500 gereksiz bi rakam telefonla baktırmayı düşünen varsa bilgisi olsun
Ha bi de bu ikisi hiç bilgi vermediğim hatta sormadığım halde karşı tarafın yaşadığı iş sıkıntısından detaylı şekilde bahsetti genelgeçer değil detaylarıyla. Bunu teyit edebiliyorum ve doğru

Ha bi de bu ikisi hiç bilgi vermediğim hatta sormadığım halde karşı tarafın yaşadığı iş sıkıntısından detaylı şekilde bahsetti genelgeçer değil detaylarıyla. Bunu teyit edebiliyorum ve doğru
Sanırım yüzyüze daha iyiymiş
Çok övülünce detay bekledim ama bazı sorularımı geçiştirdi yanıt alamadım ama yine de çıkan olursa yazarım

Karşı tarafın duygularını maalesef teyit edemiyorum ama geçmişi çok iyi bilmesi ve bazı detaylar yakalamasından dolayı klothoyagmur bence anı da baya bildi. Karşı tarafın karakterini de aynen anlattı 25-30dk. Ayrıca dürüst, tarottan görünmeyecek şeyleri falan da söylüyor sallamıyor yani sırf ben sordum diye. Pembeci de değil olumsuz da değil olanı anlatıyor ama uygulamada değil bu kişi instagramda. Bir de astrocenter talha ilhan bana çok tutarlı geldi ve söylemediğim spesifik bi detayı bildi. Gelecek için kimsenin vadesi gelmedi ondan onu bilemiyorum
Yağmura hangi fal türünü baktırdınız bide detay verdiniz mi ?

Instagramdan klorjoyagmura mesaj atamıyorum . Yeni güncelleme gelmiş hesaplar bir birini takıp etmeden mesaj atamıyorlar diye . İletişim numarası varsa msj ataemısın bana 🙏

Klothoyağmur ne kadar ödediniz?Telefonda mı bakıyor?

Klothoyagmura 750 tl ödedim. Birkaç tarot türü var fiyatları farklı benimki aşk tarotuydu. Whatsapptan bakıyo ses kaydı atıyo 25-30dk yaklaşık. Hiç detay vermemiştim bi de eski sevgilimin sosyal medyası falan da yok hani o şekilde öğrendi desem. Sadece ayrıldık demiştim ve özleyip özlemediğini vs sordum. Numarayı atayım özelden

X