Fal Sepeti Deneyimleri

Ya kızlar herkesin enerjisi farklı ama ben Ahu ya sürekli gittigimden midir nedir çok uyumlanıyorum bende çıkmadığı falı olmadi. Bu sitede Ahu ve Duygu dan memnun kaldim digerleri patladi.Bide mayis ayinda sormadigim halde soyledigi bi miras konusu vardı o da iki gün önce oldu. En kötüsü mars di bende fal sepetinde.Ama hep diyorum herkesin enerjisi farkli
Ahu bana da aynı şekilde.Ilk falı çıktı sonrakiler çıkmadı vs değil diyenler olmuş ama bana ilk baktığı faldan itibaren aynı gidişatı söyledi.Son baktığı falda vadesiyle çıktı geçen hafta.6 lı vade demiş falda,tam 16 gün sonra yazdı adam..

Ya kızlar herkesin enerjisi farklı ama ben Ahu ya sürekli gittigimden midir nedir çok uyumlanıyorum bende çıkmadığı falı olmadi. Bu sitede Ahu ve Duygu dan memnun kaldim digerleri patladi.Bide mayis ayinda sormadigim halde soyledigi bi miras konusu vardı o da iki gün önce oldu. En kötüsü mars di bende fal sepetinde.Ama hep diyorum herkesin enerjisi farkli
Mars da aynen rezaletti,hiçbir şey bilmedi ve dediği olmadı..Gül demire de tonla paramı harcadım,pahalı birde ama dediği hiç olmadı

X