Fal Sepeti Deneyimleri

Lütfen teşekkür ediyorum.Soru-cevap şrklinde mi yapıyor?

Hayır en başta durumunuzu ve sormak istediğiniz soruları alıyor sonra da o randvu verdiği tarihte ses kayıtlarını yolluyor açtığı kartların resimlerini falan da atıyor. Biraz yoğun galiba ben 3 gün sonraya randevu alabilmiştim. Ödemeyi randevu günü alıyor. Hiç soru cevap olmadan detay bilmesi şaşırtmıştı, ben çok falcıya baktırdım nerdeyse hepsi de aynı şeyi söyledi zaten ama en realisti buydu ve bileni ama burda memnun olmayanı da var tabi

Yine benn
Gül demir kişileri karıştırabiliyor. Başına gelen oldu mu?
Benim durumumda olayı değiştirecek sorun değildi ama baska iki kişide duygu dusunceleri sanki karşı tarafin gibi yorumlamis

Yine benn
Gül demir kişileri karıştırabiliyor. Başına gelen oldu mu?
Benim durumumda olayı değiştirecek sorun değildi ama baska iki kişide duygu dusunceleri sanki karşı tarafin gibi yorumlamis
Bence iletişim bölümünde yaz bunu
Biraz özenli baksınlar ya
Duygu denizde bana başkasının falını göndermişti

Bence iletişim bölümünde yaz bunu
Biraz özenli baksınlar ya
Duygu denizde bana başkasının falını göndermişti

Gül özenli ben fazlasıyla memnunum. Sadece senin duygularını karşı taraf gibi görebiliyor. Sadece kahve bakınca oluyor bu anladığım kadarıyla.
Duygunun başkasının falini göndermesi gibi karışıklık değil Guldeki

Güle 1 kere baktırdım beğendim ama karşı tarafı daha tam teyit edemedim beni karıştırmamıştır inş

Kızlaaar toplanın bi falcı buldum böyle bir şey yok. Fibi bufey adı zaten yorumları da okursanız anlarsınız harika fal bakıyor yorumları sesi tespitleri inanılmaz iyi 2 kere baktırdım 2sinde de nokta atışı çıktı. Zor online oluyor kovalamak gerekiyor ama cevher cevher. Deneyin pişman olmazsınız. Anlıkları yorumluyo gelecek yorumluyo geçmiş yaşam yorumluyo nefis

İlk mesajda falcı tavsiyesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…