Fal Sepeti Deneyimleri

Okudum ama Ahuya şaşırdım,sanırım enerji uyuşması çok önemli birşey..Bayramda baktırmıştım Ahuya ilk defa,geçmişte kimsenin bilemediği şeyleri bilip söyledi ve o esnada olmakta olan birşeyler ve bunları bayram sonrası bir şekilde öğreneceğimi söyleyip çok olumsuz iddialarda bulundu.Geçmişte bildikleri de olumsuz şeylerdi.Geçmişe şaştım ama anda ve gelecekteki yaşayacağımı söylediklerine ihtimal vermedim.Ancak maalesef hepsi dediği şekilde gerçekleşti,olaylar olunca hatta Ahu direkt aklıma geldi ve hala inanamıyorum nasıl bu derece bilmiş..Yani geçmişi eski sorularımdan filan okumuş olsaki sanmıyorum,o anı ve geleceği de bildi..

Defalarca ozur dilemiş falda birde bu kadar olumsuz şeyler söylediği için ama uyarmam gerekiyordu dedi.Zaten daha fala negatif elektrik aldım diye başlamıştı

Duygu çok kötüydü ahu'nun dedikleri çıktı mı
Ahunun ilk falinda vadesi cikti ve surec dedigi gibi ilerleyebilir. O yuzden ikinciyi attim ilkine gore yine bazi spesifik seylerden bahsetti. Surecin nasil ilerleyecegini zamanla gorucez ama sindilik memnun kaldim. Duygu fiyaskosuna gore daha iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…