Fal Sepeti Deneyimleri

ahu ya ne fali baktirdiniz? gul
demir bilemedi mi
İlk falda kahve atmıştım ve kartla desteklemesini istemiştim,normalde su falını kartlarımla desteklerim ama bir defaya mahsus sizi kırmayacağım diyip katina ve tarotla desteklemişti.Kart falı yada su göndermek iyi sanırım ona..Hayır gül demir boş boş umut verip durdu bana geçmişte,hiç te dediği olmadı

Ahu Yaldız'a baktırdım ama bana göre ortalama bir falcı. Çok hissiyatlı bulmadım. Sorularıma da tam yanıt vermemiş ucunu açık bırakmış. Bahsedilen kadar bulmadım maalesef.

astrocenter cudi ye baktırdım. ortalama bir faldı ve farklı bir bakış acısı sundu bana diğer falcılardan. mesela diğerleri çok isi var sole bole derken o, senin aramanı beklemiş kafasında kurmuş dedi. çıkan baktıran var mı cudiye?

Ben beğenmedim hic

Ahu’ya ilk baktirdiktan sonra dediği bir şeyi öğrenince bir arkadaşıma soylemistim. Aklında iki kişi vardi. O da atti fal, gelince bana basit olduğunu ve beğenmediğini söyledi. Üstünden bir ay gecti sana ne demisti niye beğenmedin diye sordum. Al dinle dedi ve bana verdi. Ve ağzım açık dinledim. E çıkmış dedim şunlar. I da dinledi sonra ve gerçekten verdiği vadeyle birlikte iki kişiyle ilgili yaşayacaklarıni bilmiş. Arkadasim ihtimal vermediği için önemsememiş.
Gelgelim benim ahuya baktirdiklarima. Evet bende bir şeyi bildiği icin ben çok etkilenmistim ve birkac kez daha atmistim, geçenlerde de yazdim. Ve sorularda ayrıntı da asla vermedim. Bana öngörüleri çıkmadı. Hatta neden cikmayacagina emin de oldum gecen hafta. İlginç bir şekilde şu güne kadar hiçbir falcının vadesiyle dediğini yaşamadım. Bende hep olanı bildiler

Ya bendede öyle gecmisi ve ani biliyorlar ama gelecek bir türlü gelmedi elenayada bakdirdim en gec temmuz dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…