Fal Sepeti Deneyimleri

Gül Demir, İda Dağhan, Sibel Avcı vadeleri tutmadı. Ahu’yu çok beğenmiştim ama muhtemelen o da patlayacak. Bir kez daha anladım ki boşu boşuna hem maddi hem manevi zarara uğruyoruz. Çoktan unutup gidecekken daha da kötülesiyoruz. Hepsi aynı şeyi demisti, biri bile olumsuz konuşmamıştı
Sanadami vade verdiler aricak diye ex icin

Baktırdınız mı sibel avcıya nasıldı çok atasım geldi fal ama bilmiyorum bıraya danısmak istedim
nugün baktırdım sibel avcıya memnun kaldım, bir iki vade verdi biri yakın biri uzak. vadeler tutarsa dile getireceğim. ama genel olarak güzeldi işini özenerek yapıyor. bugün bihtere atıcam. bihterle ilgili yorumunuz neler. Bir de duygu deniz mi iyi duygu aura mı

Bence bu kisisel bi durum herkesin enerjisi tutmuyor her falciyla. Gul Demir hakkinda olumlu yorumlar vardi mesela burda bence de o berbatti. Mars baya bildi benimle ilgili detaylari hem gecmise dair hem gelecege yonelik planli islerimle ilgili tarih verdi ve tamamen ortusuyor. Bence Mars basarili tecrubeyle sabit.
tarihler tuttu mu peki, ona göre atmak istiyorum

nugün baktırdım sibel avcıya memnun kaldım, bir iki vade verdi biri yakın biri uzak. vadeler tutarsa dile getireceğim. ama genel olarak güzeldi işini özenerek yapıyor. bugün bihtere atıcam. bihterle ilgili yorumunuz neler. Bir de duygu deniz mi iyi duygu aura mı
Duygu deniz asssssla onermem. Digerini bilmiyorum. Ama duygu deniz 100 tl bile etmez. Bu arada bana pembis bir tablo cizdi yanlis anlasilmasin 😄 simdi kotu degerlendirme yapinca sanki olumsuz yorum almisiz gibi bi algi da olusabiliyo 😄 duygu deniz asla ama asssla baktirdigima en uzuldugum, giden kredilerime acidigim ve beni faldan uzaklastiran sahsiyet olmustur. O kadar komik bir faldi. Ve fiyati 🫠🫠🫠🫠

Sanadami vade verdiler aricak diye ex icin
Sadece arama konusu degil. Sürekli beni düşündüğü, beni çok sevdiği vs.

Son olarak diyeceklerim genel olarak şu ki daha once bu batağa düşmüş, fos olduğunu anlamış biri olarak tekrar ayni batağa düştüğüme inanamıyorum. Harcadığım paraya ve salak gibi edindiğim umuda üzülüyorum. Bugün öğrendiğim gördüğüm şeyle birlikte hepsi patlamış oldu bende. Ahu’dan etkilenmiştim ve bunu yazmıştım. Pişmanım buna da. Bende hiçbiri bilemeyip bir de üstüne daha da beklentili, kötü bir psikolojiye soktular. Bir daha da fal atmam. Umarim herkesin her şey gönlünce olur ve bunlarla uğraşmayacak kadar çok seviliriz.

Mars atesden bahsediyorsaniz bende vadesi patladi
aaa yıldıznamesini denemek istedim çevrımdışı diye alaca diye başka bir kadına attım yarım saatlik bir ses attı bana güzeldi yarımsat olması sasırttı beni detaylıydı. marsı çok övmüşlerdi ya üzüldüm su an. başka kim yıldızname de iyi sizce baktırayım

Duygu deniz asssssla onermem. Digerini bilmiyorum. Ama duygu deniz 100 tl bile etmez. Bu arada bana pembis bir tablo cizdi yanlis anlasilmasin 😄 simdi kotu degerlendirme yapinca sanki olumsuz yorum almisiz gibi bi algi da olusabiliyo 😄 duygu deniz asla ama asssla baktirdigima en uzuldugum, giden kredilerime acidigim ve beni faldan uzaklastiran sahsiyet olmustur. O kadar komik bir faldi. Ve fiyati 🫠🫠🫠🫠
kime baktırmak istesem elimde kalıyor 😄 tesekkür ederim o zaman duygu aurayı denerim tesekkür ederim

kime baktırmak istesem elimde kalıyor 😄 tesekkür ederim o zaman duygu aurayı denerim tesekkür ederim

peki memnun kaldıgınız biri oldu mu sitede, ya net birseyler duymaya ihtiyacı oluyo insanın

Son olarak diyeceklerim genel olarak şu ki daha once bu batağa düşmüş, fos olduğunu anlamış biri olarak tekrar ayni batağa düştüğüme inanamıyorum. Harcadığım paraya ve salak gibi edindiğim umuda üzülüyorum. Bugün öğrendiğim gördüğüm şeyle birlikte hepsi patlamış oldu bende. Ahu’dan etkilenmiştim ve bunu yazmıştım. Pişmanım buna da. Bende hiçbiri bilemeyip bir de üstüne daha da beklentili, kötü bir psikolojiye soktular. Bir daha da fal atmam. Umarim herkesin her şey gönlünce olur ve bunlarla uğraşmayacak kadar çok seviliriz.
Kimlere bakdirdin elenaya bakdirdinmi?

Kimlere bakdirdin elenaya bakdirdinmi
Hayır bence Elena virgül koymamisim duygu deniz ücretsiz falcı gibi demek istedim Elena için demedim
elenayi begendinmi? Sende biseyi ciktimi hic umutla onu bekliyorum 😕

X