Fal Sepeti Deneyimleri

Meraktan elenanın bana baktığı falı dinledim şuan,tarot baktırmışım yok soldan 3. Kart bunu ifade ediyor,şimdi yukarıdan 2. Karta bakalım diyip sadece kartların anlamlarını söylemiş bana.yanlışlıkla dahi 1 konuda bile nokta atışı olmamış

Vadede nasil peki? Aylar onceki bir yorumunuzu görmüştüm. Sanırım eski sevgilinizle olacağınızı bilmiş.

Vadede nasil peki? Aylar onceki bir yorumunuzu görmüştüm. Sanırım eski sevgilinizle olacağınızı bilmiş.
İkisinde de vadesi gelmeden çıkmıştı.Ama tabiki dedigim gibi enerjisel olabilir burda çıkmayanda olmuş. Duygu ve Ahu bende bildiler. Mars Elena Bihter bunlar bilemediler. Sibeli denemek istiyorum bide

Sibel Avcı’dan bahsediyorsanız ben kendisinden yorum aldım.Fakat gelecek anlık olarak yapacak dediği şeyler olmadı.Ama karar sizin Sibel çok sakin ve yavaş konuşuyor ve baktırdığınızda kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor

Ayrıca ilişki uzmanı yada psikolog olması gerekiyor.Dediğiniz gibi enerji meselesi birde telefon bakımında kart açılımı yaparken çok yavaş açıyor kartları ,çok yavaş konuşuyor bu tarzı beni rahatsız etmişti.Karar sizin arkadaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…