Fal Sepeti Deneyimleri

Burcu Karenin falı çıkan var mı bana hayatımda baktırdığım en olumsuz bakımı yaptı bana da. 1 ay önce de tam tersi olumlu bakmıştı gerçekten moralim bozuldu kızlar

Soru bölümünde bu çelişkiyi sordun mu canım? İlk falınızda böyle demiştiniz diye
Evet sordum daha cevap vermedi 2 ay önce ağustos da ilk adım atılıp nişanlanacaksınız demişti, şimdi ise bu çocuk seni hiç sevmiyor senden soğumuş ve sen çok ağlayacaksın bu süre zarfında tarzı şeyler yazmış

nadide hanzadeyi denedim gercekten durumu anlatmada düsünceleri okumada cok basarılı buldum. Baktıran var mı baska? Cıktıgı olmus birkac kisi yazmıs burda. Cıkarsa bana da yazarım
O bi kac kişiden biri benim sanırım.Yakin zamanda baktirdim.3 soru sordum.Ilk ikisi dediği gibi oldu.3. nün vadesine daha var.Anlikta ve söylemediğim şeylerde de iyiydi.Umarim 3. sü de çıkar.

Bayanlar Alin Toprak tan yorum alan oldu mu?Merak ettim🤔
Ben 2-3 kere falan yorum aldım. Özellikle şok yorumda saçmaladı inanılmaz bir pembe tablo vardı. 5 yıldır tanıdığım kişi içinse nişan atmış daha önce dedi çok yanlıştı. Sadece bir şey tutturmuştu ondan dolayı bir daha baktırdım sanırım ama hiçbiri çıkmadı uzun vadede esasen sallamış

Ben 2-3 kere falan yorum aldım. Özellikle şok yorumda saçmaladı inanılmaz bir pembe tablo vardı. 5 yıldır tanıdığım kişi içinse nişan atmış daha önce dedi çok yanlıştı. Sadece bir şey tutturmuştu ondan dolayı bir daha baktırdım sanırım ama hiçbiri çıkmadı uzun vadede esasen sallamış
Teşekkür ediyorum 🌹

Kızlar ben haftasonu fal baktırdım
YEŞİM ÖZDEMİR: Kesinlikle berbat asla tavsiye etmem cok fazla atıyor. Tutsa neyse.iade istedim.
ŞAH SULTAN: olumlu bi faldı barışma gördü bakalım beklemedeyiz.
POlİNA MORİS : enerjisi çok güzeldi. hızlı ve net cevaplar veriyor. karsındaymıs gibi hissettiriyor. olumlu bir faldı.
GÜL DEMİR: En çok parayı gül ablaya döktüm. arada yabancı dil konusuyor iskambil kartlarıyla destekliyor.
AHU YALDIZ: Ben beğenmedim iade aldım.

yorumlarım bu sekilde zamanla göreceğiz hangisi çıkacak

YEŞİM ÖZDEMİR: Kesinlikle berbat asla tavsiye etmem cok fazla atıyor. Tutsa neyse.iade istedim.
POlİNA MORİS : enerjisi çok güzeldi. hızlı ve net cevaplar veriyor. karsındaymıs gibi hissettiriyor. olumlu bir faldı.
GÜL DEMİR: En çok parayı gül ablaya döktüm. arada yabancı dil konusuyor iskambil kartlarıyla destekliyor.

Bunların içinde ben de en çok Gül Demiri beğendim.

Gül Demir’e değer olarak düşünüyor musunuz?

X