Fal Sepeti Deneyimleri

ece'ye atıcaktım ama hissiz gibime geldi, sadece kartları yorumluyor
hani bir şeyi çok iyi öğrenirsin tak tak yaparsın ya o da öyleydi
nesibe de parasına değmez bence

Ece Katre ve Binnaz'daki Bircan Aslan aynı kişi. Ben iki siteye de fal gönderdim, ikisinde de tesadüfen onu seçtim birinde çok olumlu diğerinde çok olumsuz yorum yaptı.

Kızlar Yağız okur hakkında ne düşünüyorsunuz eski fallarimi dinledim de tarzı Alex e çok benziyor baktiranlar yorum yapabilir mi acaba sonucu hep pembeye mi bağlamış?

Kızlar Yağız okur hakkında ne düşünüyorsunuz eski fallarimi dinledim de tarzı Alex e çok benziyor baktiranlar yorum yapabilir mi acaba sonucu hep pembeye mi bağlamış?
Yağız okurun değidi bir sey oldu aslında falı beğenmemiştim kısacık bir faldi ve sürekli tekrar halindeydi ama cıktı mi çıktı yani..

Yağız okurun değidi bir sey oldu aslında falı beğenmemiştim kısacık bir faldi ve sürekli tekrar halindeydi ama cıktı mi çıktı yani..
Ben ilk başladığında atmıştım. Bana demişti ki bu adam hayatında yeni seyler denemek istiyor kafasının taşa değmesi lazım. Seninle yaşadığı ilişki çok duygusal kaldiramiyor bunu falan. Gerçekten öyle oldu o ağır adam gitti hoppa karı kız düşkünü biri geldi. Beklemedigim şeyler yaptı. Ama pişman olacak dedi iki falda da. Şimdi o gelişi bekliyorum çok güzel bir konuşma hazırladım.

Yargıç in dediği birçok kişiye çıkmış da bana çıkması mucize olur herhalde. İnşallah sizinki olur☺
Çıkıp çıkması o ayrı konu . Beni anlıkla ilgili ağzımı açık bırakıyor 😊 Sırf o yüzden adım attım çünkü anlıkta Efsane. Bu kadar iyi biliyorsa haklıdır dedim ve sanırım yanılmadı şimdilik öyle gözüküyor

Kızlar Beril Yavuz a baktırdım
Pembeci mi
Çıkan var mı
Yani benim durum çok zor da ama keşke olsa tabi

Bahsettiginiz kisi fal sepetindeki "ayışığın" değil mi? Bir de ne falı atıyorsunuz?
evet ama söyle bisi var ayısığı 10 tane sey söylüyosa 5 i cıkar 5 i abartıdır. bazen fal bakarken gaza geliyor eski sevgililere falan sallıyor o uslubu hic sevmiyorum sen ne ise onu söyle geç. en son falında sonuc ve analizleri doğrıydu ama söylediği bir şey netttt sallamaydı yok yani öyle bisi. buraya da yazmıstım üzüldüm uslubundan dolayı. ama sonuc olarak sordugum kisiyi de bildi ne olacağını vadesi sastı sadece.

Kızlar Beril Yavuz a baktırdım
Pembeci mi
Çıkan var mı
Yani benim durum çok zor da ama keşke olsa tabi
Pembeci bence İlk falının vadesi patladı İkincide vade vermedi. Evlilik gördü bence kesin pembeci. Ama analizleri fena değil. Beni çok iyi tarif ediyor. Bide demişti bugüne kadar doğru düzgün adam yoluna hiç çıkmadı , hepsinin bir amacı vardı. Bu doğru maalesef 🥺

Pembeci bence İlk falının vadesi patladı İkincide vade vermedi. Evlilik gördü bence kesin pembeci. Ama analizleri fena değil. Beni çok iyi tarif ediyor. Bide demişti bugüne kadar doğru düzgün adam yoluna hiç çıkmadı , hepsinin bir amacı vardı. Bu doğru maalesef 🥺
Üfff yaaa öyle mi
Senin durum belki olur ama
Benimki çok zor çünkü çok eskilerden biri için baktırdım

X