Fal Sepeti Deneyimleri

Alex e yine baktırdım saçmalamış resmen
Gerçekten sinir oldum
Beni suçlamış falan
Gerçekten ne diyeceğimi bilemedim
Daha önce tutmuştu dedikleri
Bu sefer saçma sapan bir fal gönderdi

Ya ben bu falcılarda şeki farkettim mesela bilgileri yazarken ayrıldığınız kişi vs gibi bilgileri alıyorlar.
Yeni ayrılmış olabiliriz mesela ama sevmiyoruz beklemiyoruz belki önümüze bakıyoruz.
İlla geçmişe bisey hissediyormusuz gibi yorumlar yapıyorlar kolaylarına geliyor galiba

Falları çıkanları çok kıskanıyorum😝 O kadar baktırdım hiç biri mi çıkmaz ya. Bir heves beğenilenlere gönderiyorum sonuç genel geçer sallamasyon. Sadece Kaan Balkan diye biri tesadüfen harf bilmişti ve Duygu Aura da bir talihsiz olayı önceden gördü.

Onu geyik olsun diye yazmıştım. Buarada herkes falım çıksın diye baktırmıyor mu zaten olumlu/olumsuz? Sende hep olumsuzlar çıktıysa yorum yapana söyle bence olumsuzları yazmayın diye enerjin düşüyorsa.
canım mobilden yazmıstım ondan hızlı hızlı emojsiz yazınca ciddi yazmısım gibi olmus:) olumlu olumsuz herseye acığım ben ama inan olumsuz cıkan fallara özenme diye söyledim.
eski sevgilimle ilgili bu ay icin sevgilisinden ayrılacak bir sürü farklı kızla görüsecek tatile cıkacak cok yoğun gecicek bu ayı demişti ayısıgı söylediği sey cıktı.

buğraya ya da alexe baktıranlar yazabilirmi? sanki buğranın cok önce iki farklı kisiye de aynı falı bakıp aynı seyler söylediğini yazmıstınız burada buğra icin. buğraya baktırayım diyorum kızlar

Merhaba kızlar nas kendine has a fal baktırdım o paraya çok saçma sapan tekrar üzerine tekrar yaptığı bir fal göndermiş size çıktı mı bu falcının falı?

X