Fal Sepeti Deneyimleri

☹️ Bir de mesela geçmişe dönüp baktığımda hangi fala yok ya bu da çıkmaz dediğim fal çıkmış bi nebze, ama umutlandığım sürekli vadesini gözlediğim fal çıkmamış. Şu anda da öyle son 3 aydır nerdeyse gecmiş fallarımı sürekli sürekli dinliyorum .Ne kadar üstüne düşersem o kadar olmuyo. Malesef bi umut işte🥺

☹ Bir de mesela geçmişe dönüp baktığımda hangi fala yok ya bu da çıkmaz dediğim fal çıkmış bi nebze, ama umutlandığım sürekli vadesini gözlediğim fal çıkmamış. Şu anda da öyle son 3 aydır nerdeyse gecmiş fallarımı sürekli sürekli dinliyorum .Ne kadar üstüne düşersem o kadar olmuyo. Malesef bi umut işte🥺
Çıkmaz dediğin halde çıkanlar kimler mesela?
:KK43:

☹ Bir de mesela geçmişe dönüp baktığımda hangi fala yok ya bu da çıkmaz dediğim fal çıkmış bi nebze, ama umutlandığım sürekli vadesini gözlediğim fal çıkmamış. Şu anda da öyle son 3 aydır nerdeyse gecmiş fallarımı sürekli sürekli dinliyorum .Ne kadar üstüne düşersem o kadar olmuyo. Malesef bi umut işte🥺
Sen biliyorsundur zaten ama yine de soyleyeyim.
Fallarini tekrar tekrar dinleme,bir sure sonra onlarin dedigi gibi yasiyorum sanirsin,aldatici olabilir.
Evet olacak seyin otelendigine de inanirim.

Yapabiliyorsan eger;
Bu gunler iyi veya kotu gececek-cektigin veya anlamadigin zararlar vucuduna kalacak.
O yuzden vaktini guzel gecirmek,gezmek,eglenmek ve anda kalabilmek en iyisi.
Dort dortluk bende yapmiyorumdur insaniz neticede ama tecrubelerim bu yonde😊

Bir de tekrar tekrar dinlemektense bir kagida tarih,falci adi ve verdigi tarih/olacak dedigi olayi yaz arada ona bak gelisme olursa.💖

Boyle sureclerde kisisel gelisim ve olumlamalarda ise yariyor.

Çıkmaz dediğin halde çıkanlar kimler mesela?
:KK43:
1 seneye yakın öncesinde samantha greyin fakı çıkmıştı. Ben özellikle ona yollamamıştım promosyon faldı. Hatta iade istemiştim. Sonra neva demirin ilk falı çıkmıstı. Karsıdaki insanla aramızda olayı bilmişti. Ama sonraki falları çıkmamıstı. Bir de belirgin hatırladıgım namasteninki çıkmıştı. Özellikle namaste siteye ilk geldiği zaman çok iyiydi. Şu sıralar son 2 falı çok alakasız . Bende berilden çok umutlanmıştım. Herkes günü gününe falının çıktığını yazıyordu yorumlarında. Maalesef oda patlayanlardan.

Sen biliyorsundur zaten ama yine de soyleyeyim.
Fallarini tekrar tekrar dinleme,bir sure sonra onlarin dedigi gibi yasiyorum sanirsin,aldatici olabilir.
Evet olacak seyin otelendigine de inanirim.

Yapabiliyorsan eger;
Bu gunler iyi veya kotu gececek-cektigin veya anlamadigin zararlar vucuduna kalacak.
O yuzden vaktini guzel gecirmek,gezmek,eglenmek ve anda kalabilmek en iyisi.
Dort dortluk bende yapmiyorumdur insaniz neticede ama tecrubelerim bu yonde😊

Bir de tekrar tekrar dinlemektense bir kagida tarih,falci adi ve verdigi tarih/olacak dedigi olayi yaz arada ona bak gelisme olursa.💖

Boyle sureclerde kisisel gelisim ve olumlamalarda ise yariyor.
Haklısınız aslında , zaten dün gece uygulamasını sildim telefondan. Ve ewet olacak şey olmuyor resmen🌸

Haklısınız aslında , zaten dün gece uygulamasını sildim telefondan. Ve ewet olacak şey olmuyor resmen🌸
Fal baktirma demiyorum cunku ben de arada coşuyorum.
Ama anlik sinirle buyuk adimlar atma,misal uyelik silme gibi.
Onlar da olsun bu surecte gerekiyorsa ama sen anda kal.
Burasi fal baktrmayi kotuleme yeri veya benim su an yaptigim gibi akil verme yeri degil farkindayim-sadece hepimiz bu donemlerden gectik,geciyoruz.
Hayat cidden kisaymis ve gecen zaman gelmiyor.
Misal ayrildigimiz kisi donse de donmese de 1 sene sonra bu hallerine aciyorsun🤗
Baska ugraşlarla vakit gecirmek,gelen kisi gelirse duruma gore davranmak ve bu surecte kendini,ruhunu baskalarina da kapatmamak en iyisi sanirim,nacizane onerimdi 😊

Bu arada bu donem coşmuş hallerimdeyim.baya fal baktirmisim,1 aya yazarim neticeleri.

Burasi fal baktrmayi kotuleme yeri veya benim su an yaptigim gibi akil verme yeri degil farkindayim-sadece hepimiz bu donemlerden gectik,geciyoruz.
Misal ayrildigimiz kisi donse de donmese de 1 sene sonra bu hallerine aciyorsun🤗
Baska ugraşlarla vakit gecirmek,gelen kisi gelirse duruma gore davranmak ve bu surecte kendini,ruhunu baskalarina da kapatmamak en iyisi sanirim,nacizane onerimdi 😊

Bu arada bu donem coşmuş hallerimdeyim.baya fal baktirmisim,1 aya yazarim neticeleri.
Önerilerinizi dikkate alacağım, çok teşekkürler🙏🏽🤗

çok haklısınız aslında. bazen sinirlenip coşuyoruz ama sonra bakıyorsun aslında pekte önemi kalmıyor bazı şeylerin. Anlık moral buluyoruz bazen bazen de üzülüyoruz falan fallardan teselli oluyor zaman zaman. Ama ben de çok takılmamaya karar verdim epeydir ve gerçekten daha iyi oluyor böyle..Yoksa o tarihte bunu bekle, şu harfte birine dikkat et falan çok takılmamak lazımmış meğer :işsiz:

1 seneye yakın öncesinde samantha greyin fakı çıkmıştı. Ben özellikle ona yollamamıştım promosyon faldı. Hatta iade istemiştim. Sonra neva demirin ilk falı çıkmıstı. Karsıdaki insanla aramızda olayı bilmişti. Ama sonraki falları çıkmamıstı. Bir de belirgin hatırladıgım namasteninki çıkmıştı. Özellikle namaste siteye ilk geldiği zaman çok iyiydi. Şu sıralar son 2 falı çok alakasız . Bende berilden çok umutlanmıştım. Herkes günü gününe falının çıktığını yazıyordu yorumlarında. Maalesef oda patlayanlardan.
Samantha biraz pembeci geldi bana
Çıkıyor mu falı

1 sene önceki promosyon falı çıkmıştı, o dönem eski sevgilim bana dönecek mi diye baktırıyodum sürekli. Grey, dönüş görmüyorum demişti. O dönem çok fal baktırıyordum çoğu falcı pişman olacak seni seviyor hala dönecek falan diyordu bende umutla fallara tutunuyordum. Fal olumsuz gelince iade istemiştim hatta. Sonuç olarak falı çıkmış oldu. Benim deneyimim bu yönde, kimseyi etkilemek istemem🌸

1 sene önceki promosyon falı çıkmıştı, o dönem eski sevgilim bana dönecek mi diye baktırıyodum sürekli. Grey, dönüş görmüyorum demişti. O dönem çok fal baktırıyordum çoğu falcı pişman olacak seni seviyor hala dönecek falan diyordu bende umutla fallara tutunuyordum. Fal olumsuz gelince iade istemiştim hatta. Sonuç olarak falı çıkmış oldu. Benim deneyimim bu yönde, kimseyi etkilemek istemem🌸
Eskiler dönmesin zaten daha çok üzüp gidiyorlar kıymetli olan sevgiliyi bırakıp gitmemek zaten
Bende Alex çıktı bu arada tek bilen falcı oldu
Bu adamdan ayrılacaksın dedi ve çıktı
Sonradan sana dönüp birşeyler yapmaya çalışacak ama sen istemeyeceksin demişti
Henüz yeni ayrıldık ama dönse artık istemem kendimi tanıyorum o yüzden Alex bildi diyebilirim...

X