Fal Sepeti Deneyimleri

Mrb ,yine bunalımlı bir günümdü ve hediye falımı kullandım.Burçak Demir.Daha önce deneyen var mi? Ben şok.Yani bir önceki yolladığım falda başka birine söylediklerimi bana söyledi.Birbirlerinin fal sorularını okumuyorlar değil mi?Seyahatimi bildi,ailede ki sorunu,ya aldığım şeyi bildi..Bu kadar olamaz.Daha önce deneyen varsa Burçak Demir’i lütfen yorum yapsın.. Benim kişiliğimi karşı tarafı.Ben şok.

Mrb ,yine bunalımlı bir günümdü ve hediye falımı kullandım.Burçak Demir.Daha önce deneyen var mi? Ben şok.Yani bir önceki yolladığım falda başka birine söylediklerimi bana söyledi.Birbirlerinin fal sorularını okumuyorlar değil mi?Seyahatimi bildi,ailede ki sorunu,ya aldığım şeyi bildi..Bu kadar olamaz.Daha önce deneyen varsa Burçak Demir’i lütfen yorum yapsın.. Benim kişiliğimi karşı tarafı.Ben şok.
Benim promosyon falıma bakmıştı da çok geneldi faladdin gibiydi hatta

Kızlar merhaba. Benim durumum olumsuz sonuçlandı ama fal baktirmayi durduramiyorum😂😂 azaltarak bırakmayı deniycem artık. Fallarimin hepsi patladı malum. Yeni olarak ela ışık ve Asude yıldız i denedim. Yorumlar iyiydi. Karakter analizini güzel yapıyorlar diyebilirim ama ikisi de sonucu çok pembeye bağlıyor. Olumsuz konuşmuyorlar pek anladığım kadarıyla

Kızlar merhaba. Benim durumum olumsuz sonuçlandı ama fal baktirmayi durduramiyorum😂😂 azaltarak bırakmayı deniycem artık. Fallarimin hepsi patladı malum. Yeni olarak ela ışık ve Asude yıldız i denedim. Yorumlar iyiydi. Karakter analizini güzel yapıyorlar diyebilirim ama ikisi de sonucu çok pembeye bağlıyor. Olumsuz konuşmuyorlar pek anladığım kadarıyla
Olumsuzluga uzuldum ama vardir bir hayir diyelim.
Bu surecte hic olumsuz yorum yapan biri olmadi mi peki?
Onlarin detayini alirsak seviniriz🤗

Aa tüh kesin mı:KK43:

Olumsuzluga uzuldum ama vardir bir hayir diyelim.
Bu surecte hic olumsuz yorum yapan biri olmadi mi peki?
Onlarin detayini alirsak seviniriz🤗
Bana olumsuz konuşan Duygu aura olmuştu. Yeşil çingene bakmamisti bana zaten. Yargıç,Serkan Batu, symbol Serkan, Alex, Yağız okur, Melisa donukuk dönecek dedi. Ama Melisa ekledi döner ama seni mutlu edemez dengesiz dedi. Beril pişman olup gelecek ama ilişki olmayacak dedi. Hiçbir pişmanlık belirtisi göremedim asıl görmek istediğim buydu zaten. Ama Serkan Batu ve Alex in dediği şeyleri de kısmen yaşadım. Kavgalar olaylar olacak demislerdi. Özel olarak sormak istediğiniz falcı varsa özelden yazabilirsiniz çok baktırdım aklıma gelmiyor ki

Canım emin misin ? Bende olumsuz diye konuyu kapatmıştım ama yine olumlu yöne dönde Yargıc söylediği gibi .
Biz aşırı büyük bir kavga ettik ipini koparmış gibi bir sürü kadınla konusuyormus. İnstada hep aktif. Benim eski sevgilim şerefsizin teki çıktı. Allah kimsenin karşısına bundan cikarmasin

Kızlar merhaba, daha önce sorulduysa özür dilerim ama tellweye baktım bugün, ecem23ü göremedim. Nerede biliyor musunuz? Fal baktırmak istiyorum ona

Merhaba kızlar, falsepetinde yeni gelen Ela Işık’a Tarot falı baktırdım, 15 dakikalık detaylı bir yorum yaptı ve falında nokta atışlarda vardı, fiyatı gayet uygun, yani onu tavsiye ederim :KK54:

X