Fal Sepeti Deneyimleri

Bana Fal sepetinde falcı, Bir ilişki için onlar boşanıcak demişti..Nasıl olur ya resim atıyorlar diyordum..Onlar sahte pozlar diyordu..Bunu bir sene öncesi demişti ve gerçekten dediği gibi,ayrıldılar..Dava da açıldı, şuan ki durumu bilmiyorum ama..Temyizdeydi en son nafaka yüzünden..Dennisti bakan..

Hadi ya emin misiniz dennis baktığını

Bu dennis pembeci mi?

Bu dennis pembeci mi?

Pembeci olduğunu eğer dediği çıkmasaydı söyleyebilirdim..Eski fallarında ses oluyordu arkadan,uzun zaman sonra baktırdım iyiydi..Bir taşınma konusu içinde sormuştum,hiç istemediğim yere taşınıncaksın demişti..Dediği gibi de oldu.Şimdi son dediği için bir sene vade verdi onu bekliceğim..

Kızlar işleyiş nasıl oluyor? Yani tüm soruları aynı anda mı yazıyoruz yoksa mesajlaşma gibi mi oluyor? Bir arkadaşımla deneyelim dedik ama bakalım nasıl olacak.

Ya bana aşk konusunda hiç ihtimal vermediğim bir konuda çok kısa vade verdi hadi inşallah diyim ama inanasım gelmedi pek

Peki siz ne zaman baktırdınız? Çene yönde yani ne konuda deyip vade verip çıktı falı? Söyler misiniz?

Selam herkese tekrardan,Beril Yavuz un dedigi herhangi olumlu bir seyin olmadigini yaşayan oldu mu? Daha yeni bir falci vadeleri gelmemis olabilir tabii ama bana Haziran ilk hafta olacak ,en gec Haziran 2. Hafta demisti ve halen ses yok o şeyden.Cok ümitlenmiştim.iş ile ilgiliydi.Olasi da yok gözüküyor.. Beril Yavuz un ilk attigim falimda söyledigi bi süreci yasadigim icin tekrar atmistim ona.2. Fal icin boşuna mi ümitleniyorum bilmiyorum ....

Ben dediğini yaşamıştım, birkaç gün farkla yaşadım ama. Tam vadeyi tutturamamıştı

Sanırım arkadaşıma dedikleri çıkmaya başladı. Anlık olarak karşı tarafın düşünceleri böyle demişti. Öyle bir konuşma yapmışlar şimdi. Umarım çıkar dedikleri..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…