Fal Sepeti Deneyimleri

Peki fal sepetinde sizi çok şaşırtan bir yorumcu oldu mu? Yani böyle bolca nokta atışı vs olan? Son kez birine göndermek istiyorum ama kimseyi bulamadım. Beril, Alex, Melisa, Didar,Zülal.bu kişilere gönderdim, bunlar haricinde tavsiyeniz var mıdır? Tabii fal enerji işidir size tutan bana tutmayabilir ama yine de öneriniz var ise çok güzel olur. 🙏🏻
Baktirdigimda en fazla etkilendigim Duygu Aura olmustu yalniz o sira ask disinda benim birbiriyle baglantili bir iki konum daha vardi. Biri tarih araligi olarak aynen cikti ( ornegin Nisan 3. haftasi en gec dediyse o hafta oldu) esas onun sonucunda bekledigim konu duragan ama Duygu'ya gore simdiye kadar netlesmis olmasi ve olumlu olarak benim de rahatlamam gerekti, o maalesef olmadi (bu pandemi herkesi vurdu o ayri). Ask konusunda Mayisa kadar netlesecek dedi (uzak mesafe ki Duygu bunu ve cok daha detayli anlatti) yalniz biraz pozitif gibi konustu ama ben iletisimi kesme karari aldim 2 Mayis'ta ve whatsapp ten bile benim istegimle -cok gicik kaptigim durumlar oldu benim acimdan- birbirimizi engelledik. O gun dogum gunu oldugunu sonra hatirladim 😈 Iyi bir dgunu hediyesi olmus oldu! Yani tarihlerle birlikte fali 65%-70% oranlarinda cikti bana ama bir arkadasa attik ayni gun ona uzunca bir vade verdi 2020 degil yani oyle soyleyim fakat anlik nokta atislari onda da oldu. Hic cikmayan da var o nedenle iyi arastirin derim. Sorumluluk kabul etmiyorum 😬 Benim deneyimim bu sekilde. Ben de mesela bugun atsam mi tekrar oldum ama esas konu cikmayinca gerek yok diye dusunuyorum 🤷‍♀️

Baktirdigimda en fazla etkilendigim Duygu Aura olmustu yalniz o sira ask disinda benim birbiriyle baglantili bir iki konum daha vardi. Biri tarih araligi olarak aynen cikti ( ornegin Nisan 3. haftasi en gec dediyse o hafta oldu) esas onun sonucunda bekledigim konu duragan ama Duygu'ya gore simdiye kadar netlesmis olmasi ve olumlu olarak benim de rahatlamam gerekti, o maalesef olmadi (bu pandemi herkesi vurdu o ayri). Ask konusunda Mayisa kadar netlesecek dedi (uzak mesafe ki Duygu bunu ve cok daha detayli anlatti) yalniz biraz pozitif gibi konustu ama ben iletisimi kesme karari aldim 2 Mayis'ta ve whatsapp ten bile benim istegimle -cok gicik kaptigim durumlar oldu benim acimdan- birbirimizi engelledik. O gun dogum gunu oldugunu sonra hatirladim 😈 Iyi bir dgunu hediyesi olmus oldu! Yani tarihlerle birlikte fali 65%-70% oranlarinda cikti bana ama bir arkadasa attik ayni gun ona uzunca bir vade verdi 2020 degil yani oyle soyleyim fakat anlik nokta atislari onda da oldu. Hic cikmayan da var o nedenle iyi arastirin derim. Sorumluluk kabul etmiyorum 😬 Benim deneyimim bu sekilde. Ben de mesela bugun atsam mi tekrar oldum ama esas konu cikmayinca gerek yok diye dusunuyorum 🤷‍♀️
Çok teşekkür ederim detaylı cevabınız için. 😊 Sorumluluk sizde değil elbette, siz yalnızca deneyiminizi paylaşıyorsunuz. Talia ve Aura'yı iyice bir araştırayım ben 😂 Zaten çoğu falcıda bu böyledir. Benim beğendiğim ve dediklerini yaşadığım birkaç falcı var, onları beğenmeyen çok kişi de var burada. Ya da benim beğenmediğim ama birçok kişinin beğendiği falcılar da var.
En iyisi tamamiyle online fal işlerini bırakmak ama gelin görün ki onu da beceremiyorum 😂 sigara gibi bir şey. Zararının farkında olduğumuz, mantığımızı dinlediğimizde yanlış bulduğumuz ama bir türlü vazgeçemediğimiz bir alışkanlık olmuş.

Alex, Melisa Donuk UK denemedim ben. Bugra, Didar Evren, Zulal Sen, Zelis Can, Oylum Genc, Nas Kendinehas ve fiyati makul olan birkac isim denedim. Bugra bir vadesi patladi ama fena degil. Didar Evren de bir konuda patladi kesin bir diger vadesi yakin bakalim. Digerleri bana hic tutmadi. Zulal tek bir konuda hakli cikti. Gelecek dedigi birsey de gecmisteydi aslinda.
Talia burada cok konusuldu disaridan islem icin yonlendiriyor. Ben birkac fal gonderdim ortada onemli bildigi cikan bir durum olmadi bende. Bir de bir guzel konusturuyor yolunacak kaz mi acaba gibisinden. Bir daha asla gitmem.

Çok teşekkür ederim detaylı cevabınız için. 😊 Sorumluluk sizde değil elbette, siz yalnızca deneyiminizi paylaşıyorsunuz. Talia ve Aura'yı iyice bir araştırayım ben 😂 Zaten çoğu falcıda bu böyledir. Benim beğendiğim ve dediklerini yaşadığım birkaç falcı var, onları beğenmeyen çok kişi de var burada. Ya da benim beğenmediğim ama birçok kişinin beğendiği falcılar da var.
En iyisi tamamiyle online fal işlerini bırakmak ama gelin görün ki onu da beceremiyorum 😂 sigara gibi bir şey. Zararının farkında olduğumuz, mantığımızı dinlediğimizde yanlış bulduğumuz ama bir türlü vazgeçemediğimiz bir alışkanlık olmuş.
Sigarayi anmayalim bile bence.
Sizin yorumundan simdiye kadar en etkilendiginiz kim oldu? Fal sepeti veya farkli online platformda bol nokta atisli.

Sigarayi anmayalim bile bence.
Sizin yorumundan simdiye kadar en etkilendiginiz kim oldu? Fal sepeti veya farkli online platformda bol nokta atisli.
Alex'i çok beğendim ben. En memnun kaldığım o oldu. Zişan ve Şevdar'dan memnun kalmıştım ama Şevdar'ın fiyatı çok yükseldi. O fiyata değeceğini düşünmüyorum, çünkü anı iyi bilse de gelecek bakımından patladı.

Neva demire baktıran var mı? Baya nokta atışlı fal bakmış bana.
Ben sürpriz falda denk gelmiştim. Bende de bildiği şeyler oldu ama pek sevmiyorum çünkü lafı çok uzatmıştı. Ya yorumlar anlık enerjiye göre değişiyor bence. Olumsuz yapılan yorumların olumluya döndüğünü çok gördüm ya da tam tersi. Biraz da kendi risklerimizi almamız lazım diye düşünüyorum. Hoppa

Hepimiz genelde aşk için baktırıyoruz fallarımızı. Bende öyleyim :KK70: İlişkim 2 yıllık, hepsinde sevgili değildik ama zamanla oldu. 1 yıl 3 ay ayrı şehirdeydik. Sonra ailem ile hiç ihtimal dahi yokken yazın taşındık ve aynı şehire geldik. Hiç aynı şehirde olmadığımız için zorlandı tabi ve kasımda çok büyük bir kavga ettik. Sinirden çok kötü şeyler söylemiştim. Bana o dönem fal attığım kişiler sevgilimin haksız olduğunu vurgulayarak ocakta döneceğini, yalvaracağını ve benim istemeyeceğimi söyledi. Hayatıma başkasının gireceğini ve balık burcu olacağını, bana aşık olacağını, çok mutlu olacağım söyledi. Gerçekten Balık burcu biriyle görüştüm ocağa kadar, çok ilgiydi ama dedikleri gibi ne o ne de ben aşık olmadık. :) Ocakta sevgilim ile barıştık. Onlar 'Gelip sana yalvaracak' dediler. Allahı var çocuk tekrar görüşmek,buluşmak için 4 defa yazdı ama durup dururken değil. Onun yazmasından önce ben ona 'Üniversite araya girdi, dönüyorum' diye mesaj atmış ve pişman olmuştum, yazmaz sanıyordum. O isteyecek sen istemeyeceksin dedi, görüşmeye giderken seke seke gittim ve arabaya bindiğim anda kalbim küt küt yerinden çıkacak gibiydi. İstememiş halim buysa.:KK71: Herkesin karakter yapısı tabi ama eğer çok yazmak isterseniz sırf bir falda 'O adım atacak,bekle, sen yazma, sessiz dur bla bla' yazıldığı için beklemeyin. Evet belki ters teper ama en azından karşı tarafın sizi isteyip istemediğini birinci ağızdan öğrenmiş olursunuz ve paranız boşu boşuna gitmez. Ben eski sevgilim yüzünden başlamıştım fala, herkes çok aşık diyordu, bir gün dayanamayıp yazmıştım küfür etmişti bana git artık diye. Eğer o mesajı atmasaydım daha çok para kaptıracaktım.. İyi ki de atmıştım diyorum, şuan birlikte olduğum kişiyle de sorun oluyor ama yine de çok daha iyi biri.

Kizlar son zamanlarda herkes Beril'den söz etmis. Ben de baktirdim. Gelecek icin vadeyi beklemem gerekiyor ama icinde bulundugum durum olsun gecmisle ilgili olsun (ki gecmisle ilgili direkt birsey demedi zaten) oyle beni sasirtacak bir nokta atisi olmadi. Onun disinda kesinlikle cok iyi bir konusmaci ve kibar bir insan. Sordugum konuyla ilgili kendisininki gibi genel hatlariyla durum ozetlenebilir zaten, yalniz burada dedigim gibi konusma still onem tasiyor. Guzel duzgun bir Turkceyle ve duru bir ses tonuyla aktarim yapmasi bir kat daha guvenirligini artiriyor bence. Ongoruleri tutarsa mutlaka editlerim ama cok ta kisa bir zaman dilimi degil.
Ben 3 aydır fal sepetinde fal baktırmıyordum burda beril yavuz övüldüğü için merak edip baktırdım. Nokta atışı yoktu hatta bir soruyu öylesine sordum hiç olmayacak bir konuydu ama beklediğim cevap gelmedi.. Çok pozitifti ve dediğinz gibi düzgün akıcı bir diksiyonu var. Onun dışında İş konusu belki onun dediği gibi olabilr. Ama tekrar baktırmam herhalde 😊

Ben 3 aydır fal sepetinde fal baktırmıyordum burda beril yavuz övüldüğü için merak edip baktırdım. Nokta atışı yoktu hatta bir soruyu öylesine sordum hiç olmayacak bir konuydu ama beklediğim cevap gelmedi.. Çok pozitifti ve dediğinz gibi düzgün akıcı bir diksiyonu var. Onun dışında İş konusu belki onun dediği gibi olabilr. Ama tekrar baktırmam herhalde 😊
En azından 2 tl'lik bir falcıda bunu yaşamışsınız. Ben binnazda 200 tl'lik falcıda bunu yaşadım 😂 Beril'e beklentisiz gönderip beğenmiştim ben. Bana olumsuz konuştu ama iyiydi. Detay da vermemiştim.

En azından 2 tl'lik bir falcıda bunu yaşamışsınız. Ben binnazda 200 tl'lik falcıda bunu yaşadım 😂 Beril'e beklentisiz gönderip beğenmiştim ben. Bana olumsuz konuştu ama iyiydi. Detay da vermemiştim.
Yok ben 15 tl verdim hahah 😂 ama tabiki 200 tl vermekle bir değil 🙏 beğendiyseniz ne mutlu size :)

Arkadaşlar, fal sepeti üyelik yıldönümü nedeniyle indirim kodu tanımlamış bana ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum.

Yok ben 15 tl verdim hahah 😂 ama tabiki 200 tl vermekle bir değil 🙏 beğendiyseniz ne mutlu size :)
para iadesi isteseydiniz keşke çünkü ben de Melisa Donukuk ile benzer bir şey yaşamıştım çok övüldüğü için baktırdım ve yüksek ihtimalle enerjimiz uyuşmadığından çok nokta atışları yapamadı hemen para iadesi istedim tabii ki :KK43:

para iadesi isteseydiniz keşke çünkü ben de Melisa Donukuk ile benzer bir şey yaşamıştım çok övüldüğü için baktırdım ve yüksek ihtimalle enerjimiz uyuşmadığından çok nokta atışları yapamadı hemen para iadesi istedim tabii ki :KK43:
Para iadesi istemedim ama iade etmiş kendisi. 200 kredim var kime baktırcam hiç bilmiyorum 🤔

X