Fal Sepeti Deneyimleri

Yaa ne güzel , sevindim sizin adınıza. Istediğiniz gibi olur inşallah her şey. 8 dakikalık atmış bana da. Fiyat performans açısından baya iyi. Aşk dışında bir konu sordunuz mu acaba ?
valla mental olarak çöküğüm ve tamamen sebebi aşk. bildiği bazı detaylara şaşırdım. falon basına cok genel girmişti lafa dedim aha evelicek belli ki ama sasırttı beni.

bu arada berile fal atıp ben fal uygulaması indirdim üyeyim para vermek de istemiyorum 2 liraya baktırmak istiyorum diyen kardeşlerim benim gibi apple kimliğinizi değiştirerek uygulamayı silip yükleyip misafir oturumunda 2 liraya fal keyfinizi cıkartabilirsiniz :))

Böyle mesajlar beni çok mutlu ediyor Ümitlere giriyorum. İnşallah falı bana çıkar
ya mesela bu adam sana dönecek ama döndüğünde cok büyük bi adım bekleme dedi kalan 474828352 tane baktırdığım falcı gibi. tam da benimkinin yapacağı bir hareket. bir de kendimi suan hayatındaki kızla kıyaslayıp hırpalamasam daha iyi olacak ama bi onu beceremiyorum.

Mükemmel bug Keşke yeni falcılar gelse de bu yöntemle baktırsak. Birkaç kişi gelmiş ama çöpler galiba.

Apple kimliğini değiştirmeden, yeni maille yeni üyelik açınca da oluyor

Yeni gelmiş helin miydi tatlı kız ama maalesef arkadaş tavsiyesi gibi gereksiz, Elena ise karışık baktı ama evet bildi tak tak zamanda verdi bakacağız

Beril yavuz a baktıran ve memnun kalan varmı kız açar açmaz 5 kişi oluveriyor ben anlam veremedim ne falı baktırılıyor kendisine dıkkatımı cektı demekki tutuyorki fal atılıyor ? Baktıran var öı

Merhaba arkadaslar uzun suredir foruma giremiyordum dun girdigimde bazi yorumlar gordum hakkimda ona istinaden cevap yazmak istedim cunku bazi yorumlar hakarete varmis. Bende bu forumdan fikir alarak birok kisiye is ile alakali fal gonderdim bugune kadar ancak pahali olanlar alakasiz yorumlar atmislardi . Tesaduf Berile attim 1000 krediye yorum yapanlar varken 150 kredi olmasindan dolayi cok birsey beklemedim acikcasi. begendim tekrar katina attim ve is ile soylediklerini de yasadim sasirtan bir sekilde. Ben bu yorumda soruyu soran kisiye cevap yaziyorum fark ettiyseniz ve Berile ertesi gun katina atarken cok bekledim surekli sistem yogundu aklima geldi madem begeniliyorsunuz neden 250 kredi falan degil yorum seklinde soru sordum. O da sistemin fiyati arttirdigini kendi elinde olmadigini soyledi. Zaten merak ediyordum neye istinaden bu fiyatlari artiyorlar diye. Durum bundan ibaret rica ederim en azindan sadece kadinlara ozel olan bir forumda hazir tadimizi kaciracak erkek hiyerarsisinden uzagiz, seviyemizi bozmayalim. Bu arada Berile o gunden beri fal gondermedim ben genelde Zelis Can ve Sevgi Derman a fal gonderiyorum birsey konusunda danismam gerekirse.

Demek o kişi sizsiniz. Dün yazılanlar benim de hoşuma gitmedi,tanımadığı ve belki de kendisinden yaşça büyük bir hemcinsine yalaklanmak gibisinden söylemlerde bulunulması,özellikle de bu platforma yakışmıyor. Dayanışma içerisinde olmamız gerek burada.

Aslinda sosyal medyada alisagelmis bir durum sanirim bu. Forumu okudugum zaman goruyordum bu tarz cok yorum var. Aslinda ben uzun suredir sadece yazilanlari okuyordum ama deneyimlerimi paylasmak adina yorum yazmak istedim sonucta surekli baskalari fal baktirip yorumlari yaziyor ben faydalaniyorum gibisinden bana haksizlik gibi geldi. Ben bile fal gondermeden burdaki arkadaslarin deneyimlerini okuyup ondan sonra fal gonderiyordum aslinda yardimci olmak amaciyla yazdim. Simdi sisteme baktim fal gonderdigim falcilarin cogu genelde fiyati yuksek olanlarmis benim amacim oydu aslindan insanlar fiyati cok gorunce fal gondermesinler benim yaptigim gibi :)

Kizlar son zamanlarda herkes Beril'den söz etmis. Ben de baktirdim. Gelecek icin vadeyi beklemem gerekiyor ama icinde bulundugum durum olsun gecmisle ilgili olsun (ki gecmisle ilgili direkt birsey demedi zaten) oyle beni sasirtacak bir nokta atisi olmadi. Onun disinda kesinlikle cok iyi bir konusmaci ve kibar bir insan. Sordugum konuyla ilgili kendisininki gibi genel hatlariyla durum ozetlenebilir zaten, yalniz burada dedigim gibi konusma still onem tasiyor. Guzel duzgun bir Turkceyle ve duru bir ses tonuyla aktarim yapmasi bir kat daha guvenirligini artiriyor bence. Ongoruleri tutarsa mutlaka editlerim ama cok ta kisa bir zaman dilimi degil.

Son düzenleme:
Peki fal sepetinde sizi çok şaşırtan bir yorumcu oldu mu? Yani böyle bolca nokta atışı vs olan? Son kez birine göndermek istiyorum ama kimseyi bulamadım. Beril, Alex, Melisa, Didar,Zülal.bu kişilere gönderdim, bunlar haricinde tavsiyeniz var mıdır? Tabii fal enerji işidir size tutan bana tutmayabilir ama yine de öneriniz var ise çok güzel olur.

Taliayı öneririm ama kendisi pek aktif olmuyor sistemde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…