Fal Sepeti Deneyimleri

Ona baktırmıştım ve çok olumsuzdu. Yeşilçingene ile aynı. Kapatıyorum ben fal kitabi sıkıldım yıprandım . 🤦‍♀️Ne olacaksa allah bilir . Hayırlısı 🙏
En guzeli..ben bıraktım,bıraktığımdan beri çok rahatladım..sadece burayı okuyorum arada,o da kimler çıkıyor veya çıkmıyor görmek için

Kime baktırayım o zaman 🤦‍♀️ Keşke yüklemeseydim o kredileri
Fal kimseye baktirmayin 2 sene gibi bir sure fal baktirdim ve her okudugum isme baktirdim bazilarina bircok kez, odedigim paranin haddi hesabi yok. Telwe binnaz fal sepeti bir yolun var binnazda denediklerim fln hep yuksek ucretli kisiler cok ovulen hic cikan yok evet iki olasiliktan tutan oldu ama artik onlarida bildi demiyorum hosuma gidenler oldu onlari onerdimde ama sonuc yok anlik seylerdi hep bildikleri. Suan bu bataktan kurtuldum Allah a şukur, 3 aydir bedava falim duruyor onu bile baktirmak aklima gelmiyor. Baktirdigim kisimi suan tiksiniyorum uzak olsun diyorum

Fal kimseye baktirmayin 2 sene gibi bir sure fal baktirdim ve her okudugum isme baktirdim bazilarina bircok kez, odedigim paranin haddi hesabi yok. Telwe binnaz fal sepeti bir yolun var binnazda denediklerim fln hep yuksek ucretli kisiler cok ovulen hic cikan yok evet iki olasiliktan tutan oldu ama artik onlarida bildi demiyorum hosuma gidenler oldu onlari onerdimde ama sonuc yok anlik seylerdi hep bildikleri. Suan bu bataktan kurtuldum Allah a şukur, 3 aydir bedava falim duruyor onu bile baktirmak aklima gelmiyor. Baktirdigim kisimi suan tiksiniyorum uzak olsun diyorum
Evet son kredilerimi dün harcayıp artık baktırmamayı düşünüyorum . Artık kendimi dolandırıldım gibi hissediyorum. Mart ayından itibaren deli gibi fal baktırdım ve çıkan fal yok. Bekle düşünüyor adım atacak umudunu kaybetme sadece bir zaman beklemen gerekiyor 🤦‍♀️ Şu an Mayıs vadeler hepsi patladı. Kaldı Haziran çoğunun verdiği vade ve çok az Temmuz ve Ağustos var ama artık beklemiyorum. Belki doğru yapmıyorum ama umudumu kaybettim. kendimi “olmayacak fallara inanma “ moduna soktum. Olmuyorsa demek kısmet değil önüne bakmak lazım.

Evet son kredilerimi dün harcayıp artık baktırmamayı düşünüyorum . Artık kendimi dolandırıldım gibi hissediyorum. Mart ayından itibaren deli gibi fal baktırdım ve çıkan fal yok. Bekle düşünüyor adım atacak umudunu kaybetme sadece bir zaman beklemen gerekiyor 🤦‍♀️ Şu an Mayıs vadeler hepsi patladı. Kaldı Haziran çoğunun verdiği vade ve çok az Temmuz ve Ağustos var ama artık beklemiyorum. Belki doğru yapmıyorum ama umudumu kaybettim. kendimi “olmayacak fallara inanma “ moduna soktum. Olmuyorsa demek kısmet değil önüne bakmak lazım.
Aynı durumdayım artık duzeldim şükür. İki ay deli gibi fal baktırdım bı umut işte. Tutunacak dal ariyosun.. dönecek, düşünüyor gibi şeyler anlık mutlu etse de hayatımızdan çalıyor işte. Düşünen,seven zaten gelir bir şekilde. Bir bulasinca bırakamıyor da insan ya neyse ben kapattim fal konusunu artık. İnşallah hepimizin hakkımızda hayırlısı olsun. İyiyi, güzeli bulalım hep.ben sadece fal sepeti falan değil instada da bazı falcilara fal attım deli gibi para harcadım. Geleceği kimse bilemez artık eminim sadece gidişata göre tutturuyorlar sanırım.

Kızlar Zeus beni bugün gerçekten hayal kırıklığına uğrattı! 5 ay önce söylediğinin tam tersini söyledi. Çok tutarsız bir fal yolladı. İlk falında nokta atışı vardı, bu fal ise hiç bir şey tutmadı. 60TL boşa gitti :KK14:

Kızlar Zeus beni bugün gerçekten hayal kırıklığına uğrattı! 5 ay önce söylediğinin tam tersini söyledi. Çok tutarsız bir fal yolladı. İlk falında nokta atışı vardı, bu fal ise hiç bir şey tutmadı. 60TL boşa gitti :KK14:
Merhaba, bir süredir yazmiyordum.
Bana kalirsa Tr de bayram tatili olan bu zamanda fal gonderilmemeli cunku Covid-19 nedeniyle herkes evde ve bazi isimlere dikkat ettim bugun bir yigilma söz konusu. Bunun sonucu olarak enerjileri dusuyor ve bastan savma bir yorum oluyor. Anina denk gelmek lazim diyoruz ya bazi yorumcularin iste böyle yogun zamanlarda o yuksek enerji frekanslarini yakalamak pek mumkun olmuyor bence. Falsepetine yaz istersen...

Merhaba, bir süredir yazmiyordum.
Bana kalirsa Tr de bayram tatili olan bu zamanda fal gonderilmemeli cunku Covid-19 nedeniyle herkes evde ve bazi isimlere dikkat ettim bugun bir yigilma söz konusu. Bunun sonucu olarak enerjileri dusuyor ve bastan savma bir yorum oluyor. Anina denk gelmek lazim diyoruz ya bazi yorumcularin iste böyle yogun zamanlarda o yuksek enerji frekanslarini yakalamak pek mumkun olmuyor bence. Falsepetine yaz istersen...

Sağol canım yazıp destek olduğun için 🙏🏼 Biliyorum uzun zamandır yazmadın. Iyisindir inşallah her şey yolunda mı? Haklısın aslında fal göndermemek gerekiyor bu dönemde. Geri iade almayı sevmiyorum genelde ama galiba bu sefer isteyeceğim Falsepetinden ☹️

Günaydın. İlk defa Falsepetinden iade istedim ve kabul etmediler — neymiş falcı emek vermiş. Tamam neyse dedim 60TL için kavgaya girecek değilim. Bari kendisine bıraktığım kötü yorumu sayfasında yayınlayın ki diğer insanlar da görsün gerçekleri ama bunu bile yapmadılar. Haberiniz olsun kötü yorumları falcıların profillerinde göstermiyorlar, çoğunlukla iyi yorumları yayınlıyorlar. Buda insanları kandırmak adına yapılıyor galiba :110:

Günaydın. İlk defa Falsepetinden iade istedim ve kabul etmediler — neymiş falcı emek vermiş. Tamam neyse dedim 60TL için kavgaya girecek değilim. Bari kendisine bıraktığım kötü yorumu sayfasında yayınlayın ki diğer insanlar da görsün gerçekleri ama bunu bile yapmadılar. Haberiniz olsun kötü yorumları falcıların profillerinde göstermiyorlar, çoğunlukla iyi yorumları yayınlıyorlar. Buda insanları kandırmak adına yapılıyor galiba :110:
Bir benzerini yaşadım, geçmiş olsun. 60 TL çok büyük bir meblağ olmasa da haksız kazanç elde ediyorlar neticede. Ve para kolay kazanılmıyor. Sanırım bunlar bu işlere son vermemiz için birer işaret 🤦🏻‍♀️

Sağol canım yazıp destek olduğun için 🙏🏼 Biliyorum uzun zamandır yazmadın. Iyisindir inşallah her şey yolunda mı? Haklısın aslında fal göndermemek gerekiyor bu dönemde. Geri iade almayı sevmiyorum genelde ama galiba bu sefer isteyeceğim Falsepetinden ☹️
Iyiyim cnm tesekkurler sordugun icin. Kendi kisisel yogunlugum, bulundugum yerden ayrilmamin ardindan salginin kuresellesmesiyle birlikte ara ara goz atmaya calissam da yazma geregi duymadim. Konu senden bagimsiz oldugu icin sonraki postlarda yazmam daha dogru olur.

Benim de ayni sekilde ismi lazim degil paragoz bir yorumcuya yazdigim yorum asla yayinlanmadi. Onun disinda vadesi bu ay dolan yorumlarim vardi ve ozellikle bekledim sonuç için, puanlama yapmak istedigimde ise 1 aydan eski fallara puan verilemez mesaji aldim. Eskiden ne zaman istersek puanlama yapabiliyorduk. Bu çok çakal olmus bence çûnkü bir çok falci daha uzunca vade verir ki fal çikmazsa puani dusmesin ... :/ 3 aydir fal baktirmamistim ama gerek bu gerekse Binnaz uygulamasinda indirimde TL 15 e gelen falin bana USD 15 e gelecek olmasi (vpn gibi uygulamalara gidilmedikce ki bulundugum yer itibariyle bu da riskli bir durum olusturabilirdi) beni tekrar fallardan uzaklastirdi acikcasi. Bir de yillar icersinde baktirdigim fallarin dusuk otesi çikma yüzdelerini göz önüne alirsam bosver diyorum kendi kendime. Kalan krediler (tam bir fal bakimi icin yeterli degil) ve fal bari bana goz kirpiyordu sadece 😜

Zeus benim fal sepetinde bana en cok cikan yorumculardandi ilk baslarda ama evet dediginiz gibi bazi fallari zerre cikmiyor.Bazi fallari bol nokta atisli bazilari cok alakasizdi.Ben ikidir Beril Yavuz a gonderdim.ikinci falini daha cok begendim.ilk falinda söyledigi bir sey dedigi gibi gitmeye baslayinca ikinciye gonderdim.Cok özenli ve anlik durum cok iyiydi.Vadeye haziran verdi bu falda da.Fiyati zaten digerlerine ve emegine gore cok cok iyi.Ikinci vadesi haziranda cikarsa yazicam onu da.Yalniz cok zor yakaladim.

Zeus benim fal sepetinde bana en cok cikan yorumculardandi ilk baslarda ama evet dediginiz gibi bazi fallari zerre cikmiyor.Bazi fallari bol nokta atisli bazilari cok alakasizdi.Ben ikidir Beril Yavuz a gonderdim.ikinci falini daha cok begendim.ilk falinda söyledigi bir sey dedigi gibi gitmeye baslayinca ikinciye gonderdim.Cok özenli ve anlik durum cok iyiydi.Vadeye haziran verdi bu falda da.Fiyati zaten digerlerine ve emegine gore cok cok iyi.Ikinci vadesi haziranda cikarsa yazicam onu da.Yalniz cok zor yakaladim.
Bende Berili merak ediyorum o kadar emindi ki kendinden 😕 Falı zaten nokta atışla doluydu ve sonra soru sordum uzun uzun cevap yazdı ve yine nokta atışları vardı. Vadesi Haziran sonu Temmuz ortası Şevdar ile aynı AMA daha önce yazdığım gibi umudumu gömdüm

Ne baktırdın canım Berile?

Beril'e ben de kahve falı baktırmıştım. Anlık durumu iyi bilmişti, nokta atışları vardı. Bir olay hakkında yakın vade vermişti, ben çok inanmamıştım ama birkaç gün farkla da olsa dediği oldu. Alex de haklı çıktı. Diğer falcılardan bazılarının dedikleri için hala beklemedeyim. Çıkarsa onları da yazarım.

Merhabalar. Bende fal konusunda bir dönem çok takıntılıydım. Sırf buraya yorum yapabilmek adına hesap açtım. :) Şu aralar bırakmıştım ama sevgilimle çok büyük bir ayrılık yaşadık ve o yüzden bir kaç yorumcuya gönderdim. Burada yazılanları takip ediyordum ve Melisa hanım çok övülmüş, bugün onu yakaladım ve fal gönderdim. Umarım hakkımda hayırlısı olur. Fal'a 2 yıl önce biriyle ayrıldığımda başlamıştım, barışacağımız söylendi hep ama barışmadık. Sadece bir kişi bana 'Senin hayatında seni çok seven biri var, bu bahsettiğin adamı bırak artık' demişti. O dönem anlamadım ama sonradan anlamıştım ve o kişiyle güzel bir birlikteliğe başladık. Şuan yaklaşık 2 yıllık bir ilişkimiz var. Melisa Hanım hariç ayrılığımızdan sonra Didar Evren, Liya Costanta ve Zülal Şen'den yorum aldım. Üçü de hemen hemen aynı vadeyi verdi ama analiz açısından Liya Hanım'ı daha başarılı buldum. Daha detaylı yorum yapmıştım. Didar Hanımda pembe tablocu değil, yorum biraz kısa da net bir şekilde açıkladı. Birde şöyle bir şey var; çok sevdiğim bir yorumcu vardı, sadece muhabbet için bile fal atardım bazen,bu dönemde bana o kadar kısa ve detaysız bir yorum yaptı ki, kendimi keriz gibi hissettim. İsmini söylemek istemiyorum çünkü başarılı bir yorumcu fakat anladığım kadarıyla bir yorumcuyu beğenir ve onunla iletişim halinde olursanız, tabir-i caizse 'çantada keklik' misali özensiz olmaya başlıyor. Kariyer konusunda şuan iş başvurularım var. İşe başlayacağım söylendi, hemen hemen aynı vadeler verildi. Eğer vade tutan olur ve işe başlarsam haber veririm. Umarım bir gün hepimizin o kadar güzel bir hayatı olur ki fal baktırmak zorunda kalmayız. :)

X