Fal Sepeti Deneyimleri

Tumay ve serkan batu bende taban tabana zıt şeyler söylediler.Şimdiye kadarki gelişmeler Serkanın öngörüsüne yakın ilerliyor.Ama surpriz durumlar olursa bir anda bilemem..
Bende de aynı Serkan ve Tumay zıt şeyleri söylediler. Serkanın falını zaten hiç beğenmedim . Tumayda çok iyi diyemem

Yani enerji meselesi herkese aynısı çıkmaz ya da hiç bilemez ben buna inanıyorum niyeyse. Serkana kahve baktırıdm. Zülalde bildi 2 kere daha attım ama hep aynı tarz aynı şeyler tamam olay aynı olabilir ama başka şeyler ekleyebilir gibi mesela serkan olay olay giidyor Zülal karakteri yorumluyor şu olacak tamam diyor 3 faldır aynı şeyleri söylediği için vazgeçtim ondan.

kızlar binnaz linda güler ile fal sepeti ayışığın aynı kişi bence, sesi aynı.. tekrar tekrar dinledim.. umarım günahını almıyorumdur ama yüzde 99... ve beni hatrlamadı sanırım binnazdan, aynı konuyla ılgılı 1,5 ay arayla bambaşka şeyler söyledi falsepetinde bilginiz olsun..

Tumay cennetin geleceği bildiği kişiler var mı? 100 TL açıkçası biraz fazla. Ama değecekse gönderilebilir.
Canım tereddüt ün varsa gitme öle hissiyatla zaten doğru enerji veremezsin ben Tumaydan çok memnun kaldım yani 200 TL -300 TL bakanlar var bence yaptığı yoruma göre iyi bir yorumcu .ama sitede daha düşük ücrete bakanlar da var onları da demeyebilirsin Hülya, Şebnem bunlarda iyi.

Canım tereddüt ün varsa gitme öle hissiyatla zaten doğru enerji veremezsin ben Tumaydan çok memnun kaldım yani 200 TL -300 TL bakanlar var bence yaptığı yoruma göre iyi bir yorumcu .ama sitede daha düşük ücrete bakanlar da var onları da demeyebilirsin Hülya, Şebnem bunlarda iyi.
Teşekkür ederim. Kendisini hiç tanımıyorum. Adını duymuşluğum var fakat tanımadığım için hakkında çok bir şey bilmiyorum o yüzden sordum, tereddütüm olduğundan değil. Online falda 100 tl ve üstü fazla bence. Dediğiniz kişilere bir bakacağım, teşekkürler tavsiye için 😊😊

Teşekkür ederim. Kendisini hiç tanımıyorum. Adını duymuşluğum var fakat tanımadığım için hakkında çok bir şey bilmiyorum o yüzden sordum, tereddütüm olduğundan değil. Online falda 100 tl ve üstü fazla bence. Dediğiniz kişilere bir bakacağım, teşekkürler tavsiye için 😊😊
Rica ederim 😇

Beril Yavuz’a fal baktırmıştım bir kaç gün. Bugün soru sordum. Sorumu o kadar uzun ve özenli cevaplamış şaşırdım. Ve yine nokta atışları baya vardı geçmişte yaşadığım olumsuzlukları bilmiş 😧 Yani orda ki yüksek kredili falcılardan kesinlikle daha iyi.

Beril Yavuz’a fal baktırmıştım bir kaç gün. Bugün soru sordum. Sorumu o kadar uzun ve özenli cevaplamış şaşırdım. Ve yine nokta atışları baya vardı geçmişte yaşadığım olumsuzlukları bilmiş 😧 Yani orda ki yüksek kredili falcılardan kesinlikle daha iyi.
Denicem bu kişiyi 😂

Benim durumu bilememiş. Evet uzun bakıyor ama bilemedikten sonra pekte önemi kalmıyor. Şuanki durumu ve hislerimi bilememiş. Sadece karekter analizi biraz iyi gibi.

Benim durumu bilememiş. Evet uzun bakıyor ama bilemedikten sonra pekte önemi kalmıyor. Şuanki durumu ve hislerimi bilememiş. Sadece karekter analizi biraz iyi gibi.
Bana da Didar Evren hiçbir şey bilemedi, birçok kişinin beğendiği bir yorumcudur aslında. Biraz enerji meselesi olduğuna inanıyorum. Sizin tavsiyeniz var mıdır falcılar arasında

Çok tuhaf bu fal işleri . Peki sizin durumunuzu bilen falcı oldu mu ?
Bana da Didar Evren hiçbir şey bilemedi, birçok kişinin beğendiği bir yorumcudur aslında. Biraz enerji meselesi olduğuna inanıyorum. Sizin tavsiyeniz var mıdır falcılar arasında

Kızlar dediğiniz gibi bu fal işleri galiba enerji meselesi — başlarda inanmıyordum buna ama öyle görünüyor. Bu yüzden kimseyi tavsiye edip boş boşuna paranızı harcamanızı istemem. Bana uyan falcı size uymayabilir kadir gecesi beddua almak istemem, sonuçta bu harcadığımız paraları kolay kazanmıyoruz 🙈

bugün itibariyle falsepetine üyeliğimi sonlandırdım. uygulamadan kaynaklı o kadar çok aksaklık var ki canım sıkıldı. zaten falcılar da birşeye benzemiyor. fal işinden de uzaklaştım usulca. herkese tavsiye ederim.
Ben de yakın zamanda sadece fal sepeti değil her fal sitesiyle ve falcılarla ilişkimi kesicem. Bunca zamandır fal baktırıyorum hepsi birbirinden alakasız şeyler söylüyorlar, kimi çok olumlu, kimi çok olumsuz, kimi çelişkili. Anladım ki kimsenin çok çok bir şeyler görüp hissettiği yok ben fal olayına inancımı tamamen kaybettim. Sadece eğlencesine olmalıymış gerçekten.

o kadar haklısın ki.. vadeler dolsun iyice patlasin herkes buraya yazıp sonlandiricam zaten melisadan sonra bıraktım baktirmayi 22 falın hiçbiri mi diğerini tutmaz ya

Son düzenleyen: Moderatör:
X