Fal Sepeti Deneyimleri

Teşekkürler kızlar yorumlarınız için su an beş kişi var sırada çevrimici olursa bu akşam ya da gece bakar mı acaba kahve mi yoksa tarotta mı daha iyi acaba
Bana yorumu gece 1 gibi gönderdi. Bence fark etmiyor tarot mu kahve mi . 🤔Soru kısmında bana zaten extra tarot açmıştı.

Ben de baktırdım Beril e iki kez olumsuzdu ve kendinden çok emindi. Bana Alex,Zeus çok olumlu konuşmuştu Melisa da başta olumsuz sona doğru olumlu konuşmuştu.. birbirini tutan fallarim olsaydı keşke benim de. Beril bana beş hafta demisti iki hafta daha var vadenin dolmasına geri dönüş olacak ama sen istemeyeceksin ilişki olmayacak dedi. Vadeler doldukça yazarim.

Ben de baktırdım Beril e iki kez olumsuzdu ve kendinden çok emindi. Bana Alex,Zeus çok olumlu konuşmuştu Melisa da başta olumsuz sona doğru olumlu konuşmuştu.. birbirini tutan fallarim olsaydı keşke benim de. Beril bana beş hafta demisti iki hafta daha var vadenin dolmasına geri dönüş olacak ama sen istemeyeceksin ilişki olmayacak dedi. Vadeler doldukça yazarim.
Fal işi bu belli olmaz bana mesela tam tersi Alex olumsuz konuştu Beril Melisa olumlu

Çok baktırınca insanın kafası çok karışıyor ya
Ben baktırmamaya karar verdim bedava hakkım var onu bile kullanmak istemiyorum. Dediğiniz gibi herkes farklı konuşuyor. En iyilerden olumsuz konuşan hatta falları çok benziyordu : Yeşilçingene ve Alex. Olumlu Şevdar ,Zişan ,Beril ,Melisa ,Tumay , İrem Çerkez, Sevgi , Seruven ve bir sürü başka. Şu an durumumda pozitif bir gelişme hiç yok o yüzden umudumu gömdüm ve alex çingeneyle doğru söylemişler diye kabul ettim 🥺 Burda Beril övündü işte acaba olumlu mu olacak diye biraz ümitlendim çünkü kendinden çok emindi 😞

Bir benzerini yaşadım, geçmiş olsun. 60 TL çok büyük bir meblağ olmasa da haksız kazanç elde ediyorlar neticede. Ve para kolay kazanılmıyor. Sanırım bunlar bu işlere son vermemiz için birer işaret 🤦🏻‍♀️

Teşekkür ederim 🙏🏼 Haksızlık insanın canını daha çok acıtıyor paradan ziyade 😕 Evet haklısınız biz de bundan bir ders çıkarmalıyız artık.

Selam kızlar beril Yavuz'a fal atan var mı aranizda Burdan ve sitedeki yorumlardan begeneni çok Tarot ya da katına atan var mı şu an sırada beş kişi var akşam saatlerinde giriyor mu ve kaç saatte dönüş yapıyor fal yorumuna
Tarot
Berilin size ilk falında söylediği şey olumlu muydu ?
Şöyle söyleyeyim ; olumsuz bir seydi ama o sey olumsuz olursa ben memnun olucaktim gibi düşünün .Sūreci bildi yani.

Ben baktırmamaya karar verdim bedava hakkım var onu bile kullanmak istemiyorum. Dediğiniz gibi herkes farklı konuşuyor. En iyilerden olumsuz konuşan hatta falları çok benziyordu : Yeşilçingene ve Alex. Olumlu Şevdar ,Zişan ,Beril ,Melisa ,Tumay , İrem Çerkez, Sevgi , Seruven ve bir sürü başka. Şu an durumumda pozitif bir gelişme hiç yok o yüzden umudumu gömdüm ve alex çingeneyle doğru söylemişler diye kabul ettim 🥺 Burda Beril övündü işte acaba olumlu mu olacak diye biraz ümitlendim çünkü kendinden çok emindi 😞
Size vadeyi ne zamana verdi peki? Ikincide haziranin ortasi gibi dedi bana

Benim de ayni sekilde ismi lazim degil paragoz bir yorumcuya yazdigim yorum asla yayinlanmadi. Onun disinda vadesi bu ay dolan yorumlarim vardi ve ozellikle bekledim sonuç için, puanlama yapmak istedigimde ise 1 aydan eski fallara puan verilemez mesaji aldim. Eskiden ne zaman istersek puanlama yapabiliyorduk. Bu çok çakal olmus bence çûnkü bir çok falci daha uzunca vade verir ki fal çikmazsa puani dusmesin ... :/ 3 aydir fal baktirmamistim ama gerek bu gerekse Binnaz uygulamasinda indirimde TL 15 e gelen falin bana USD 15 e gelecek olmasi (vpn gibi uygulamalara gidilmedikce ki bulundugum yer itibariyle bu da riskli bir durum olusturabilirdi) beni tekrar fallardan uzaklastirdi acikcasi. Bir de yillar icersinde baktirdigim fallarin dusuk otesi çikma yüzdelerini göz önüne alirsam bosver diyorum kendi kendime. Kalan krediler (tam bir fal bakimi icin yeterli degil) ve fal bari bana goz kirpiyordu sadece 😜

Bizlere keriz yerine koyuyorlar başka bir açıklaması olamaz! İnsan niye eski fallarına puanlama yapamaz ki?! Ne farkedi üzerinden zaman geçmesi? Aslında üzerinden zaman geçmesi dahada iyi oluyor çünkü o falcıya daha doğru bir puanlama veriyorsun, sonuçta yaşayıp görmüş oluyorsun 🤷🏻‍♀️

Zeus benim fal sepetinde bana en cok cikan yorumculardandi ilk baslarda ama evet dediginiz gibi bazi fallari zerre cikmiyor.Bazi fallari bol nokta atisli bazilari cok alakasizdi.Ben ikidir Beril Yavuz a gonderdim.ikinci falini daha cok begendim.ilk falinda söyledigi bir sey dedigi gibi gitmeye baslayinca ikinciye gonderdim.Cok özenli ve anlik durum cok iyiydi.Vadeye haziran verdi bu falda da.Fiyati zaten digerlerine ve emegine gore cok cok iyi.Ikinci vadesi haziranda cikarsa yazicam onu da.Yalniz cok zor yakaladim.

Çok ilginç başka biri daha aynı şeyleri yazmıştı Zeus hakkında. Aslında iyi olan bir yorumcunun bütün falları iyi olması gerekmez mi?! Bilmiyorum artık bu fal işleri beni aşmaya başladı 😅 Yoruldum valla!!!

Çok ilginç başka biri daha aynı şeyleri yazmıştı Zeus hakkında. Aslında iyi olan bir yorumcunun bütün falları iyi olması gerekmez mi?! Bilmiyorum artık bu fal işleri beni aşmaya başladı 😅 Yoruldum valla!!!
Evet enteresan bence de.Direkt tavsiye etmek garantili olmuyor zaman gectikce.Sadece memnun kaldim,kalmadim,bana cikti ,cikmadi demek daha dogru oluyor sanirim.Dedigim gibi zeus un ve artı bugra nin ilk fallari efsaneydi bende .sonra noluyor hic anlamiyorum.

kızlar karakter analizinde gerçekten cok iyidir dediğiniz kim var? geysu ve ayısıgı cok baska yesilcingene ve talia cok baska konustu sordugum kisinin karakteri için. kafam allak bullak.

Size vadeyi ne zamana verdi peki? Ikincide haziranin ortasi gibi dedi bana
15 mayısta baktırdım platonik için baktırtıyorum daha ilişki bile ortada yok. 1 - 1,5 ay sonra karşı taraf hislerini beyan edecekmiş ve şu an ilişki bile yokken sonucu evliliğe kadar gidecek ve ayrılık hiç olmayacak dedi 🙈 Çok pembe di mi

15 mayısta baktırdım platonik için baktırtıyorum daha ilişki bile ortada yok. 1 - 1,5 ay sonra karşı taraf hislerini beyan edecekmiş ve şu an ilişki bile yokken sonucu evliliğe kadar gidecek ve ayrılık hiç olmayacak dedi 🙈 Çok pembe di mi
Evet epey pembeymis gercekten sizinki.insallah gönlünüze göre olsun.Mutlaka yazin ama olursa

Açıkçası bende de hiç ışık yok vadeler geldi çattı. Beril bana olumsuz konuştu ama o gelecek sen istemeyeceksin dedi üç hafta var. O yüzden Beril de tutturamadı bana göre çünkü imkansiz. Alex Zeus kesin gelecek dedi Melisa da sen kabul edersen olur dedi. Ne gelen var ne giden. Kafam allak bullak oldu bu da cabası yani

Bizlere keriz yerine koyuyorlar başka bir açıklaması olamaz! İnsan niye eski fallarına puanlama yapamaz ki?! Ne farkedi üzerinden zaman geçmesi? Aslında üzerinden zaman geçmesi dahada iyi oluyor çünkü o falcıya daha doğru bir puanlama veriyorsun, sonuçta yaşayıp görmüş oluyorsun 🤷🏻‍♀️
Puanlama yapsak da yayinlamiyolar ki. Ben birçoğuna olumsuz yorum yaptım bekleyip yorum yapıyorum çünkü baktım hiçbiri yok

X