Fal Sepeti Deneyimleri

canım bunu bende yapıcam ama sadece kağıdı katladıktannsonra telefon altına koyun böyle dursun 1-2 saat ne kadar koyarsanız o kadar iyi dediği kısmı anlamadım beni arasın siye temenni edip kağıdı katlayıp direkt telefon kabının icine koysak olmazmı kadını cıldırtmıslar soru sormayın diyip durdu

Bence dediği gibi yap derim, yaz yani, zaten çok kolay Sonra yine telefon kabının içine koy, kalsın öyle

O zaman sana da çok teşekkür ederim. Hayırlı değilse karşı taraftan adım gelmiyormuş. İnşallah sağlıklı, huzurlu, mutlu günler göreceğiz...

O zaman sana da çok teşekkür ederim. Hayırlı değilse karşı taraftan adım gelmiyormuş. İnşallah sağlıklı, huzurlu, mutlu günler göreceğiz...
İnşallah gönlünce, gönlümüzce olsun hayırlı bir şekilde Hepimizin güzellikler yaşamaya ve mutluluğa çok ihtiyacı var. En büyük sevinçler bizim hepimizin olsun

İhtimalLer üzerinden felaket yazmış

Kanalın sahibinin buna benzer başka bi ritüelini yapmıştım ama bende tutmadı bu tip ritüeller bir bende işe yaramıyor sanırım Çok mu imkansız bir kişi üzerinde çabalıyorum acaba

Kanalın sahibinin buna benzer başka bi ritüelini yapmıştım ama bende tutmadı bu tip ritüeller bir bende işe yaramıyor sanırım Çok mu imkansız bir kişi üzerinde çabalıyorum acaba
Tam odaklanarak ya da tam inanarak yapmıyor olabilir misiniz? Sayı sekansları var, bir de onu deneyin isterseniz.

kesinlikle size katılıyorum. aynı duygu ve düşüncelerde olduğumuzu düşünüyorum..sağlıkla kalın

Tam odaklanarak ya da tam inanarak yapmıyor olabilir misiniz? Sayı sekansları var, bir de onu deneyin isterseniz.
İnanarak yapıyorum aslında ama bilmiyorum sanırım “ya olmazsa?” şüphesinden de kurtaramıyorum kendimi Sayı sekanslarını da çok denedim, 8884121289018 olanı. Kendine çekme meditasyonları da yaptım sürekli karşılaşalım diye ve gerçekten ne tarafa gitsem çocukla orda karşılaşmaya başlamıştım tam böyle başarıya ulaştım dedim bu sefer de virüs sebebiyle okullar tümden kapandı

Bende de o ‘ya olmazsa’ şüphesi oluyordu ama onun bile olmaması gerekiyormuş. Onu becerebilen var mıdır bilmiyorum
ben 7777 olayını yapmıştım, gerçekten işe yaramıştı. Bunu da tavsiye ederim :)

Pollyanna kadar pozitif olmak gerek sanırım onu becermek için 7777 sekansı ne manaya geliyor bunu hiç duymadım daha önce?

Pollyanna kadar pozitif olmak gerek sanırım onu becermek için 7777 sekansı ne manaya geliyor bunu hiç duymadım daha önce?
Gerçekten öyle ama ben içimde bi yerlerde duran karamsar ruh hastasını durduramıyorum
Bi 7’yi fazladan yazmışım bu arada.
777 mucizelerle ilgili sekans. Sürüncemede kalan, tıkanıklık olan konuların açılması için mesela. Ben karşı taraf bana dürüst olsun, içindeki olumlu/olumsuz hisleri bana söylesin diye niyet ederek tekrarlamıştım hep. Öyle de oldu gerçekten

Merhaba 777 sekansi nasil yapiliyor mesela, ne yapiyorsunuz bu rakamlarla herseyi duydum bunu ilk defa duyuyorum :))

Merhaba 777 sekansi nasil yapiliyor mesela, ne yapiyorsunuz bu rakamlarla herseyi duydum bunu ilk defa duyuyorum :))
Merhabaa :) ben bunu bi tarot kanalında duymuştum, mucize 777 ritüeli diye :) birkaç saniye gözlerinizi kapatıp derin nefes alıyosunuz, sonra 7-7-7 şeklinde tekrarlıyorsunuz. Öncesinde niyetinizi de içinizden geçirebilirsiniz :) gün içinde istediğiniz kadar, aklınıza geldikçe tekrarlıyorsunuz. Buna başladığımdan beri algıda seçicilik gibi sürekli 77/777 sayılarını görmeye başladım

Kolaymis deneyeyim bari ben de :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…