Fal Sepeti Deneyimleri

ben de tarotun sesi diye bi sayfada görmüştüm ama olmamıştı bende sen şimdi söyleyince aklıma geldi bir daha deniycem bi de uyanır uyanmaz yapın diyordu sanki

Sürüncemede kalan tıkanıklık olan konular içinse bu da tam benlikmiş o zaman bir de bu şekilde deneyeyim, çok teşekkür ederim

Bu arada fallarla alakalı şöyle bir şey yazmak geldi aklıma. Burada bir çok arkadaş gelecekle alakalı fal baktırıyor. Bense fallarımın bir çoğunu anlık için baktırdım. Karşı taraf benimle alakalı ne düşünüyor diye, tüm falcılar farklı şeyler söylediler. Kimi senin ilgini fark etmemiş dedi kimi sen onu bi ara bunaltmışsın dedi kimi sana duygusal bişeyi yok ama seni beğeniyor dedi kimi sana hiç ilgisi yok başkası var seni isteyen onlara şans ver dedi. Bu falcı dediğimiz insanların hepsi hislerle baktıklarını iddia ediyorlar madem ben aynı benim, sorduğum kişi aynı kişi hepsinin az çok var olan hisleriyle benzer cevaplar vermeleri gerekmez miydi? Kaldı ki ben gelecek yorumu değil anlık istemiştim, bu insanlar geleceği bileceklerini iddia ederken daha benim anlık durumuma bile doğru tahmin yapamadılar. Hadi enerji lafı dönüyor benimle enerjileri uyuşmadı diyelim, şu an tüm dünya olarak zorlu bir süreçten geçiyoruz neredeyse hayat durdu, peki burada hepimiz fal baktırdık kaçımıza mart ayının ortasından itibaren zorlu bir süreç seni bekliyor sağlıkla alakalı, bazı sıkıntılı ve sabır gerektiren 1-2 ay geçirebilirsin denildi? Hadi bana kimse bunu söylemedi benimle enerjileri uyuşmadı diyelim içimizden hiç kimseyle mi uyuşmadı? Anlayacağınız ben fala olan inancımı girdiğimiz bu süreçle hepten kaybettim. Belki gerçekten hisleri olan insanlar vardır ama onlar da bu yeteneklerini fal peşinde mi harcıyodur bilemem.

ben de tarotun sesi diye bi sayfada görmüştüm ama olmamıştı bende sen şimdi söyleyince aklıma geldi bir daha deniycem bi de uyanır uyanmaz yapın diyordu sanki
Evet evet, tarotun sesi sayfasında görmüştüm ben de :)
Uyanır uyanmaz başlayın diyordu evet, uyandığımızda enerjimiz daha temiz olurmuş. Gün içinde de aklınıza geldikçe tekrarlayın diyordu. Ben olumlu/olumsuz ne hissediyorsa dürüst olsun niyetiyle yapmıştım, olumsuz oldu Ama en azından benim adıma netleşmiş oldu. :)

Rica ederim umarım sıkıntılı olan tüm durumlarınız sizin için olumlu bir şekilde çözülür

fallarla ilgili söylediklerinize de kesinlikle katılıyorum. Benim durumuma da nerdeyse hepsi farklı farklı konuşmuştu. Biri ilginin farkında derken birisi sevgi kırıntısı verir sana anca dedi. Biri acıyarak ‘ay yok tatlııım’ dedi şu yaşadıklarımızı da tek bi falcı bile bilemedi. Hatta en son baktırdığım birisi nisanda işe başlayacağımı söylemişti, ki şu an iş görüşmeleri falan mümkün değil. Şu durumdan bile falların ne kadar boş olduğunu anlamamız lazım zaten.

Belli olmaz canım benim fal çıksın diye demiyorum ama nisan6 gibi bitiyor inşallah bu karantina süreci aslında bütün nisan gitmiyor istiyorsan olur inşallah

Belli olmaz canım benim fal çıksın diye demiyorum ama nisan6 gibi bitiyor inşallah bu karantina süreci aslında bütün nisan gitmiyor istiyorsan olur inşallah
Belli olmaz tabii ki :) inşallah şu salgın biter şu an tek beklediğim şey o. İş her zaman olur, hepimizin sağlığı yerinde olsun da :)

Evet bu ritüeli Arianna tavsiye etmişti hatta foruma da yazmıştı 2 kez denedim ve ikisi de olumlu sonuçlandı çok ilginç..videoyu izlerken deli saçması ergen işi gelmişti ama tuttuTeşekkür ederim
G geceninkralicesi sende de işe yaramasına çok sevindim

Fal sepeti yanlışında dönmüş. İyi olmuş canım.

Uyumsuza baktirdiğim aşk falı cıktı kızlar. Yeni birinden etkilendim falan demiştim. Uyumsuz hayatında biri var ciddiye gidicekler ama sonradan birden ayrılacak vs vs dedi.. Çocuğun hayatında birinin olduğunu hatta sözlenecegini öğrendim. Kadın haklı çıktı...Ama yıldıznamesi ile hala çakışıyor. Orayı anlamadim hala.
Yesilcingene ve Elifsucan patladı bu arada.
Çingene evet görüştüğü kişiler var ama kalbi boş demişti. Haziran olmadan birliktelik görmüştü benle ona. Elifsucan da öyle.
Alexde patladı
Sevgide patladı
Venüs ateşte

Offf bana da tam tersi uyumsuz çok feci patladı keşke çıksaydı ama nerde. Ay yok kızçeler ben artık sadece olumsuz falların çıktığına inanıyorum galiba

Offf bana da tam tersi uyumsuz çok feci patladı keşke çıksaydı ama nerde. Ay yok kızçeler ben artık sadece olumsuz falların çıktığına inanıyorum galiba
Öyle genelde olumsuzlar çıkıyor bana. Ama pekte takmadım zaten ortalık karışık.İnan insan kendi derdine düşüyor aşk falan hep geride kalıyor.
Ben burda yazmıştım en azından geliyim söyleyim kadının hakkını yemeyim dedim.. Daha bu konuda bir çok görüşü var bakalım çıkarsa yazarım.

Bana da olumlu tek bi fal çıkmadı şimdiye kadar. Olumsuzlar fal bakanların da olumlu söylediği hiç bir şey çıkmıyor inatla sadece olumsuzlar of evet ortalık çok karışık ya valla fal atarken utanıyorum bazen

Fal sepetinden mail geldi az önce. Korona’ya karşı özel paket diye. Yarın gece 12’ye kadar yüzde 50 indirim yapmışlar. Sevgililer günü vs gibi fırsatları değerlendirmek normal de bu fikirden midem bulandı ne yalan söyleyeyim.
Ortalık durulana kadar bir iki hafta pasif kalmaları daha normal bir tutum olurdu gibi geldi bana. Koronaya özel fal paketi nedir afedersiniz ya ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…