Fal Sepeti Deneyimleri

Geysuyla çingene çıkmıyor bana ama mısırlı taliayı hiç denemedim nerede bakıyor
fal sepetinde bakıyor. ama şimdi enerjiniz uymaz falan ben sorumlu olmayayım.. onu yakalamak biraz zor ama telefonda baktığı icin hem istediğin herseyi soruyosun hemde birebir oluyor ben daha sağlıklı buluyorum keske herkes telefonda baksa 1 sayfa bile olmayan yazılara dünya para sacıyoruz.

İşte evdeyiz ya hepimiz bunu fırsat biliyorlar akılları sıra can sınıntısından fala saralım maksat

Paraya kıyıp bir fal atalım mı. Şu virüs derdi ne zaman bitecek de fasülyeden dertlerimize döneceğiz diye. Bakalım ne diyecekler.
valla sıkıntıdan neye saracağımızı sasırıyoruz işte bizde evde, ben artık mapus gibi duvarlara cizik atıcam dısarı cıkmak icin gün sayıyorum bugun 7 gün oldu.

valla sıkıntıdan neye saracağımızı sasırıyoruz işte bizde evde, ben artık mapus gibi duvarlara cizik atıcam dısarı cıkmak icin gün sayıyorum bugun 7 gün oldu.
Yalnız mı yaşıyorsun?
Ailemin yanına gelmesem ben de çok sıkılırdım herhalde

Zeliş Can, sorduğum şey için geçtiğimiz Kasım ayından beri aynı tarihi veriyor, nokta atışları çok fazla ve tutarlı. Ayrıca kimsenin bilemediği bir detayı bildi. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum. Sürpriz yorumcuya 15 ₺’ye fal gönderiyorum, soru kısmına Zeliş Can falıma bakabilir mi diye ricada bulunuyorum ve hiçbir zaman ricamı kırmıyor.

Buket Türkmen, Rosetta Stone, Sezen Yıldız, Eftelya Esen ve Venüs Ateş’e fal baktırdım. Buket Türkmen ve Sezen Yıldız’ı tavsiye edebilirim. Venüs Ateş’e geçen yıl fal baktırmıştım, pek beğenmemiştim fakat burada konuşulduğu için tekrar denedim. Sormak istediğiniz şeyler olursa mesaj yoluyla sorabilirsiniz, detay verebilirim.

Bana platonikle çok mutlu olacağımı iddia etti 3-5 fal boyunca. Sonra hayatıma yeni biri girince platoniğe b.k atmaya başladı yenisiyle çok mutlu olacaksın dedi

Herkese slmlar. Uzun zamandır belki 4 aydır buraya aktif olarak girmiyorum. Çünkü fal atmıyordum. 3 gün önce denedim. Fazlaca yeni insanlar gelmiş siteye. Bu arada hatrlayanlar olacaktır birçok popüler kişiye fal baktrmıştım. 2 kişi denedim. Bu denediklerim, Sonuç kısmını değil, süreç kısmını bildikleri için tekrar bir fikir almak istedim.
alex, zülal şen. Halen kişi bazlı, olay anını bilen yorumlar aldım.
yine de sizlere önerim lütfen harcamalar yapıp, bu denli fal baktırmayın. İnanın ama inanın olacağı varsa oluyor. App storedan indirdim. 2 liraya 15 kredilk fal baktrmak için zelişcanı istedim. Bunla ilgili de birazdan yine yazarım. Hepiniz şimdilik sağlıcakla kalın.
sevgiler

Peki size hiç karşı tarafa sinyal vermiyorsunuz, duygularınızı belli etmelisiniz diyen olmuş muydu?
O kadar çok fal baktırdım ki platonikle ilgili hatırlamıyorum sadece alexin sizden yada ondan gelecek tek bir kıvılcıma bakar dediğini hatırlıyorum baktırdığım son fallardan biriydi çünkü.

Bi de mesela uyumsuzun falı da fena değildi düşününce. Durumu çok iyi bilmişti ama o da bi ilişki yaşanacağını iddia etmişti. Yaşanmadı

Kizlar selam. Ben de fal baktiricam ama emin olamadim. Alexe baktirdim ama nokta atışı yoktu. Şu an 150 kredim var. 450 kredi civarı kesin baktir dediğiniz kim varsa aticam fali. Öneriye açığım. Konunun başına gittim. Bade ve buğra denilmiş ama bi yerden sonra okuyamadım. Nasıllar? Bir de zülal şen nasıl?

Bence fala para vermek yetine istediğimiz şeyler için ritüel ve meditasyonları (büyü müyü dua olanlar değil kesinlikle) deneyip başarılı olanları paylaşmak daha mantıklı. Hem de falcıya bağlı olmuyor tamamen sizin inancınıza ve ne kadar istediğinize bağlı oluyor. Bunun için yeni bir başlık bile açılabilir belki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…