Fal Sepeti Deneyimleri

Aralıkta attı, cevap vermedim ama ilte sarhoşken araması garibime gitmişti mesela of bilmiyorum
Yani 1 sene sonra falan mı yazdı?
Bence yazma birşey
O çok isterse seni kazanmaya çalışır
Bu benim fikrim tabi
Tabi aranızdaki olayı da bilmşyorum
Kim ayrıldı?
Mesajlarına hiç dönmedin mi?
Bide hiç aradı mı telle?
Msj ciddi bir geri dönüş şekli değil

Yani 1 sene sonra falan mı yazdı?
Bence yazma birşey
O çok isterse seni kazanmaya çalışır
Bu benim fikrim tabi
Tabi aranızdaki olayı da bilmşyorum
Kim ayrıldı?
Mesajlarına hiç dönmedin mi?
Bide hiç aradı mı telle?
Msj ciddi bir geri dönüş şekli değil
Bence de öyle, isteyen her türlü gelir ama
3-4 kere iletişime geçip olumlu bi dönüş alamadıktan sonra da yine üsteleyip gelir mi sence?
Ben mesajlarına dönmedim son mesajı hariç onda da çok soğuktum o durmadan soru falan sordu

3-4 kere iletişime geçip olumlu bi dönüş alamadıktan sonra da yine üsteleyip gelir mi sence?
Ben mesajlarına dönmedim son mesajı hariç onda da çok soğuktum o durmadan soru falan sordu
Gelmeyebilir
Yani girişimde bulunmuş bir kaç kez
Olumlu değil ama en azından biraz konuşman gerekirdi
Yani şöyle ona karşı bir hissin yokmuş gibi normal konuşmalar
Bir arkadaş gibi

O kadar soğuk konuştuysan bir daha yazmayabilir de. Barışmayı ne kadar istese de 20 sene ısrar edecek hali yok.

Fal Sepeti son zamanlarda hiç ilgili değil ve şikayetlerime cevap alamıyorum. Birkaç kere benimle alakası olmayan, hissiyatsız fal bakışmış ve belirttiğim halde iademi yapmadılar. Yaparlarsa buraya yazacağım. Ayrıca Yağmur’un falı iptal olsun dediğim halde fala bakılmış, oysa ki bakarsa iade isterim demiştim. Umarım bu sefer ilgili olurlar. İade verirlerse sizleri bilgilendireceğim.

Fal Sepeti son zamanlarda hiç ilgili değil ve şikayetlerime cevap alamıyorum. Birkaç kere benimle alakası olmayan, hissiyatsız fal bakışmış ve belirttiğim halde iademi yapmadılar. Yaparlarsa buraya yazacağım. Ayrıca Yağmur’un falı iptal olsun dediğim halde fala bakılmış, oysa ki bakarsa iade isterim demiştim. Umarım bu sefer ilgili olurlar. İade verirlerse sizleri bilgilendireceğim.

İnşallah geri iade ederler canım 🙏🏼 Eğer böyle devam ederlerse Tellwe gibi ınsanlar bıkıp artık Falsepetine boş yere para harcamayacaklar:KK12:

Ben de hiç cevap alamıyorum, bozdukar onlar da

X