Fal Sepeti Deneyimleri

🙏🙏🙏 Asıl sorduğum soru değil, yakın zamanda olması gereken bir konu için verilen vadeler;

Fulya Nas (Mart ayının başı)
Berke Gürsoy (Mart ayının başı)
Falcı Nezo (Mart ayı)
Yağmur (Mart ayı)
Duygu Aura (Mart ayının ortaları)
Didar Evren (Mart ayının ortaları)
Medyum Namaste (Nisan ayı)
Melisa Donukuk (En geç birkaç ay içinde, 4’lü bir vade)
Yorumcu Zeus (2’li bir vade, 2 hafta ya da 2 ay)
Patlama ihtimali yüksek... 💣🤣

Mesela şu şu olurda bunu bunu dersin ya işte tam olarak öyle gibi örnekler verdi bana. G geceninkralicesi senden farklı olarak vade verdi bana canım😏
Bana olumsuz konuştu sonra ümit var mı diye bakıcam ama şimdiye kadar söylediklerimden anlamışsındır deyip 8. ayda gelişmeler olucak falan dedi bi olumsuz bi olumlu anlayamadım 😣 Bi de aşırı farklı bi anlatış biçimi var kafam karıştı 😢

Herkese merhaba
Alex e fal attım çok duymuştum
Çok mu olumsuz konuşuyor ?
Alex ten 3-4 kez yorum aldım. Ama ortaya herhangi bir sonuç çıkmadı. Mesela Alex e dedim eski sevgilim tekrar barışmak istiyorum nasıl olur vs filan diye sordum. Hayatına düzgün biri girse eski sevgilin aklına bile gelmez. eski sevgilin ayrıldığınız dönemdeki sorunları unutmamış olmaz ilişkide tekrar olur. Alex genelde sorular üzerinden çıkan kartlara göre yorum yapar. Mantıken yorum yapar yani hisle değil. He bunların yanı sıra olumlu baktığı falları da olmuştur. Ama o olumlu baktığı fallarda da tutan herhangi bir şey olmamıştır. Zaten gelecekle ilgili de çok konuşmaz.

Alex ten 3-4 kez yorum aldım. Ama ortaya herhangi bir sonuç çıkmadı. Mesela Alex e dedim eski sevgilim tekrar barışmak istiyorum nasıl olur vs filan diye sordum. Hayatına düzgün biri girse eski sevgilin aklına bile gelmez. eski sevgilin ayrıldığınız dönemdeki sorunları unutmamış olmaz ilişkide tekrar olur. Alex genelde sorular üzerinden çıkan kartlara göre yorum yapar. Mantıken yorum yapar yani hisle değil. He bunların yanı sıra olumlu baktığı falları da olmuştur. Ama o olumlu baktığı fallarda da tutan herhangi bir şey olmamıştır. Zaten gelecekle ilgili de çok konuşmaz.
Aaaa banada öyle dedi
Hayatında biri olsa düzgün aklına bile gelmez
Dönerse yine olmaz vs
Ya ben dönmez diye düşünüyorum zaten de
Yinede dediğin gibi mantıklı yorum yapıyor birşey gördüğü için değil
Banada biri anlatsa bunları bende söylerim

Aaaa banada öyle dedi
Hayatında biri olsa düzgün aklına bile gelmez
Dönerse yine olmaz vs
Ya ben dönmez diye düşünüyorum zaten de
Yinede dediğin gibi mantıklı yorum yapıyor birşey gördüğü için değil
Banada biri anlatsa bunları bende

Herkese mantık çerçevesinde aynı söylüyo demek ki :) Ama ben barıştım yani patladı Alex

He kız valla sokakta adam kaynıyo bıktım ya değerimi bilmiyorsa yallaaah be
Aynen
Cehenneme kadar yolları var ya
Pişman olsunlar yolun sonunda inşş
Bizi üzenler onlar yüzünden şurda fal baktırıp hem para harcıyoruz hem piskolojimiz bozuluyor
Falcılardan medet umuyoruz
Yazıklar olsun
Çok dertliyim bu erkek milletinden valla

Çok çok tsk ederimkizlar konuyu ozet geceyim cok yakin arkadasim yani herseyimi anlattigim diyebilirim. Bir kac kez gece aradi uzun uzun konustul birinde sorunlari vardi ama alkolluydude aramalarda daha farkliydi mesela iliski konusunda benimle ornek vermeye basladi veya birdefa farkliliklardan biz olmazmisiz gibi kelime dahi kullandi tip konusunda konu acildiginda mesela annene ceksem sarisin renkli gozlu olurmusum yakisikli dimi fln dedi dedim ben renkli goz sevmem o yuzden birsey diyemiycem o zaman iyi fln dedi. Tavirlar boyle hatta geceninkralicisinede soyledim gelip ayni masaya oturdugunda ilk anlarda yuzume bakamiyor kafasini ceviyordu fln inanin nefesim kokuyor sanip bir hafta herkese sordum :olamaz: bu gibi seyler. Bir ara ise gidemedigimde disarda gorusme muhabbeti oldu surekli bahane uydurdugumu soyleyip bir pazar icin goruselim dedigimde bakariz dedi tabiki sinirlendim bir oylesinbir boylesin dedim sonra hep bir sogukluk ne desem ters davranmaya laf sokmaya basladi msjimi gorup cevap vermemeye hikayelerimi surekli takip eden bakmamaya en son baklava getireyim mi dedim atacagima sanami getireyim dedi ve orda mevzu koptu sildim ama tavirlarini yakon arkadasim oldugu icin hic anlayamadim
Anladığım kadarıyla kafası karışmış arkadaşının, boşlukta olabilir o an sen yakın olduğun için sana karşı bişeyler hissettiğini sanmıştır kafa karışıklığından da muhtemelen uzaklaşmaya çalışmış, sessiz kalıp hiç bi şekilde iletişimde bulunmazsan ne olacağını daha net görebilirsin.

Arkadaslar, bir sey olacaksa uzamadan oluyor onu soylemek isterim. Fallar surekli birkac ay sonraya erteler, eskisini soranlara gelecek derler, hayatinda biri olmayana su tarihte yeni kisiyle tanisacaksiniz derler...Hep beklentiye sokuyorlar. Aslinda kendimize yaptigimiz en buyuk kotuluk beklentiye girmek. Bunu yaptigimizda yasadigimiz anin bile tadina tam varamiyoruz. Bir insan gelecekse, donecekse, bir sey olacaksa maksimum 3 ayda olur, hatta o kadar bulmaz bile. Bir insan isterse hicbir bahane bulmaz bunu da unutmayalim. Arada yillar sonra donen ex.ler oluyor olmuyor degil ama cok nadir, cogu zaman da bu kadar uzun zaman gecip o enerji sogudugunda geldikleri icin zorlama oluyor zaten.

Anladığım kadarıyla kafası karışmış arkadaşının, boşlukta olabilir o an sen yakın olduğun için sana karşı bişeyler hissettiğini sanmıştır kafa karışıklığından da muhtemelen uzaklaşmaya çalışmış, sessiz kalıp hiç bi şekilde iletişimde bulunmazsan ne olacağını daha net görebilirsin.
Yabanci olunca insan farkedebiliyor ne oldugunu flnda yakin olunca anlam veremiyor zaten ben mesafemi koydum dengeli davrandiginda konusursa konusurum. Disardan fikir almam lazimdi ve ben birseyi uzatmayi sevmem sogukluk olmasin diye cabuk adim atarim

Binnazdaki minnak 260 krediyi de Hayat Bilir’e atıp uygulamayı sildim ve 2 yıllık fal maceramda ilk kez ex’i bir falda sormadım, şükür kendimi mezun olmuş gibi hissediyorum🤣
Yeni ilişkimi ve işi sordum uzunca yazmış ama gelecekte şöyle olacak böyle olacak tarzı yani çok nokta atışı yoktu o yüzden baktırın diyemem kredim bitsin diye öylesine attım

Falı azalttıktan sonra işler yoluna girmeye başladı inanın🙏🏻 Online falı çok azaltmıştım enerjim temizlendi sanırım.. Şimdi de tamamen bırakmak amacım, inşallah fala sürükleyecek üzüntüler yaşamam, yaşasam da eskiden olduğu gibi bununla baş etmenin başka yolunu bulurum🙏🏻hergün olmasa da ara ara yine uğrarım buraya, çok tatlı insanlar tanıdım. Hepinizin gönlünden ne geçiyorsa ve hayırlısı ise olsun, fal baktırmanıza neden olan tüm üzüntüler yok olsun😘😘😘

Çıkan fal haberleri; venüs ateş,fulya nas,ersan sam
Ama esas favori çok spesifik bir detayı veren duygu aura👏Vadesi tutmadı sadece,1 hafta gecikmeli😊
Bu arada hiç beğenmediğim iki isin gül demir ve leyla seçkin👎
Venüs Ateş bana da tam vadesiyle çıkmıştı geçen sene

X