Fal Sepeti Deneyimleri

Geldi venüs hanımın falı, fal sepetinde şimdiye kadar baktırdığım en iyi faldı kesinlikle. Şaşırdım açıkçası sırf atmış olmak için atmıştım evde canım sıkılıyordu, iyi ki de atmışım. Sağolun kızlar K Kanatlarimdantutma Fidelle Fidelle
Sabahki konuşmalardan gaza gelerek ben de bir kez daha baktırdım bugün:)
Geçen yazki falını dinledim, her şey onun söylediği gibi olmuş sonuç kısmı hariç. O zamanlar onun öngördüğü şekilde davranmamıştım, netice de belki o yüzden tutmadı. Geçen falında vadeyi tam isabet ettirmişti, bu falında kendisi de demiş vade konusunda iddialıyım diye. Her iki falda da adamın karakterini çok çok iyi anlattı. Ama bu falını yarısı çok olumlu yarısı olumsuzdu. Bana göre durum tamamıyla olumsuz ama umarım Venüs haklı çıkar ne diyeyim:)
Dört dörtlük diyemem ama fal sepetinde daha evvelden defalarca baktırdığım ve tek cümle tutturamayan onlarca falcıya kıyasla çok memnun kaldım diyebilirim. Söylediği güzel şeyler için Allah söyletiyor olsun demek isterim❣️

Geçen yazki falını dinledim, her şey onun söylediği gibi olmuş sonuç kısmı hariç. O zamanlar onun öngördüğü şekilde davranmamıştım, netice de belki o yüzden tutmadı. Geçen falında vadeyi tam isabet ettirmişti, bu falında kendisi de demiş vade konusunda iddialıyım diye. Her iki falda da adamın karakterini çok çok iyi anlattı. Ama bu falını yarısı çok olumlu yarısı olumsuzdu. Bana göre durum tamamıyla olumsuz ama umarım Venüs haklı çıkar ne diyeyim:)
Dört dörtlük diyemem ama fal sepetinde daha evvelden defalarca baktırdığım ve tek cümle tutturamayan onlarca falcıya kıyasla çok memnun kaldım diyebilirim. Söylediği güzel şeyler için Allah söyletiyor olsun demek isterim❣
Venüs banada bekledigim işten haber gelme tarihini tutturmuştu. Ocak ayının ilk 10 günü haber gelme ve senin için hareketli evrak toplama süreçleri demişti. Dediği gibi oldu. Ama 2. Bir yerden iş teklifi gelebilir demişti ama öyle bir teklif gelmedi. Ama dediğin gibi şimdi çalıştığım yerin haber gelme tarihini bilmişti.

Dört dörtlük diyemem ama fal sepetinde daha evvelden defalarca baktırdığım ve tek cümle tutturamayan onlarca falcıya kıyasla çok memnun kaldım diyebilirim. Söylediği güzel şeyler için Allah söyletiyor olsun demek isterim❣
Allah acaba tarzı mı böyle çünkü bana da yarı olumlu yarı olumsuz bi fal baktı

Allah acaba tarzı mı böyle çünkü bana da yarı olumlu yarı olumsuz bi fal baktı
Şöyle ki ilk kısım son derece olumlu, gerçekleşeceğine ihtimal vermiyorum. Gerçekleşmezse fal komple patlar. Ama gerçekleşirse ikinci kısımdaki olumsuzluklar çok kafama yattı😆 Çok az ayrıntı vermeme rağmen çok şaşırdım spesifik denecek bir şeyden söz etti çünkü. Ve adamın kişiliğini çok iyi yorumladı. İstersen özelden yazabilirsin bana:)

Ya
Şöyle ki ilk kısım son derece olumlu, gerçekleşeceğine ihtimal vermiyorum. Gerçekleşmezse fal komple patlar. Ama gerçekleşirse ikinci kısımdaki olumsuzluklar çok kafama yattı😆 Çok az ayrıntı vermeme rağmen çok şaşırdım spesifik denecek bir şeyden söz etti çünkü. Ve adamın kişiliğini çok iyi yorumladı. İstersen özelden yazabilirsin bana:)
yazdım canım :KK200:

Kızlar fikrinize ihtiyacım var😩
Haziran ayından beri kendime söz vermiştim mesaj atmıycam exime diye, atmadım da çok şükür
Ama şimdi acayip mesaj atasım var hele de en son yazdığında çok soğuk cevap verdim diye
Siz mesaj atar mıydınız?
(2018 ekim’de ayrıldık ama aralık, ocak, şubat aylarında mesaj attı)

Haziran ayından beri kendime söz vermiştim mesaj atmıycam exime diye, atmadım da çok şükür
Ama şimdi acayip mesaj atasım var hele de en son yazdığında çok soğuk cevap verdim diye
Siz mesaj atar mıydınız?
Kardeş karar ver, seviyor musun sevmiyor musun 😍

Valla ben de bilmiyorum ki, hislerimi çözebilsem sizi de bunaltmaktan vazgeçicem🤪
Sen yazar mıydın?
Ohoo yanına gidip öpmüştüm bile çoktan😘
Adam nasıl bir tonda yazıyor ama o önemli. Gerçekten görüşmek istiyor mu yoksa orda mısın diye arada yokluyor mu? Onu ancak sen hissedersin.

Siz mesaj atar mıydınız?
2018 de ayrıldınız
İlk msjı ne zaman attı?

Ohoo yanına gidip öpmüştüm bile çoktan😘
Adam nasıl bir tonda yazıyor ama o önemli. Gerçekten görüşmek istiyor mu yoksa orda mısın diye arada yokluyor mu? Onu ancak sen hissedersin.
İlişkimiz uzak mesafe yüzünden bitmişti, o yüzden iyimser mi davranıyorum acaba sorunumuz yoktu diye of bilmiyorum vallahi ya kafam gitti düşünemiyorum artık
Sarhoşken araması normal gelmemişti bana mesela çünkü hiç öyle bi şey yapmamıştı :KK43:((((

X