Fal dünyası

Kim acabaa çok merak ettim aklımdaki kişi değil demekki çünkü o sarışın mavi gözlü balık etli :) neyse müsayitsen bende senin falına bakimmi ? :)

Ay cok ii olur bi arkds bakacakti bi turlu fotolari goremedi sen bak :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

selam pericik,

senin arkani dondugun yani ayrildigin konusmadigin biri var sanirim ama hala kalbinde dusunuosun sanirsam bu kisiyi kalbinin ortasina oturmus bu kisi sana geri adim atmayi elini uzatmayi dusunuyor sana ondan hbr gelicek sanirsam ama seni hic de sevincli gormedim bu konusma hbr konusunda, sana guzel bir yolculuk ve bu yolculuk sirasinda tanisacagin insanlar vasitasiyla bir kismet yani ben bunu daha cok is olarak yorumluyorum yani bilmiorum bana calismiosun gibi geldi yanilirsam duzelt ama sonrasinda daha aydinlik daha ferah gunler gelicek, 3 odali bir haneyi ilgilendiren bir sorunda cikmis ayrica yakinda cozume kavuscak bu sorunda, ve sen bekledigin istedigin bir seye kavuscaksin cok cok yakin diyemem ama cok cok uzak deil

Ayy insallah cnm agzina saglik :))

Ay cok ii olur bi arkds bakacakti bi turlu fotolari goremedi sen bak :))

Kusura bakma tekefon arıZalanmıştı :) neyse bakıyorum. Bu iki üç gün içerisinde karşına çok iyi bir fırsat çıkacak. Ve sen bu fırsatı değerlendirmelisin :) bu sefer güzel gördüm falını bir adağın var ve o adak olacak. Bir şeyi çok istemişsin ama o işi oluruna bırakmalısın zaten o iş olacak ama daha farklı bir şekilde farklıdan kastım beklediğinden daha güzel bir şey olacak hem de yakın zamanda şu birkaç ay içerisinde :) sen yine bir şeye üzülmüşsün ve o üzüntünü dışa vuramamışsın içindd kalmış. Bence sen bir günlük tut içini dokersin. Seni çok. Seveni bir adam var uzun boylu hafif yapılı birisi :)
Benden bu kadar sormak istediğin bir şey var mı ? :)

Onemli deil cnm :)) sey tek sorum beni sevem kisi tanidigm biri mi? yakinim dami? Bunu blmke istiyorum :)) ayrica cok sagol agzina saglik cnm :))

iyi geceler konuyu görünce yazmak istedim bu gün bi kahve içtim ve fincan çok ilginçti merak ettim yorumlayabilecek varmı acaba fala inanmam ama ilginç şekiller görüncede dayanamıyorum şimdiden teşekkürler

Onemli deil cnm :)) sey tek sorum beni sevem kisi tanidigm biri mi? yakinim dami? Bunu blmke istiyorum :)) ayrica cok sagol agzina saglik cnm :))

Rica ederim evet çok yakınında hatta seninle ilgilendiğini farketmişsin ama yok yaa değildir demişsin :)

Çoook güzel çıkmış falın kocaman bir kısmetin var ve o sana geliyor. Hemde uçarak. Kalabalık bir yere gideceksin ve orda birileriyle tanışacaksın :) ve ikiniz de birbirinizden çok etkileneceksiniz. Ailede büyük bir sıkıntı atlatmışsın. Yatan bir haata var o hasta gitgide dha iyiye gidecek
İlk başta biraz para sıkıntısı çekebilirsin ama bir aya kalmaz yüklü bir mitar para geçecek eline. Benden bu kafddar sormak istediğin bir şey var mı ? :)

Annenin fali genel olarak guzel cikmis :) annenin devlet dairesinde bir isi var yakn zamanda.. ve annen bikac plani var gelecekle ilgili bazilari onemli bazilari ufak tefek seyler ama hangisini nas yapcagini blmior.. yapsa iyimi olur kotumu sonucunu bilmio cok kararsin ama bi tanesinin onu acik.. ve o seyde sonuna kdr gidecek ama ne oldugnu bilemiorum.. ayrica annene biri hediye getirecek ama biraz zaman var asci sanirm yada yemekleri guzel olan biri var annene hediye getiriyor bu kisi iyi birri anneni sevior.. ama biri daha var kizgin annene bi sebepten ama onunde duvar var annene yaklasamio. Annen bi gruba girio bi toplanti filan kalabalik iste o kizgin kisi de onlara bakio bole ama engel var onunde :)) annenin cok buyuk bi dilegi var gerceklescek ama yakn mi uzak mi bilemiorm ama bitane yani cok buyk.. ama ici ferah yani normalde insanlar cok karisik olur ama annen daha iyi onu acik ve ferah :)

Çok teşekkürler ağzına sağlık :)

Benimkini de atimmi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…