Fal dünyası

Canm sen sikilmissin dusunmekten.. cok dusunuyorsun biseyleri kafan cok karismis bir suru sorunun var.. ve bu sorunlarinin icinde s harfi görüyorum dusuncelerinde olan biri. Sen boyle bi yerden uzaklasmissin yani eskiden gorustugn kisiler var 3 kisi ama suan gorusmuyorsun eskisi gbi ve bunlar hakkinda konusuyorlar. Yeni cevre edinmissin heni komsular. Komsularin gun filan yapio ama sen yine cok katilmiosun elini ayagini çekmişsin ama boyle daha rahhatsin kafani dinliosun azda olsa. Ama cok dusunuosun canm ayni anda birsuru sey gecior kafandan.bu kdr dusunerek sadece kendini uzersin ayrica ferahliosun yakin zamanda o yuzden dert etme canm. Iliski yasadign kisiyle de kaynaklanior sanki bu durum ama duzelicek merak etme :) (bu arada ilk resim acilmadi)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim falini guzel gordum :)) devlet dairesinde bir isin olacak ve kocamaaannn bir ask goruyorum.. biri var canim cok temiz bi askla seni sevio belki tanistin belki cikcak karsina bilemiorum ama ciddi bi iliski bu evlilik yani.. sende kbl edeceksin tabi o zamanda bi telas sarcak seni senin tek skntin bu olcak :) gerci evlimisin bilmiorm ama ben burda evlilik goruyorum. Damat adayi diyelm gecmisinde bir kiz varmis ama kiz perisan halde sizden uzaklasio yani seni sevdigini anlior cok uzuluor ve birakior damadin pesni (allahtan birakio yoksa yolardim onu :d) biri var sana ellerini acmis dua edior senin icin guzel dualar.. bu arada damat bole gur sacli biri. Bi an gelcek herkes aglicak duygulancak sizi izliorlar ve siz resmen birlesmissiniz ay cok guzel fal valla :)))

Ayyyyyy ne kadar sevindim anlatamammmn çoook teşekkürler yok bekarım daha :) o kişinin fiziksel özellikleri gözüküyormu saç rengi va ya da bir harf :) o kızı beraber uolarızzz :)

Ayyyyyy ne kadar sevindim anlatamammmn çoook teşekkürler yok bekarım daha :) o kişinin fiziksel özellikleri gözüküyormu saç rengi va ya da bir harf :) o kızı beraber uolarızzz :)

Saclari gür ve duz asiri kisa deil azick uzn saci bole alnina dusmus bitek omzuna kdr gordum ama zayif birine benzio yuzune bole erkeksi kumral sacli bugday tenli biri gordugm bu canim :))))

Canim bakarsa sevinirimm :))

Canm falin coook ferah.. bikac konuda secim yapman gerekiyor hayatinda buyk degisiklik yaratacak ama ne yapcagni hangisini sececegni blmiosun bu yzden dert etmissin ama hangisini secsen de onun acik mutlu olcaksin.. hic bir yolunda engel yada sknti yok mutlu okcaksin yani o yzden cok dusunme kalbin hangisini daha cok meyilliyse onu seceblirsin rahatlikla :))

yeşil peri, bana da bakabilir misiniz? ben bilmiyorum bakmayı ama, bugün çok canım sıkıldı gerçekten..

Tabiki cnm yolla sen bakarim :))

bu arada sanırım tam akmadan kaldırdım, kaldırdığımda akıyordu ilk resimdeki gibi, akıttım biraz bekledim bekletsem dipteki telve akacak gibiydi, bilmiyorum bi sakıncası olur mu ama :26:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=711898 bu da konumdaki bugün attığım falım, bakılmadı, bunu da atayım dedim olmaza.

arkadaşlıklarım konusunda sıkıldım bugün, eski dostluklarım. tartışma gibi bir şey yaşadım yaşıyorum.
güvenmeli miyim? bu zamana kadar hep bi kararlılıkla devam ettim, güvenemedim, sıkıldım, kırıldım.
sıkıldığım konu bu kısaca..
bir de en büyük dileğim iş :))
sağlığımla ilgili bir şey çıkmışsa bunu da merak ediyorum, çözüme ulaşamayan bir sorunum var

Son düzenleme:

Cnm bak smdi oncelukle saglikla ilgili bise gormedim anlattiklarindan yola cikarak bakmaya calistm.. gelip gecici bi skintin var bi donem gelcek karmasik ama geccek onu atlattigunda feraha ereceksin.. bi kutlama goruyorum ama senin basinda bi kedi var saclarina yapsmis.. buda senin kuskularin sezgilerinin kuvvetli oldgnu gosteriyor.. insanlari taniosun anliosun ve her zaman dikay ediorsun karsindaki iyimi kötümu gercek yuzlerini görüyorsun.. ve bu dogrultuda git yani arkdslar arasnda tartisma olur ama huylar degismez yani eger bi haksizlik yada senin verdign degeri vermorlarsa vs dikkat et karsinda ki cunki degismicek bunu bil ona gore davran ama kotu kisiler gormedim dedikodu falanda yok yani dostlarin iyiler oyle hissediorum kisa surede barisacagnizdan eminim ama sen sezgilerini acik tut :)) ve bir gorusme goruyorum karsinda bir erkek var ayaktasiniz sen ellerini kendini savunur sekilde baglamissin ciddi duruosun is gorusmesu filan olablir bilemiorum ama iyi gececek bu gorusmede falin guzel cnm insallah hersey istedign gbu olur :) smdi dierine bakiorum

gerçekten kuvvetli mi hislerim, ben hep tanıyamadığımı düşünürüm çünkü. bir de sadece düşüncelerime hislerime göre hareket etmekten çekinirim, bir şey görmeden davranmak istemem. ama dikkat etmeye çalışırım.
hoş eskiden saf ve kördüm, değiştim belki bu yüzden hislerimi ayırt edebiliyorum..
ben arkadaşlarımla barışmayı düşünmüyorum aslında. hislerim ve mantığım güvenmiyor..
hatta bu tartıştığım arkadaşımı da silmeyi düşünüyordum ama bilmiyorum.
dediğiniz doğru, anlatamıyorum bir türlü, uymuyoruz. aynı değeri görmediğimi düşündüm hep. 8 yıl geçti ama artık daha iyi anladım bunu.
yani iyilerdir ama bana hayırlı değiller diye düşünüyorum...
aa ona da mı bakıyorsunuz, teşekkür ettim :)

merhaba! yıllardır fal baktırmadım. çok ilginç geldi hiç tanımadığımız birinin internet üzerinden fincanımıza bakması. bu aralar yeni değişimler peşindeyim acaba içsem benim için de bakar mısınız?

Ben bakablirm istersen ama uzman deilim yani sen blirsn uzn suredir baktirmadign icn iyi bilen birine baktrabilirsin :)

Evet hislerin kuvvetli aslnda bu tecrubelerden kaynaklanior kendimden bliorm cok arkdsimi sildim anlatsam dersinki ufak tefek seyler ama oyle olmuyor iste surekli onlar hata yapio uzuluorm susuyorm mal gbi ve ben sonsuz iyilik yapiorum onlar ise somuruyor.. sende de oyle durum anladigm kdryla. Bak ben snu anladim dielim hep yanlis gordun ve uyardin ettin duzelmiyor dimi? Senin canini da sikiyor hep. Peki onu hayatinfan cikarirsan ne olur onsuz yasayamam diyormusn? Demiyorsan iste silceksin cnku sana skntidan baska bise vermiyprlar. Sildigndede rahatliosun gercekten ben ole yapiorm oh rahatim smdi ve dikmat ediorum karsimdaki kisiye gore iyiyim. O hakediosa hakerttigi gbi davraniorum yoksa yok! Oyle yap inan rahatlicaksin bide her zamannnnn uzaktan bak olaylara gerci oyle yapiosun sen hissediosun ama hislerini atiosun takmiosun iste bu yanlis. Ne hissediosan odur ha birini silceksen ona bagir çağır kufr et sil demiyorum tbiki. Yavas yavas soguk davran bole uzaklas daha iyi kafan rahat olur oda sklir senden kendi uzaklasir emin ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…