Fal dünyası

Canim icin kabarmis kafan karisacak bi sure.. cok kismet gelecek asiri hemde :)) o yzden baya bole aklin karisacak ne yapcagini sasiracaksin.. bi arkadasinla bi davete gidiosun suslenip ne zmn bilmiorm ama ozel bi yere gideceksin ikinizde cok guzel olcaksiniz :)) bide bi dilegin var seninde fakat bole istedign seyde bi sknti var bi kiz gordum dileginin icinde saclari kisa bole omuzlarinda biri var ya o kisi seni uzuyor istedign seyde o engel yada tanidign biri onun uzerinden bu dilegin gerceklesmesni istiosun bilemiorum ama gerceklescek cok kisa surede ama guzel kismetler var ona gore :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çooookk teşekkürlerr :))

canımsınnnnnnnnnn
ağzından bal damlıyor resmen ben korkmuştum o siyah şeyi akrebe filan benzetmiştim
evet hastamız var amcam hasta sıkıntıda dogru cok zor gunler gecırdım
yüreğine sağlık hayatım tekrar teşekkür ederim

Rica ederim ben gördükleri söyledim beğendiysem ne mutlu bana :) istediğin zaman bakarım sana :) sen bakmasını biliyormusun ? :)

Rica ederim ben gördükleri söyledim beğendiysem ne mutlu bana :) istediğin zaman bakarım sana :) sen bakmasını biliyormusun ? :)

yok beybi ya bilsem keşke arada bi alkol alınca kızlar arasında sallıyorum makara olsun dıe ama yoksa bıldıgım bısıyok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…