Fal dünyası

Siz anliyormusunuz az cok bende iceyim bana da bakin :) uzman olmaniza gerek ykk yani gorduklernizi söylemeniz yeterli )

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evet dediğiniz gibi tecrübelerden sanırım. yani eskiden daha çok duygu ağırlıklı davranırken üzülüp kırıldıktan sonra mantığı öne aldıkça hislerini de daha iyi ayırt edebiliyorsun.
ben haksızlık ve yanlış yapmaktan korkarım. bu yüzden hislerimden ziyade doğru gördüğüm gibi davranmak isterim önce, somutluk olsun derim, ya yanlış hissettiysem derim..
ama kimse bu kadar ciddiye almıyor ki zaten? net değil kimse. çok az özenli insan var. ha yine de belli bir rota izleyebilirim gözlemlerim belki denerim. daha dikkat ediyorum hislerime zaten. uzaktan da bakıyorum dediğiniz gibi.
ben dediğiniz gibi uyarıyorum susuyorum bekliyorum olmuyor yine aynı şey, üzülüp sıkılıyorum sürekli. diyorum ki ben böyle yapsam bu şöyle yapacak, evet öyle oluyor. ve insanın da tepesine çıkıyorlar böyle.. bakıyorum ki herkes önce ben diyor, kimse benim kadar önem ve değer vermiyor. ben tanımadıklarıma da böyleydim ki dost aşk dediğime ne olurum.. ama dediğiniz gibi adamına göre olmalı.. dikkat edilmeli mümkün mertebe.
şimdi beni suçluyor bu arkadaş ki ben haklı olduğuma eminim. diyor ki bi çırpıda sildin.. dostluk bu mu. bundan nefret ediyorum ama yumuşamaya hazır bir yanım da var..
ben 8 yıldır o kadar düşündüm ki. içime sinmeyen bir şeyler oldu ama silemedim, düşündüm.
günü geldi bir şey oldu, dedim ben artık silebilecek durumdayım, artık yeter.
1 sene geçti, şimdi gelmiş yeni bunları bana söylüyor.
acımasız diyorlar. ama ben kolay kolay bu konuma gelmiyorum çok değer verdiysem...
ha asıl olayın sahibi de konuşmuyor niyeyse, hep onun adına diğer arkadaşlar konuşuyor. benden bir şeyler bekleniyor.
ben barışma olmasa bile insanlık adına konuşulmasından yanayım bir yanlış varsa ortada madem bu kadar üzgünler bi senedir niye bu konuşma olmuyor?
eğer ki ben kendimi rahatlatmasam, doğru olan bu demesem bir şeyler beklesem devamlı çok üzülürdüm... onlar benim kadar üzülmemiştir bu 8 yılda sanmıyorum.
evet benim kararlılığım değişme ihtimalimin düşük olmasından olabilir konuşmaması, ama insan tanımadığından özür dilerken nedir bu? bi sormadı bi kelam edilmedi.
açıklama isteniyor yanlış düşünülüyor açıklama yapıyorum. çok yaptım ama neyi anlaşılmıyor bilmiyorum bir türlü.
ama en son diyorum ki, bakın iyi kötü doğru yanlış neyse bunları geçelim, benim bildiğim bir şey varsa bizim farklı olduğumuz ve uymadığımız.
baştan suçlarcasına başladı, dostluk böyle mi olur vs. en son ılımlıya döndü.
kalabalıkta yalnız hissediyordum kendimi, doğru zamanda doğru şeyi yaptım ve gözümün önü açıldı. ben i daha öne koydum.
bitişten bir süre çok canım sıkılsa da zamanla geçti.
çünkü ben kendimi boşa üzdüğümü düşündüm hep...

ek; herkes işine geldiği gibi...

Son düzenleme:

Ayni benim yasadikarimi yasamissin daha ben gece ay kuzenimle tartistim ona o kdr iyi davrndim maddi manevi yardim ettim kiz gelio bana ufak seylerde bnecillik yapti ama ben ne yaptim eski hatalarmi tekrarlamadim ve direk yuzune soyledim! Ve acik acik konustm bole devam edersen gorusemeyiz dedim ya kendini degistir yada gorusmeyelim filan ozur diledi dikkat edecegini soledi ben smdi konusuyorm onunla ama eski yardimlarim asla olmicak gerek ykk yani.. sende oyle bak barissanda sakin eskisi gbi her konuda yardim etme ya allah icn bikmism bende bu seylerden ozensiz insanlardan kafyi yicem artk allahtan varmis bak sende olesin ozen gosteriosun. Kendini yipratmadan kafyi yemeden dedigimi yap rahatlicaksin emin ol birak ne dusunjrlerse dusunsunler kotu bilsinler sonhcta ne yapsan yaranamazsin olelerine tek tavsiyem uzak dur duramiosanfa eskisi gbi yardimlarni yapma merabe meraba bitti

Siz anliyormusunuz az cok bende iceyim bana da bakin :) uzman olmaniza gerek ykk yani gorduklernizi söylemeniz yeterli )

pericik yrn icip buraya resim koyduguna bana mesaj at ben seninkine bakicam ama tr'ye gore 7 saat geriden geliorum ben ona gore uyku zamanima denk gelirse yine baskasi bakmasin benim yerime :)

pericik yrn icip buraya resim koyduguna bana mesaj at ben seninkine bakicam ama tr'ye gore 7 saat geriden geliorum ben ona gore uyku zamanima denk gelirse yine baskasi bakmasin benim yerime :)

Aslnda smdi kapattim kahvemi sogumasini bekliorm musaitsen smdi bak olmazsa yarin ben once msj atarm sana burda oldugundada resmi koyarim olurmu? Smdiden saol cnm :*

küçük şeyler her zaman önemsiz olmuyor, birikiyor. konuşuyorsun ama sonra susuyorsun yada yumuşak davranıyorsun diye devam ediliyor..
bi yerden sonra olmuyor. kafa dengi olmayınca da olmayabiliyor. illa birileri suçlanmak zorunda da değil bazen, demek ki uyuşmuyoruz, bu kadar.
ben istiyorum huzurlu olayım, kimse kimseyle uğraşmasın.
evet ben de bazen bekliyorum, bazen direkt bundan bundan rahatsızım dediğim de oluyor.
hani hiç söylemeden şans vermeden direkt bitirmeyim bir şeyleri.. yanlış yapmayım. sabrım taşacak illa yeni biriyse ve uygun görmediysem o raddeye pek getirmiyorum.
insanın içindeki samimiyet coşkusunu iyi niyetini kontrol etmek zorunda olması bazen yoruyor insanı.
nefes alacak birini arıyor. ben de artık gerçek bir dost bekliyorum, bana uygun.. ya da aşk. bilmiyorum hangisi olursa. bu yönde dua ediyorum.
bazı anlarım da birini arasam da genel anlamda rahatsız değilim yalnızlığımdan.
kalabalıkta yalnız olmaktan çok daha iyi...
ailem sıkıyor diye eskiden arkadaşa yönelmiştim, şimdi aileye yöneldim.
şimdi ise en büyük isteğim iş, gelecek odaklıyım..
bu 1 yıllık süreçte kendimi buldum, kendime daha çok değer verdim.
belli bir şeyler, olması gerekenler var ve bunlar olmalı.
diyor ki bana dostluk bu değil kolay bitirilmez ben bitiremem fedakarlık lazım
doğru ama yanlış bir durum da bunu söylüyor. görmüyor bir şeyleri. kolay bitirmedim çünkü.
bazı şeyler bitmeli.. duygu bi yere kadar...
ben anca kendimi ezerim artık haklıyken gidersem.. dostluğun bunlar olmadığını anladığım için bitirdim zaten.
neye, hakkımızda hayırlısı olsun inşallah, Allah hep doğruya yöneltsin bizi...

bir de sizce ben fal bakabilecek biri miyim ne hissediyorsunuz

Pek bise yok falinda cnm ama olanlarda belirgin seyler.. kalp kiriigi yasamissin birinden ayrilmissin sogumussun erkek ark olablir kiz arkds olablir ama cok uzulmussun ve kendine yeni bir yol cizmissin.. bu yolda uzuntunu atmissin yada atacaksin ve 3 kisiyle tanisacaksin arkds olcaksin.. bir haber alcaksin guzel bir haber ama sana haberi getirene dikkat et o kisi saglam diil belkide getirecegi haber yalan bile olabilir. Ayrica cizdigin yol iyi yol oylr devam et dogru yoldasin gecmisi kafana takmicaksin hayatina bakacaksin arkdslarinla cok eglenceksin. Bu kdr gordum :))

Ay canim icin kabarmis bu ne kizz rahatla biraz ayol bu kdr takma herseyi.. cnm sen hep bole kalabalik ortamdan eve gelince uzaniosun yataga ve baslio dusunceler skntilar kuruntular artk baska ne denilirse! Yapma bnu iste bu kdr dusunme yalniz kalmak istiosun bazen kendini eve atinca bole sessizlik sknlik ama iste o zamanda dusunceler seni birakmio be cnm.. amaaa bir bulusma goruyorummm hemde opusuyosun biriyle resmennn cok romantik bi an yasiyacaksin hazirlikli ol bence dusunceksen bunu dusun cok biseyin cok sadece ince dusunuosun kafanda kurguluosun herseyi inlarda olmasa mukkemmelsin

Amin cnm cok iyi anliorum seni zaten ilk hatada bi insani silemezsin ozellikle svedign kisiyse ancak surekli hata yapacakta oyle siliosun. Ama iste bundan snra izn verme baktin hata yapio asiri ilgi asiri ozen gostermjceksin o ne yapiosa sen de yap yani ve o insani hayatina dahil etme herseyini Paylaş ma yeterli ben oyle yapiorum kafa rahat zaten skntarm var onlarla ugrasiyorum su siralar hiccc milletin nazini sacmaliklarini cekemem dogrusu

Canim cok tessekürler gözlerini saglik ve zamanini ayirdigin icin :)

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

yada büyük bir hata olacak..
evet böyle yapmaya çalışıyorum..
da bazen insan rahat olmayı çok istiyor işte, fazla düşünmemeyi, hesaplar yapmamayı...
uzun sürem insanları, hayatı kabullenememekle geçmiştir, değişime inat etmemle. zamanla oturdu bir şeyler işte.. böyle daha iyi olduğumu gördüm..
ama bari bir kişi olsa da nefes alsam diyorum :)

bir şey sormuştum ama :))

Son düzenleme:

vallahi doğru bildin! en mutlu görüşmeden sonra bile takacak bir şey bulabilirim. eve geldiğimde de çok huzurlu olurum! kocacığım seyehatte yarın gelecek belki onu görmüşsündür. :)))

aslında iş için kapattım ben. iş ile ilgili bişiler gözüküyor mu? eşim yada benim için? :)

Isle ilgili bise gormedim ama esinle cok romantik anlar yasicaksin cnim :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…