Fal dünyası

Evet at :d

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1400314416.273295.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1400314459.591075.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1400314494.674345.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1400314532.514447.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1400314564.635213.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1400314593.569343.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1400314632.085389.jpg

Canim icin kabarmis kafan karisacak bi sure.. cok kismet gelecek asiri hemde :)) o yzden baya bole aklin karisacak ne yapcagini sasiracaksin.. bi arkadasinla bi davete gidiosun suslenip ne zmn bilmiorm ama ozel bi yere gideceksin ikinizde cok guzel olcaksiniz :)) bide bi dilegin var seninde fakat bole istedign seyde bi sknti var bi kiz gordum dileginin icinde saclari kisa bole omuzlarinda biri var ya o kisi seni uzuyor istedign seyde o engel yada tanidign biri onun uzerinden bu dilegin gerceklesmesni istiosun bilemiorum ama gerceklescek cok kisa surede ama guzel kismetler var ona gore :))

Canim icin kabarmis kafan karisacak bi sure.. cok kismet gelecek asiri hemde :)) o yzden baya bole aklin karisacak ne yapcagini sasiracaksin.. bi arkadasinla bi davete gidiosun suslenip ne zmn bilmiorm ama ozel bi yere gideceksin ikinizde cok guzel olcaksiniz :)) bide bi dilegin var seninde fakat bole istedign seyde bi sknti var bi kiz gordum dileginin icinde saclari kisa bole omuzlarinda biri var ya o kisi seni uzuyor istedign seyde o engel yada tanidign biri onun uzerinden bu dilegin gerceklesmesni istiosun bilemiorum ama gerceklescek cok kisa surede ama guzel kismetler var ona gore :))

Çooookk teşekkürlerr :))

Çoook güzel çıkmış falın kocaman bir kısmetin var ve o sana geliyor. Hemde uçarak. Kalabalık bir yere gideceksin ve orda birileriyle tanışacaksın :) ve ikiniz de birbirinizden çok etkileneceksiniz. Ailede büyük bir sıkıntı atlatmışsın. Yatan bir haata var o hasta gitgide dha iyiye gidecek
İlk başta biraz para sıkıntısı çekebilirsin ama bir aya kalmaz yüklü bir mitar para geçecek eline. Benden bu kafddar sormak istediğin bir şey var mı ? :)

canımsınnnnnnnnnn :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
ağzından bal damlıyor resmen ben korkmuştum o siyah şeyi akrebe filan benzetmiştim :KK9::KK9:
evet hastamız var amcam hasta sıkıntıda dogru cok zor gunler gecırdım
yüreğine sağlık hayatım tekrar teşekkür ederim :KK54::KK54::KK54:

canımsınnnnnnnnnn :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
ağzından bal damlıyor resmen ben korkmuştum o siyah şeyi akrebe filan benzetmiştim :KK9::KK9:
evet hastamız var amcam hasta sıkıntıda dogru cok zor gunler gecırdım
yüreğine sağlık hayatım tekrar teşekkür ederim :KK54::KK54::KK54:

Rica ederim ben gördükleri söyledim beğendiysem ne mutlu bana :) istediğin zaman bakarım sana :) sen bakmasını biliyormusun ? :)

Rica ederim ben gördükleri söyledim beğendiysem ne mutlu bana :) istediğin zaman bakarım sana :) sen bakmasını biliyormusun ? :)

yok beybi ya bilsem keşke arada bi alkol alınca kızlar arasında sallıyorum makara olsun dıe ama yoksa bıldıgım bısıyok

X