Face Roller Kırışıklık Giderici kullanan var mı?

Konuyla ilgili arkadaşlar bende faceroller almıştım ama arkadaşımızın yazdığı aklıma takıldı olabilcek bir durum olarakta gözüktü.Daha sonrası sarkma vs. çok kısa sürede faydasınıda görmeye başlamışken olmadı buzaten bir arızası çıktı firmaya gönderdim yenisi gelcek bu durum hakkında bişeyler yazarsanız sevinirim.Benim burun kenarı dudk çevresi oluşan parantezlerimi yok etmek üzereydi artı kazayağı çizgilerimi...

Ablam aldı 1 aydır kullanıyo yüzünü toparladı gerçekten, gözaltı torbalarımada iyi geldi diyor bence aman aman bi değişiklik yok ama o var diyo kendisini benden daha iyi tanıyo sonuçta..

aslında ben de bir aydır bu saydıklarımın kapsül olan destek ürünlerini kullanıyorum. 30 günde cildinizi güzelleştirin adlı kitabı okuduktan sonra gidip aldım.

l-carnitin
probiyotik
üzüm çekirdeği extresi
c vitamini
selenyum
Q10
multi vitamin famele
alpha lipoik asid
MSM

hergün bunları içiyorum. epey bir değişiklik var görüntümde. ama bunları türkiyeden 300 milyona en indirimli haliyle aldım. yurtdışında amerikada bu tür şeyler çok ucuz şimdi yavaş yavaş biteni oradan ısmarlıyorum.
isteyen olursa yardımcı olurum. bahsettiğim kitabıda tavsiye ederim okuyun her kadına lazım bir kitap.özellikle 40+

kızlar ben yurtdışından ısmarladım orada çok ucuz. isteyene 25 tl ye ben getirtirim.
2 tane sattım 2 tane de ısmarladım yolda geliyor. isterseniz mesaj yazın.

valla ben aldım 1 hafta kullandım ama hiç memnun kalmadım.çünkü alete inanmadım o kadar uydurukki.öyle 1 ayda sonuç monuçda vermez.eğer öyle olsa kimse gidipde estetik yaptırmaz.aleti yüzümde tutuyorum hiç titretmiyo bile nasıl etki edecekki.ben firmayı aradım memnun kalmadığımı söyledim.ve ürürnü geri gönderdim.bana döneceklerini söylediler ama dönmediler.defalarca aradım hala paramı iade etmediler
ben aradım hesap no m uverdim ama hala yok. çook sinirliyim.zatende getir götür kargo parası sonra efet parası düşünce 52 tl kaldı geriye .onuda iade etmediler.aletde çok b..ktan boşuna alıpda paranızı çöpe atmayın.tıpatıp aynısı ebayda var ve 5 dolar.

arkadaşlar 2 ay önce internete bakarken face roller yuz masajı diye bir ürünle tanıştım bende göz altı torbaları ve yüzümde güneşten kalma lekeler bulunmaktaydı ve ben bu görünümümden çok rahatsız oluyordum.face rollerden bir adet sipariş verdim ve düzenli bir şekilde 45 gün kullandım yüzümde gerçekten etkisini gördüm..bütün hanım ve beylerin kullanmasını tavsiye ederim

yakalaşık 1 aydır kullanıyorum ama son 2 haftadır düzenli diyebilirim. Masaj modlarından sonuncusunu kullanıyorum. Yüzdeki yağ dokusunu erittiğini söylebilirim. Cildim sıkılaşmış gibi geliyor bana. Kırışıklarım duruyor gibi, onlarda bi değişiklik olmadı, lekelerim üzerinde çok çok bi faydasını görmedim. ama cildim daha sağlıklı bi renkte genel olarak, renk tonu düzelti gibi, cildimin hepsi aynı genge yaklaştı.

başka değişiklikler olursa yazıcağım
Bu arada ürün bozuk çıktı değiştirdim, sonra gene bozuldu gene değiştirdim. kolay değiştiriyorlar. ama ürünün yurt dışında fiyatı 5 Euro gibi bi şey zaten, O yüzden sorun çıkarmıyorlar. Benim ilk aldığım ürün kendini titretemiyordu. ama şimdi elime gelen baya iyi bir ürün. masaj yaptığını fazlasıyla hissediyorum.

hangi site olduğunu hatırlıyor musunuz acaba?

Sen bunları ayrı ayrı mı içiyorsun yok canım hepsi bir kapsüldedir. Ürünün adı nedir..

Kendisi hakkında son kararını açıklıyorum:
Göz torbaları: aynen duruyor
Kırışıklar: Aynen duruyor
Elastikiyet Kaybu: Aynen duruyor
Renk düzelmesi: Yok öle bi şey

Ne halta yarıyor anlamadım. Ama yüzüm için iyi bir şey yaptım zannederek yapılıyor. Yakşaık nisandan beri kullanıyorum ve bi fark göremedim.

Azminize hayranım ben bir haftada bırakırdım herhalde. Bu kadar kullanmışsınız bence 2-3 ay daha kullanın, çünkü bu traz şeyler en az 6 ay kullanmak gerekiyormuş..

Ben hergün olmamak kaydıyla kullanmaya devam ediyroum arkadaşlar ve ürünün faydasız olduğunu hiç düşünmüyorum. Göz çevremde hafif kırışklıklar vardı (kuruluğa bağlı), göz kremi kullanınca alerji yapabiliyor o yüzden o bölgem kuruyordu. Bu aletten sonra kan dolaşımı arttığından göz derim artık çok daha iyi durumda ve o kırışıklıklar artık görünmüyor. Ne zaman yapsam ertesi gün cildim aydınlanıyor ve daha diri duruyor. Yüzü eskisinden kötü hale getirmesi manasız, ha şöyle olabilir bakın: Aşırı egzersiz gibi günde 3-4 kez yaparsınız hızlı sonuç alayım diye, buna da bir ay devam edersiniz, cilt tabii ki kötüleşir. Herşeyin aşırısı, anormali durumu daha da kötü yapar. Bir arkadaş titretmiyor demiş birkaç msj önce. Ablam bu aleti biraz abartıp 40 dakika filan yaptı ve ertesi günü cildim çok donuklaştı, 2 gün uyumamış gibiydim diyor. O da ben de 15-20 dakikayı geçirmiyoruz ve hergün yapmıyorum. Bu şekilde zarar değil oldukça da fayda elde ettim...

iyi de canım benim sen sana olan etkisini söylemişsin. ben de bendeki etkisini söyledim. 6 ay olsun diye hala kullanıyorum 20 dakka kullanıyorum. hiç bir işe yaramadı. zararı oldu mu dersen, yok zararı da olmadı ama kırışık açma etkisi olsa 34 ayda bi zahmet benim kırışığımı da açardı herhalde. bünyeden bünyeye fark ediyor olabilir mi bilemem. ama herkes yorumları merak ediyor ben de yazıyorum kullandığım ürünleri. çünkü kimileri sadece ürünün reklamını yapmak için üye olup çok güzel çok işe yarar deyip ürünü sattırmaya çalışıyor.
Ben merak edenlere bana etkisini yazıyorum. Bu formunda amacı bu sanırım. Aldığım ve işime yaramayan şeye çok güzel diyemeyeceğim

pepitcim, tabii ki işine yaramayan şeye iyi dememen lazım... Benim de herkeste fayda sağlayan ürünlerden (zayıflama ürünleri örneğin) hiç fayda sağlayamadığım oldu. O yüzden ablamın örneğini verdim zaten, tek seferde normalden fazla kullanınca kötü etkilediğini düşünüyoruz biz mesela. Hepimiz etkisini deneyip paylaşacağız, benim sendeki etkisine söylediğim birşey yok...

kızlar ben yüzümdeki ve gıdıgımdaki fazla yagı eritmek için aldım , henüz krışıklık problemim yok cünkü yas 26 ... göz torbalarım var ama göz etrafına uygularken biraz endişeleniyorum siz göze etrafınıza ne sekilde uyguluyosunuz ? birde bazı arkadaslar titremiyo yazmış ama benimki nin titreşimi var baya ..

yani öyle aman aman şişman bir yüzüm yok ama vücudum zayıf olmasına ragmen yüzüm daha toplu , ben ince olmasını istiyorum .. bunun içinde eger üşenmezsem günde 30 dk falan uygulamayı düşünüyorum , agırlıklı olarak yüzün alt bölümü için uygulıycam yani cok fazla elmacık kemiklerimin oldugu bölüme dokunmak istemiyorum ..

Ben çok bastırmadan göz kapağı üzerine ve yanlarına uyguluyorum. Buradaki dolaşıma baya iyi geldiğini söyleyebilirim. Ablamın buralarda ufak bir sürü kırışığı var, yaptıktan sonra epey açılıyorlar. benim kırışık yok oralarda ama oradaki cildimin nemi artıyor demek ki kan dolaşımna iyi geliyorbuyrunnnnnnnnn

merhaba angel-24 bende günlerdir aynı dert için çagre arıyorum TOMBUL YANAK topiğinede lifting cihazı ile ilgili bişeler yazdım ama henüz cwp alamadım ( bu face rolleri denemek istiyorum ama nerden ve nasıl aldıgını merak ettim ..ankarada çok yer araştırdım fakat bulamadım ( internetten alışveriş yapmadım daha önce aceba bi sıkıntı yaşarmıyım ?? eger bilgi verebilirsen çokk sevinirimm arkadaşımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…