Face Roller Kırışıklık Giderici kullanan var mı?

sağol canım , peki hangi hız kademesinde yapıyosun ?ben birinci de yapıyım diyorum nolur nolmaz diye , malum göz cevresi hassas.. benimde göz etrafımda şişkinlikler oluyo bellki iyi gelir boshayallersmile

canım ben yüz için pek fazla lifting cihazı taraftarı değilim , faceroller daha basit bir alet ve yüze zararı olucagını düşünüyorum o yüzden kullanıyorum .. ben alalı baya oldu yaklaşık 2 yıl , o dönemde gitti gidiyordan bir satıcıdan almıştım oda yurt dısından getirttmiş .. faceroller genelde internet üzerinden satılıyor magazalrada bulabiliceğini sanmıyorum .. ben internetten alışveriş yapıyorum bir sorun yasamadım , hatta artık bir cok site kapıda öde sistemi uyguluyor . arastır güvenilir buldugun bir siteden al derim ..

canım 2 yıldır kullanıyorum demişsin peki faydası oldumu bu tombul yanak ve gıdık için ( dün bi arkadaşım almış onda gördüm aleti titreşimli ve iyi bişeye benziyodu ama pili zayıf oldugu için deneme fırsatı bulamadım.. bide onlarda kendi sitesinden almışlar kapıda ödeme yöntemi ile oda aklıma yattı yani çok çok tşk ederim hemen cevap verdigin için arkadaşım ooff kurtulmak istiyorum artık milletin yüzümü görüp bide beni görünce aa sen zayıfmışsın yüzün nası tombul tombul demesinden bıkktımmm (((

Son düzenleme:

canım 2 yıldır kullanıyorum demedim , bende 2 yıldır var dedim :) düzenli kullanmadım malsefe bir süre kullanıp bir kenara atıyorum , istikrarlı kullansam eminim sonucunu görürüm ..

özellikle göz kapağı için kullanan varmı kızlar aranızda ? göz kapağı düşüklüğü yada şişkinlik için iyi gelir mi sizce ?

arkadaşlar bende alıcaktım bunu daha önceki arkadaşların dedii gibi yurtdışı fiyatlarını görünce vazgeçtim 2 3 dolarlık bişi burda çok pahalı :S:S gittm eczaneden derma roller aldım çokta memnunum ama göz kapağıma uygulamadm ben nolur nolmaz diye

sizler için amerikadan getirtebilirim.çok ucuza geliyor.yaklaşık 10 tl civarında...

Ben bu dermonun bir işe yarayacağını sanmıyorum. Aldım, 1 kere uyguladım yüzüm ne kötü oldu öyle. Fazla da bastırmadım üstelik. İsteyen varsa özelimden mesaj atsın, kargo bedelini ödemek şartıyla gönderebilirim. Kalabalık etmesin.

arkadaşlar bu tür ürünlerin kesinlikle faydası var.fakat doğru kullanım ve temiz muhafaza gerekiyor.derrma roller ve face roller sadece deride gözenek açmakla kalmıyor,açtığı gözeneklere anti aging bir madde salgılıyor.
UYGULAMA YÖNTEMİ
-temiz ve kuru cilde uygulanacak
-yavaş ve çok hafif bastırılacak
-uygulama sonrası birkaç dk havalandırılacak(örneğin balkona çıkılabilir ve pencereden 2 dk dışarıyı seyredebiliriz)
-uygulama sonrası cihazımızı kesinlikle mikrop kapmayacağı temiz ve steril bir ortamda saklamalıyız

XXXXX

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bende kafayı taktım bu face rollere.Kendi sitesinden istemeyi düşünüyorum.69 tl.Ama benim bir endişem var benim 2 aylık bir bebeğim var emziriyorum acaba face roller içindeki element kullanırken sütüme falan geçer mi.bende kırışıklık yok 27 yaşındayım, benim cildim pürüzlü düzleşsin biraz istiyorum.

cnm anneme almıştım 60 yaşına raqmen çok kırısık wardı ama sürekli kullanamıo malum kolu çok yoruluo we bıraktı
eqer almak istersenizz qönderirim benden ucuz olsun 40 ytl...
aldıqımda aynı duruo qarantili belqesi war we temiz sorunsuz...

Herkese selam öncelikle,
Benim merak ettiğim face roller ,nuscin galvanic,derma roller,restorelite bunların hepsi farklı farklı ürünler mi? Aralarındaki fark nedir? Çunkü fiyat açısından oldukça fazla fark var...

Merhaba arkadaşlar face roller den bende almak istiyorum ama işe yaramaz diye tedirginim gerçek ten aranızda kullanan var mı

papatya derma rolleri hangi eczaneden aldın, eczane nerede?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…